Haberler

İmamoğlu'na "İngiliz uşağı defol" diyen eski AK Partili vekilin yeni görüntüleri ortaya çıktı

Güncelleme:

Deprem bölgesinde incelemelerde bulunan İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu'na "Defol buradan İngiliz uşağı" diyerek tepki gösteren Eski AK Parti Kahramanmaraş Milletvekili Nursel Kocabaş Reyhanlıoğlu'na ait yeni görüntüler ortaya çıktı. İnternete düşen videoda yakınları enkaz altında bulunan 2 depremzedenin İmamoğlu'na sarıldığı ve dert yandığı sırada Reyhanlıoğlu'nun araya girerek, "Şov yapmayın, İstanbul'a gidin" diyerek çıkıştığı görülüyor.

Kahramanmaraş'ta meydana gelen 7.7 ve 7.6'lık depremler sonrasında 10 ilimizde büyük yıkım yaşandı. Türkiye yaralarını onarmaya çalışırken CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu, İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu'nun da dahil olduğu heyetle birlikte deprem bölgesine gitti.

İmamoğlu'na 'İngiliz uşağı defol' diyen eski AK Partili vekilin yeni görüntüleri ortaya çıktı

"DEFOL BURADAN"

Eski AK Parti Kahramanmaraş Milletvekili Nursel Kocabaş Reyhanlıoğlu, deprem bölgesinde incelemelerde bulunan İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu'na tepki gösterdi. İmamoğlu'nun üzerine yürüyen ve hakaretler yağdıran Reyhanlıoğlu, "Gelmeyin, defol buradan. Defolun gidin. İngiliz uşağı. Şov yapma. Devlet burada." ifadelerine yer verdi. O anlarda çevredekiler de büyük şaşkınlık yaşadı. Araya girmek isteyen bazı vatandaşlar, Reyhanlıoğlu'nu sakinleştirmek istedi ancak başarılı olamadı.

REYHANLIOĞLU'NA AİT YENİ GÖRÜNTÜLER ORTAYA ÇIKTI

Yaşanan olay kamuoyunda geniş yankı uyandırırken Eski AK Parti Kahramanmaraş Milletvekili Nursel Kocabaş Reyhanlıoğlu'na ait yeni bir video daha internete düştü.

İmamoğlu'na 'İngiliz uşağı defol' diyen eski AK Partili vekilin yeni görüntüleri ortaya çıktı

"ŞOV YAPMAYIN, İSTANBUL'A GİDİN"

Görüntülerde yakınları enkaz altında bulunan 2 depremzedenin İmamoğlu'na dert yandığı sırada AK Partili Reyhanlıoğlu'nun araya girerek,"Şov yapmayın, İstanbul'a gidin" diyerek çıkıştığı görülüyor.

ESKİ AK PARTİLİ VEKİL KENDİNİ BÖYLE SAVUNMUŞTU

Eski AK Partili vekil Reyhanlıoğlu ilk görüntülerin ardında kendini "İmamoğlu bir grup insanla enkaz bölgesine geldi. Ben yakınlarımın enkazdan çıkarılmasını bekliyordum. O bölgeden olmayan yanlarında getirdikleri kişiye hemen mikrofon uzattılar, o şahıs burada devlet yok çalışma yok diye her zaman yaptıkları gibi yalan söyleme başladı. Şahsa burada yaşıyorsanız bana adresini söyleyin dediğimde adres veremedi. Türkiye in her yerinden gelen iş makinaları AFAD ekipleriyle harıl harıl çalışma yapılırken onların provokasyon yapmalarına tepki gösterdim. Acıların yaşandığı alan şov meydanı değil. Kimse depremzedeler üzerinden siyaset yapmasın..." sözleriyle savunmuştu.

