Karabük'te Trafik Kazası... Karşı Şeride Geçip Kafa Kafaya Çarpıştılar

Karabük'te Trafik Kazası... Karşı Şeride Geçip Kafa Kafaya Çarpıştılar

Karabük'te trafik kazası... Karşı şeride geçip kafa kafaya çarpıştılar Trafik kazası: 4 yaralıKARABÜK - Karabük'te seyir halindeki bir aracın karşı şeride geçmesi sonrası iki araç kafa kafaya çarpıştı.

Karabük'te trafik kazası... Karşı şeride geçip kafa kafaya çarpıştılar
Trafik kazası: 4 yaralı

KARABÜK - Karabük'te seyir halindeki bir aracın karşı şeride geçmesi sonrası iki araç kafa kafaya çarpıştı. Kaza her iki araçta bulunan 4 kişi yaralandı.
Edinilen bilgiye göre, Karabük'ten Safranbolu istikametine seyir halindeki Ali Namal idaresindeki 78 BJ 226 plakalı hafif ticari araç Yeşil mahalle çevre yolunda sürücüsünün direksiyon hakimiyetini kaybederek yoldan çıktı. Orta refüjdeki elektrik direği ve ağaçları deviren araç daha sonra karşı şeride geçerek Karabük istikametine seyir halindeki Melih Bülbül idaresindeki 01 DG 462 hafif ticari araçla kafa kafaya çarptı. Kazada araç sürücüsü Namal ile diğer araç sürücü Bülbül ile yanında bulunan Cüneyt Kabuhoğlu ve Bilal Battal yaralandı.
Yoldan geçen diğer araç sürücülerinin yardımları ile araçlardan çıkarılan yaralılardan Ali Namal Özel MEDİKAR Hastanesine, diğer yaralılar Karabük Eğitim Araştırma Hastanesine kaldırıldı.
Polis ekipleri, kazayla ilgili soruşturma başlattı.