Evde Kilitli Kalan 6 Aylık Bebeği İtfaiye Kurtardı

Evde Kilitli Kalan 6 Aylık Bebeği İtfaiye Kurtardı

Balıkesir'de, Ailesinin Bir Anlık Dalgınlığı ile Evde Kilitli Kalan 6 Aylık Bebek, İtfaiye Ekipleri Tarafından Kurtarıldı.

Evde Kilitli Kalan 6 Aylık Bebeği İtfaiye Kurtardı

Balıkesir'de, ailesinin bir anlık dalgınlığı ile evde kilitli kalan 6 aylık bebek, itfaiye ekipleri tarafından kurtarıldı.

Edinilen bilgiye göre, 2. Oruçgazi Mahallesi, Kocakuşak Sokak'ta ikamet eden Özaltın ailesi, büyük korku yaşadı. 2 çocuklu ailenin biri 5 yaşında, diğeri 6 aylık olan çocuklarından büyük olanı dışarıya çıktı. 4 katlı binanın son katında oturan ailede, anne büyük çocuğu daire kapısından dışarıya çıkardı, bu sırada rüzgardan etkilenen kapı aniden kapandı. Anahtarı da içeriden üzerinde olan kapı açılmadı. Aile, 6 aylık bebeğin içeride kalması üzerine paniğe kapıldı. Hemen itfaiyeyi arayan baba Fatih Özaltın, çocuğunun kurtarılmasını istedi. Olay yerine giden itfaiye ekibi, 4. kattaki balkon kapısı kilitli olunca, pencereyi zorlayıp içeriye girdi. İçeride yatan bebeği sağ salim kurtaran itfaiye ekipleri kapıyı içeriden açınca aile de rahat bir nefes aldı. Küçük bir dalgınlığın yol açtığı olayda büyük panik yaşayan aile, çocuklarına kavuşunca sevinç gözyaşı dökerken, itfaiye personeline teşekkür ettiler.

(YU) 25.04.2008 20:07 TSİ