Yıldız Otellerin Tercihi - Haberler
Haberi Paylaş

Yıldız Otellerin Tercihi

Bültenler - Haberler | Güncel
Yıldız Otellerin Tercihi

Global Pazar lideri konumunu yıllarca koruyan Life Fitness, Türkiye'de turizm sektöründe de 1 numara.

Hyatt, WOW, Hilton, Marriot, Dedeman, Condrad, Ceylan International gibi yıldız otellerin fitness salonlarında uzun ömürlü oluşu, sadece Life Fitness'ta olan onlarca patentli özelliği, 19 dil seçeneği gibi üstün özellikleri dolayısıyla tercih edilen marka, Cumhurbaşkanlığı, Başbakanlık gibi devlet kurumlarından ODTÜ, Boğaziçi, İTÜ, Robert Koleji gibi eğitim kurumlarına; Koç, Sabancı, Zorlu Holding, Tüpraş, Tofaş, Shell, Coca Cola, Türk Telekom, Ford, Arçelik, Procter& Gamble gibi dev şirketlere kadar birçok sektörün önemli markaları tarafından tercih ediliyor.

Dünyaca ünlü araştırma şirketi Intertek tarafından yapılan araştırmada en fazla enerji tasarrufu sağlayan Fitness Cihazı Markası da olan Life Fitness'ın Türkiye Distribütörü EKS Dış Ticaret; otellere fitness cihazları satışının yanı sıra projelendirme ve profesyonel Fitness yönetimi danışmanlığı hizmetlerini sağlıyor. EKS; Life Fitness dışında Reebok fitness aksesuarları, Hammer Strenght ağırlık istasyonları, Pavigym zemin döşemeleri, LeMond Spinning Bisikletleri, Vicore benchleri gibi prestijli markalarının da Türkiye'deki tek yetkili satış temcilcisi.

Bilgi için www.lifefitness-turkey.com Tel: (0212) 213 36 37

Bültenler - Son Dakika Haberleri

Haberi Kaydet
/beğendim
/alkışladım
/beğenmedim
/güldüm
/üzüldüm
/sinirlendim
/şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title