"İBB Çocuk Tiyatro Festivali" İstanbul'un parklarında başlıyor - Haberler
Haberi Paylaş

"İBB Çocuk Tiyatro Festivali" İstanbul'un parklarında başlıyor

AA - Fatih Türkyılmaz - Güncel
 - Güncelleme:
'İBB Çocuk Tiyatro Festivali' İstanbul'un parklarında başlıyor

İstanbul Büyükşehir Belediyesinin (İBB) özel tiyatrolarla dayanışmak için başlattığı "İstanbul'da Perdeler Kapanmasın" projesinde yer alan çocuk oyunları sahnelenecek.

İstanbul Büyükşehir Belediyesinin (İBB) özel tiyatrolarla dayanışmak için başlattığı " İstanbul'da Perdeler Kapanmasın" projesinde yer alan çocuk oyunları sahnelenecek.

İBB'den yapılan açıklamaya göre, 12-17 Temmuz'da İstanbul'daki 10 ilçede yer alan parklarda kurulacak sahnelerde, mevcut projede yer alan 40 oyun seçkisi ile tiyatro sanatçıları çocuklara ulaşacak.

"İBB Çocuk Tiyatro Festivali" kapsamında oyunlar, Göztepe 60. Yıl Parkı, Bağcılar Bölge Parkı, Kartal Çamlık Parkı, Arnavutköy Şehir Parkı, Büyükada Atatürk Meydanı, Çamlık Erguvan Tepe Parkı, Ümraniye Şehitlik Parkı, Başakşehir Hoşdere Millet Bahçesi, Sultanbeyli Gölet Parkı ve Zeytinburnu Çırpıcı Parkı'nda çocuklarla buluşacak.

Bir hafta sürecek festivalde her gün 17.00 ile 20.40 saatleri arasında 4 oyun sahnelenecek, oyun aralarında çocuklar için eğlenceli performanslar ve konserler yer alacak.

Etkinlik programıyla ilgili ayrıntılar, İBB'nin sosyal medya hesaplarından öğrenilebilir.

AA / Fatih Türkyılmaz - Güncel

istanbul büyükşehir belediyesi, İstanbul, Tiyatro, oyunlar, Güncel, Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title