Galatasaray Camiası, Yeni Stadı Kutladı

Galatasaray Camiası, Yeni Stadı Kutladı

Galatasaray Kulübü, Aslantepe Ali Sami Yen Spor Kompleksi'nin Bugün Temelinin Atılmasını, Üyelerine Kokteyl Vererek Kutladı.

Galatasaray Camiası, Yeni Stadı Kutladı

Galatasaray Kulübü, Aslantepe Ali Sami Yen Spor Kompleksi'nin bugün temelinin atılmasını, üyelerine kokteyl vererek kutladı.

Maslak Sharaton Otel'de gerçekleştirilen kokteyle, Galatasaray Kulübü Başkanı Özhan Canaydın ve yönetim kurulu üyeleri ile çok sayıda kulüp üyesi katıldı. Canaydın, herşeyleriyle mücadele ettikleri bir işte sona geldiklerini ve temeli attıklarını belirterek, ''Galatasaray camiasına kutlu olsun. Sizlere güzel haberler verdim, ama bu haber güzellerin en güzeli'' dedi.

Bugün gerçekleştirilen temel atma töreninde yer alan bakanlar ve TBMM Başkanı Köksal Toptan'ın, kendisine yönelik övgü dolu sözlerini davetlilere aktaran Canaydın, ''Devlet yöneticilerinin Galatasaray Kulübü Başkanı'na gösterdiği saygıyı, bugüne kadar hiçbir kişi, hiç kimse görmemiştir. Başkanınızla iftihar edebilirsiniz. Ben çok gururlandım'' derken, duygusallaştığı konuşmasında, ''Bugüne kadar hep gözyaşlarımı içime attım. Aciz olduğumuz zamanları göstermemek için ipi hep yeniden tuttum, yeni bir umutla. Bugün gözyaşlarım dışarı akarsa, ne olur çok görmeyin. 4 yıldır çektiğim sıkıntılardandır'' diye konuştu.

Canaydın, Eren Talu'nun, verilen süreden daha önce bu stadı bitireceğine inandığını da ifade ederek, ''Galatasaray Kulübü'nün gelirleri, yeni statla 5'e katlanacak ve bu kulübümüzün tüm istikametini değiştirerek, önündeki setleri yıkacaktır'' dedi.

Konuşmasının ardından adeta kutlama yağmuruna tutulan Canaydın, salondaki yüzlerce konuğun tek tek yanına gitti ve kutlamaları kabul etti. Canaydın, daha sonra yeni yapılacak stadın maketi önünde basın mensuplarına poz verdi.

Kaynak: AA