Kadıköy Belediyesi'nden Erciş'teki Dar Gelirli Ailelere Yardım Eli
Haberler » Yerel » Kadıköy Belediyesi'nden Erciş'teki Dar Gelirli Ailelere Yardım Eli - Haberler

Kadıköy Belediyesi'nden Erciş'teki Dar Gelirli Ailelere Yardım Eli

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun talimatı doğrultusunda İstanbul Kadıköy Belediyesi tarafından gönderilen gıda paketleri, Van'ın Erciş ilçesindeki dar gelirli ailelere dağıtıldı.

Kadıköy Belediyesi'nden Erciş'teki Dar Gelirli Ailelere Yardım Eli

(CHP) Genel Başkanı 'nun talimatı doğrultusunda İstanbul tarafından gönderilen gıda paketleri, Van'ın ilçesindeki dar gelirli ailelere dağıtıldı.

CHP Erciş İlçe Başkanı Cafer Uslubaş, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun talimatı doğrultusunda Kadıköy Belediye Başkanı Selami Öztürk tarafından ilçe teşkilatına gönderilen bin adet gıda paketini, vatandaşların gururunu incitmemek için gece karanlığında bizzat kendisinin dağıttığını söyledi. Yardım peketlerinde temel gıda maddelerinden sıvı yağ, zeytin, helva, kuru fasulye, mercimek, tuz, toz şeker, makarna, hazır çorba ile un bulunduğunu bildiren Uslubaş, CHP olarak bu tür yardımları deprem öncesi ve sonrası yine Erciş'teki dar gelirli ailelere ulaştırdıklarını belirtti.

Bu arada, gıda paketlerini alan dar gelirli vatandaşlar ise, yardımların kendilerine ulaştırmasına vesile olan CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ile Kadıköy Belediye Başkanı Selami Öztürk'e teşekkürlerini iletti. - VAN

Kaynak: İHA

Manşet

Haberler