Demet Şener ile Ece Erken Arasındaki Kavga Devam Ediyor

Demet Şener ile Ece Erken Arasındaki Kavga Devam Ediyor

05.06.2018 21:51 | Son Güncelleme: 05.06.2018 22:07

Demet Şener ile Ece Erken tartışması tüm hızıyla sürüyor. Artık birbirleri hakkında konuşmayacaklarını söyleyen iki ünlü isim tartışmaya devam ediyor.

Demet Şener ile Ece Erken'in canlı yayında başlayan tartışması devam ediyor. İki ünlü isim bir magazin programının kameralarına "Bu konuda yorum yapmayacağım" deyip yine ince göndermeler yaptı.

"MERHABA DEMEYECEĞİM BİR İNSAN"

Ece Erken "konuşmak istemiyorum" diyerek "Benim de çalışmadığım dönem oldu kimseye sarmadım. Alakam olmayacak bir insan görsem merhaba demeyeceğim bir insan" dedi.

"BOMBAYI PATLATTIK YİNE"

Demet Şener ise bu konuşmalara yanıt olarak ise "Hayatta hiç cevap veremeyeceğim bir şey yok, veremeyenler düşünsün. Bombayı patlattık yine" dedi.

"MAĞDUR EDEBİYATI YAPILMASINDAN BIKTIM"

Demet Akalın ve İbrahim Kutluay ayrılığının sebebi olarak görülen Demet Şener, programa telefonla bağlanarak Ece Erken'in 'Demet Akalın'ın eşyaları o dönem kapıya atıldı' iddialarına karşılık vermişti. Hayli gergin geçen programda 20 yılık ihanet haberlerinden sıkıldığını söyleyen Demet Şener, "Mağdur edebiyatı yapılmasından bıktım" demişti.

Demet Şener ile Ece Erken Arasındaki Kavga Devam Ediyor
Haber Yorumları (19)
.: galip şener dir herzaman niyemi ibrahim ile o evlendi ondan çocuk sahibi oldu
MEMET33: MERSİN, İFTARA 3 SAAT 9 DAKİKA VAR. ALLAH KABUL ETSİN.
AAA: :)))
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Manşet

Haberler

title