Atatürk Posterleri ve Türk Bayraklarını Çalan Hırsızlar, Üyelerin Formları Yaktı

Atatürk Posterleri ve Türk Bayraklarını Çalan Hırsızlar, Üyelerin Formları Yaktı

Atatürk posterleri ve Türk bayraklarını çalan hırsızlar, üyelerin formları yaktı Hırsızlar, üyelik formları ve üyelerin kimlik fotokopilerini yaktıKİLİS - Atatürk Düşünce Derneği Kilis Şubesine giren hırsızlar binadaki Atatürk posterleri ve Türk Bayraklarını çalarken, derneğin üyelik forumları...

Atatürk posterleri ve Türk bayraklarını çalan hırsızlar, üyelerin formları yaktı
Hırsızlar, üyelik formları ve üyelerin kimlik fotokopilerini yaktı

KİLİS - Atatürk Düşünce Derneği Kilis Şubesine giren hırsızlar binadaki Atatürk posterleri ve Türk Bayraklarını çalarken, derneğin üyelik forumları ile kimlik fotokopilerini yaktı.
Film gibi hırsızlık olayı Ekrem Çetin Mahallesi İbni Sina Caddesi üzerindeki ADD Kilis Şubesi'nin bulunduğu 3'üncü kata kapıyı açarak giren hırsızlar, sandalyeler, masalar, televizyon, Atatürk posterleri, Türk Bayrakları, çay semaverini çaldılar. Hırsızlık olayı ADD Kilis Şubesi Başkanı Mehtap Okatan'nın dernek binasına bir gün sonra yapılacak toplantı için hazırlık için geldiğinde fark edildi. Olay yerine İl Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şubesi Hırsızlık Büro Amirliği ekipleri ile Olay Yeri İnceleme Şube Müdürlüğü ekipleri gererek soruşturmaya başladı.