Engelli çocuğu köpeğe bağlayarak yerlerde sürüklediler!

Engelli çocuğu köpeğe bağlayarak yerlerde sürüklediler!

ABD'de bir öğretmen ve bir hemşire, otizmli bir çocuğu köpeğine bağlayarak okulun koridorlarında sürüklemeleri üzerine açığa alındı.

Amerika'nın Lexington şehrinde bir ortaokulda, bir öğretmen ve hemşire otizmli bir çocuğu okulun koridorlarında yerlerde sürekli. Otizmli çocuğun annesi Jo Grayson, oğlu okuldan eve geldiğinde vücudunda morlukların olduğunu görünce şikayette bulundu.

OKULUN KAMERALARINA YANSIDI

Okulun güvenlik kamerası görüntülerini inceleyen polis, öğretmen ve hemşirenin okulun koridorunda oturarak ayağa kalkmayı kabul etmeyen otizmli ve konuşamayan çocuğu kendisine eşlik eden köpeğine bağlayarak zorla yerde sürükledi. Görüntülerde öğretmen ve hemşirenin engelli çocuğu sürükleyerek dışarı çıkarıp servis otobüsüne bindirkleri görüldü.

Olayın ardından açıklama yapan okul yönetimi, öğretmen ve hemşirenin soruşturma tamamlanana kadar görevden uzaklaştırıldığını duyurdu.

YORUMLAR (15)

  • BURAK:
    Işte alçak avrupanın iki yüzü.biryanda insan hakları özgürlük derken.zencilere göçmenlere ölsün diye kapılarını kapatan.Engelli cocuğa tahammülü olmayan avrupalılar.
  • BOLVADİNLİ:
    Kim bunlar nasıl insanlar bunlar ın ayrı bir ırkı var insan olamazlar ama hayvan da olamazlar uzaylı desem olayı hafife almış olurum Allahım bizleri affet bağışla senden başka gidecek yerimiz yok bizi şeytanın eline bırakma yarabbim
Tüm 15 yorumu okumak için tıklayın
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.