Haberler

KADEM, Gelibolu'da kadın ve ailelere sosyal destekleri anlatıyor

Güncelleme:

Kadın ve Demokrasi Vakfı (KADEM) Çanakkale İl Temsilciliği üyeleri, Gelibolu'da köy köy gezerek kadın ve ailelere yönelik sosyal destekleri anlatıyor. Vakıf temsilcileri, evlere ve sokaklara broşür dağıtarak, sosyal desteklere ilişkin bilgileri aktarıyor.

Kadın ve Demokrasi Vakfı (KADEM) Çanakkale İl Temsilciliği üyeleri, kadın ve ailelere yönelik sosyal destekleri Gelibolu'da köy köy gezerek anlatıyor.

KADEM İl Temsilcisi Özlem Çalışkan Arıcı, yönetim kurulu üyeleri ve gönüllüler, Gelibolu'nun Süleymaniye, Bayramiç, Şadıllı, Yülüce köylerini ziyaret etti.

Vakıf temsilcileri, gittikleri köylerde uğradıkları evlerde ve sokaklarda broşür dağıtarak, kadın ve ailelere verilen sosyal desteklere ilişkin bilgileri aktardı.

KADEM İl Temsilcisi Özlem Çalışkan Atıcı, yürüttükleri saha çalışması kapsamında köy sakinlerinin kapılarını çaldıklarını, çalışma alanlarında ziyaret ettiklerini belirterek, "Vatandaşlara, Sosyal Destekler ve Kamuya Erişim kitapçıklarını dağıtarak, yararlanabilecekleri haklarını anlattık. Bir çok vatandaşımızın kendilerine sunulan bu sosyal haklardan haberi yok. Saha çalışmalarımız devam edecek." dedi.

Kaynak: AA / Güncel

Çanakkale Demokrasi Gelibolu Vakıf Kadın Güncel Haberler

Sokak köpekleriyle ilgili düzenleme Meclis'e geliyor

Sokak köpekleriyle ilgili düzenleme Meclis'e geliyor

Erdoğan'ın 34 yıl sonra gelen 'seferberlik' hamlesi ne anlama geliyor? AK Parti'den açıklama var

Erdoğan'ın 34 yıl sonra gelen "seferberlik" hamlesi ne anlama geliyor? AK Parti'den açıklama var

Çocuk istismarı şüphelisinin ölümünde 2 polis ve bekçiye hapis cezası

Çocuk istismarı şüphelisinin ölümünde 2 polis ve bekçiye hapis cezası

Bakmadan Geçme

Ergin Ataman kimdir? Ergin Ataman kaç yaşında, nereli? Ergin Ataman hayatı ve biyografisi! LoL çöktü mü? 23 Mayıs LoL giriş ekranı neden açılmıyor? Vedat Zorba kimdir? Şehit Piyade Sözleşmeli Er Vedat Zorba nereli, memleketi neresi? Valorant Gece Pazarı ne zaman? Gece Pazarı başladı mı? 23 Mayıs Konya'da elektrik kesintisi yaşanacak ilçeler! (GÜNCEL) MEDAŞ Konya elektrik kesintisi ne zaman bitecek? 23 Mayıs 2024 Antalya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Antalya'da elektrikler ne zaman gelecek? 23 Mayıs Gaziantep elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Gaziantep'te elektrikler ne zaman gelecek? Gaziantep'te elektrik kesintisi! 23 Mayıs İstanbul elektrik kesintisi! ELEKTRİKLER NE ZAMAN GELECEK? İstanbul'da elektrik kesintisi! 23 Mayıs Manisa elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Manisa'da elektrik ne zaman gelecek? Manisa'da elektrik kesintisi! Süper Loto sonuçları açıklandı mı? 23 Mayıs Süper Loto kazanan numaralar neler? Süper Loto sonuçlarına ne zaman, nereden bakılır? 23 Mayıs İzmir GEDİZ elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! İzmir'de elektrik ne zaman gelecek? İzmir'de elektrik kesintisi! 23 Mayıs 2024 Resmi Gazete ATAMA KARARLARI! Bugünün kararları neler? 23 Mayıs Resmi Gazete yayımlandı! 32266 sayılı Resmi Gazete atamalar listesi! 23 Mayıs Ankara elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Ankara'da elektrikler ne zaman gelecek? Ankara'da elektrik kesintisi! 23 Mayıs Adana elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Adana'da elektrikler ne zaman gelecek? Adana'da planlı elektrik kesintileri! UEFA Avrupa Ligi kupasını kim kazandı 2024? Atalanta Bayer Leverkusen maçı ne oldu, UEFA'yı kim aldı?
AK Parti'de bir istifa daha! Rize'nin ardından Adıyaman il başkanı da görevinden affını istedi

AK Parti'de bir istifa daha! Rize'nin ardından Adıyaman il başkanı da görevinden affını istedi

500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title