Evini Eşinin Üzerine Yaptı, Boşanınca Evi Adeta Başına Yıkıldı!

Evini Eşinin Üzerine Yaptı, Boşanınca Evi Adeta Başına Yıkıldı!

Ankara'da evini eşinin üzerine yapan vatandaşın hayatı, eşiyle boşanmasıyla kabusa döndü. Talihsiz vatandaş, evinin müteahhide verildiğini bir sabah balyoz sesleriyle uyanınca öğrendi.

41 yıllık eşinden 8 yıl önce ayrılan Fikret Göktaş, bir sabah balyoz sesleriyle uyandı. Talihsiz adamın boşandığı eşi evini müteahhite sattığı için evin önünüde yıkım ekibi vardı.

ALDIĞI EVİ EŞİNİN ÜZERİNE YAPTI

70 yaşındaki Fikret Göktaş yıllarca işçi olarak çalıştığı zamanlarda biriktirdiği parayla bir ev aldı. Aldığı evi, güvencesi olması için eşinin üstüne yaptı. Yıllar içinde Göktaş çifti ayrıldı ve mal paylaşımı yapmadılar.

Show TV'de yer alan habere göre; "En büyük hatam eşime güvenmekti" diyen 70 yaşındaki Fikret Göktaş, 41 yıllık eşinden 8 yıl önce ayrıldı. Ayrıldıktan sonra çift mal paylaşımı yapmadığı için Fikret Göktaş, bir gün şokla karşılaştı. Bir sabah balyoz sesiyle uyandı dışarı baktığında evin önünüde yıkım ekibi vardı.


YIKIM DEVAM EDEN EVDE OTURUYOR

Ankara'da yaşayan Fikret Göktaş'ın eski eşi, evini müteahhite sattı. Ne sattığı müteahhit ne de eski eşi bir tebligat bile çekmedi Fikret Göktaş'a.

Fikret Göktaş ise Balyozlu yıkım devam etmesine rağmen, Esenyurttaki evde yaşamaya devam ediyor.