Başkan Ergün Muhtar Dernek Başkanlarını Ağırladı - Haberler
Haberi Paylaş

Başkan Ergün Muhtar Dernek Başkanlarını Ağırladı

Bültenler - Haberler | Güncel
Başkan Ergün Muhtar Dernek Başkanlarını Ağırladı

Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, Muhtarlar Günü vesilesiyle Şehzadeler Muhtarlar Derneği, Yunusemre Muhtarlar Derneği ve Büyükşehir Muhtarlar Derneği başkanlarıyla bir araya geldi.

Muhtarların yerel yönetimler açısından önemine vurgu yapan Başkan Ergün, "Sizler, bizim sahadaki gözümüz ve kulağımızsınız" dedi.

Şehzadeler Muhtarlar Derneği Başkanı Şeref Ocaklıgil, Büyükşehir Muhtarlar Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Hüseyin Özdemir, Yunusemre Muhtarlar Derneği Başkanı Bedriye Pehlivan, Barbaros Mahalle Muhtarı Siyami Alak ve Muradiye Mahalle Muhtarı Eyüphan Aykıran, Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün'e nezaket ziyaretinde bulundu. Ziyarette Genel Sekreter Yardımcısı Ertuğrul Yıldırım, Muhtarlık İşleri Dairesi Başkanı Ergün Aksoy ve MASKİ Genel Müdürlüğü İlçe Hizmetleri Dairesi Başkanı Serpil Çakır da hazır bulundu. Yunusemre Muhtarlar Derneği Başkanı Bedriye Pehlivan, Başkan Ergün'e hizmetleri nedeniyle teşekkür plaketi takdim etti.

"Sizler bizim sahadaki gözümüz ve kulağımızsınız"

Nazik ziyaretleri nedeniyle konuklarına teşekkür eden Başkan Ergün de, 'Yüzüncü Yılında Milli Mücadele Döneminde Manisa' adlı eserden hediye etti. Eserin Manisa'nın Kurtuluş Savaşı yıllarındaki durumu ile ilgili önemli bilgiler içerdiğini ifade eden Başkan Ergün, geçmişi en iyi şekilde bilmek ve çocuklara aktarmak adına böyle önemli bir çalışmaya öncülük etmiş olmaktan mutlu olduklarını dile getirdi. 19 Ekim Muhtarlar Günü'nü de kutlayan ve muhtarların yerel yönetimler açısından önemine vurgu yapan Başkan Ergün, "Sizler, bizim sahadaki gözümüz ve kulağımızsınız" dedi

Bültenler - Son Dakika Haberleri

Haberi Kaydet
/beğendim
/alkışladım
/beğenmedim
/güldüm
/üzüldüm
/sinirlendim
/şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title