Fil Adamdan Haber Var

Fil Adamdan Haber Var

Yahova Şahidi Olduğu İçin Dudağında Çıkan Tümörün Ameliyatla Alınmasını Reddeden Jose Mestre, Kansız Ameliyat İçin Gün Sayıyor.

Fil Adamdan Haber Var

Yahova şahidi olduğu için dudağında çıkan tümörün ameliyatla alınmasını reddeden Jose Mestre, kansız ameliyat için gün sayıyor.

İŞTE İNANILMAZ GÖRÜNTÜLER...

Ameliyat öncesi İngiliz The Sun gazetesine konuşan Mestre, "Çocuklar beni gördüğünde ağlamaya başlıyor. Beni değişik bir yaratıkmışım gibi düşünüyorlar. Bütün bunlar niye bana oldu, anlamış değilim" dedi.

Annesi öldükten sonra kendisine kız kardeşi tarafından bakıldığını söyleyen Mestre, İngiliz doktorun kansız ameliyat gerçekleştirerek, yüzündeki tümörü parça parça alacağını belirtti.

Jose Mestre'nin yüzündeki tümörün uzunluğu 38 cm ulaşırken, ağırlığıda yaklaşık 5.5 kilogram oldu.

Yüzünde sürekli büyümeye devam eden tömür yıllar geçtikçe Jose Mestre'nin bir gözünü de kaplayarak kör etmişti. Tümörle 14 yaşından bu yana yaşamak zorunda kalan İspanyol Jose Mestre, Yahova inancı gereği kanlı ameliyat olmayı kesinlikle kabul etmiyor.

Mestre'nin inançlarını gözardı etmeden yüzündeki tömürden kurtulmasının tek bir çaresi var. O da kanama olmadan tümörü alabileceğini açıklayan İngiliz bir doktorun geliştirdiği yeni tıp teknolojisi. Mestre'nin bu yıl içinde ameliyat olması bekleniyor.

Yahova şahitlerinin ağızdan ya da vücutlarının herhangi bir yerinden kan almaları inançlarına aykırı olduğu için, hastalandıklarında kanlı ameliyatlara kesinlikle karşı çıkıyorlar.

Kaynak: DHA