İstifadan Dönen Aykut Kocaman, Aziz Yıldırım'ı Aradı: Size Karşı Mahcubum

Osmanlıspor maçı sonrası istifa sinyali veren Aykut Kocaman, Aziz Yıldırım'la görüştü: Son dakikalarda puan kaybedince yıkıldım. Size karşı mahcubum. Çok üzüldüm.

Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım, Osmanlıspor beraberliği sonrası yaşanan Aykut Kocaman krizindeki süreci anlattı. Habertürk'e konuşan Yıldırım, Kocaman'ın pişman olduğunu söylediğini belirterek "Size karşı mahcubum." dediğini ifade etti.

Yıldırım'ın açıklamaları şu şekilde:

"'GELİR KONUŞURUZ, DERDİ NEDİR ÖĞRENİRİZ' DEDİK"

"Osmanlı maçından sonra hoca İstanbul dışına gitti. Gittiğini bize söylemedi. Ali'ye (Ali Yıldırım) mesaj atmış. Toplantıda 'Gereğini yapacağım' demiş. Bunu duyduktan sonra biz de dedik ki gereği nedir? Bazı oyuncuları kadro dışı mı bırakacak, antrenörlüğü mü bırakacak? 'Gelir, konuşuruz. Derdi nedir sorup öğreniriz' dedik aramızda. O günlerde telefonlarını da kapatmış. 'Boşverin, aramayın' dedim.

"SİZE KARŞI MAHCUBUM"

İstanbul'a dönünce de Ali ile buluştular. O gün ben de telefonla konuştum kendisiyle. 'Üzülme, olur böyle şeyler. Sen niye kırılganlık yapıyorsun ki... Sonra oturur konuşuruz, sen kafana takma' dedim. O da 'Son dakikalarda puanlar kaybedince yıkıldım. Böyle olmaması lazımdı. Size karşı da mahcubum. Çok üzüldüm' dedi,.