İmamoğlu'na 'İngiliz uşağı defol' diyen eski AK Partili vekilin yeni görüntüleri ortaya çıktı

Erdem Aksoy
Haberler.com - Güncel

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Ekrem İmamoğlu AK Parti Deprem Güncel Haberler

Bakmadan Geçme

22 Şubat 2024 Konya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Konya'da elektrik ne zaman gelecek? 22 Şubat İstanbul elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Elektrikler ne zaman gelecek? İstanbul'da elektrik kesintisi! 22 Şubat Gaziantep elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Gaziantep'te elektrikler ne zaman gelecek? Gaziantep'te elektrik kesintisi! 22 Şubat 2024 Antalya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Antalya'da elektrikler ne zaman gelecek? 22 Şubat Manisa elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Manisa'da elektrik ne zaman gelecek? Manisa'da elektrik kesintisi! 22 Şubat İzmir GEDİZ elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Bugün İzmir'de elektrik ne zaman gelecek? İzmir'de elektrik kesintisi! 22 Şubat Ankara elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Ankara'da elektrikler ne zaman gelecek? Ankara'da elektrik kesintisi! 22 Şubat Adana elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Adana'da elektrikler ne zaman gelecek? Adana'da elektrik kesintisi! Napoli Barcelona maç özeti ve golleri izle! (VİDEO) Napoli Barcelona maçı özeti! Golleri kim attı, maç kaç kaç bitti? Porto Arsenal maç özeti ve golleri izle! (VİDEO) Porto Arsenal maçı özeti! Golleri kim attı, maç kaç kaç bitti? Liverpool Luton Town maç özeti ve golleri izle! (VİDEO) Liverpool Luton Town maçı özeti! Golleri kim attı, maç kaç kaç bitti? Liverpool - Luton Town maçı kaç kaç, bitti mi? MAÇ SKORU! Liverpool - Luton Town maçı kaç kaç, canlı maç skoru! Porto Arsenal maçı kaç kaç, bitti mi? MAÇ SKORU! Porto Arsenal maçı kaç kaç, canlı maç skoru! CHP Saruhanlı'dan aday çıkardı mı, belediye başkan adayı kim oldu? Zeki Bilgin Saruhanlı'da aday mı? Mansur Yavaş'ın mal varlığı ne kadar 2024? İşte Mansur Yavaş'ın serveti!
500

Yorumlar (59)

Mehmet oruç:

Bende seçimlerde kararsızım ama artık bu kadını gördükten sonra kararımı verdim.

870
106
yanıtYanıtla
Sevda Gül :

Senin özün neyse kararin odur! Türk-Müslümanin sana ve oyuna ihtiyaci yokdur!!!!

yanıt19
yanıt201
Sevda Gül :

Rabbim kimseyi sizin gibi nankör namerte muhtaç etmesin! Ölüm daha iyidir hayirlidir!!!!

yanıt15
yanıt164
virtueslife:

hasta sevda her yorumda.reis gitmesin derdinde.

yanıt107
yanıt6
VATANDAŞ:

Sevda Hanım. allah size akıl fikir nasip etsin .

yanıt130
yanıt6
Seyhan Çubukçu:

Sevda gül, gizlemeye çalışsan da gerçekler ortada..korkunun ecele faydası yok..şapka düştü kel göründü...

yanıt65
yanıt6
Serkan Işıkyol:

Bu kadın ve bunun gibiler ülkemize depremden daha çok zarar veriyor ...

712
63
yanıtYanıtla
Nabi Karadeniz:

Hanim efendi soyledigi ile yaptigi ile ters dusmus.

665
60
yanıtYanıtla
Adilsagar:

nursel hn ağzına sağlık ne güzel demis bu adamın işi gücü reklam nasıl olduda taile gitmedi yada inliz uşaklarıy yemeğe gitmemiş

151
548
yanıtYanıtla
Yunus Yıldız:

Yeniden vekil olmak istiyor ondan adamı takip ediyor kendisi tanınmadığı için İmamoğlu peşinde giderek fenomen olmak istiyor

618
77
yanıtYanıtla
Tüm 59 yorumu okumak için tıklayın Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title