Acele Baba Aranıyor Filmi

Acele Baba Aranıyor filminin fragmanı, oyuncuları, resimleri ve tüm bilgileri. Acele Baba Aranıyor filminin oynadığı sinemalar ve seanslar.

Acele Baba Aranıyor Filmi
08.06.2019 10:54 | Son Güncelleme: 08.06.2019 10:54

Damien, ilkokulda öğretmenlik yapan ve sessiz, sakin bir yaşam süren genç bir adamdır. Bir gün, öğrencilerinden Bahzad adında bir çocuğun, ebeveynlerinin geçmişi nedeniyle sınır dışı edileceğini öğrenir. Öğrencisinin sınır dışı edilmesine üzülen Damien, çocuğun ülkede kalması için neler yapabileceğini düşünür. Damien, avukat olan kız kardeşi Melanie’nin de yardımıyla Bahzad’ın babası olduğunu söyleyerek onu nüfusuna geçirir. Damien, Bahzad’ı sınır dışı edilmesini engellese de onun gibi birçok çocuğun olduğunu fark eder. Kurtarılması gereken çocuklar için bir şeyler yapmaya karar veren Damien ve kardeşi Melanie, bürokrasinin sınırlarını zorlamaya başlar.

Yönetmen: Xavier de Choudens

Senaryo: Xavier de Choudens, Charly Delwart

Oyuncular: Franck Gastambide, Melisa Sözen, Gringe, Camille Lellouche , Patrick Chesnais, Liliane Rovère, Youssef Hajdi , Jessim Kas, Bass Dhem, Rémy Adriaens, Sébastien Chassagne, Claire Chust, Tatiana Rojo , Zahra Amir Ebrahimi, Roda Canioğlu, Livia Arditti, Machita, Charhese Deckous, Viorica Budac, Kirshanti Shanmugarsala, Ina Karian, Anna Tarento, Jocelyne Kouamé, Lumina Wang, Saadia Benaboud, Léna Breban, Jérôme Pouly, Véronique Gallet, Michel Lerousseau, Elsa Canovas

Filmin Türü: Komedi

Orijinal Adı: Adopt a Daddy

Yapımcı Firma: Agat Films & Cie

Yapım Yılı: 2019

Yapım Ülkesi: Fransa

Orijinal Dili: Fransızca

Filmin Süresi: 99 dk.

Dağıtıcı Firma: Bir Film

Vizyon Tarihi: 19.07.2019

Acele Baba Aranıyor Filmiyle ilgili detaylı bilgi için tıklayın.

Sinema ile ilgili herşey için tıklayın.

Kaynak: InterSinema.com

Haber Yorumları
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title