Haber : ZONGULDAK - "Biz büyük bir aileyiz" yürüyüşü yapıldı - Haberler

Haberi Paylaş

ZONGULDAK - "Biz büyük bir aileyiz" yürüyüşü yapıldı

Uluslararası Aile Haftası kapsamında "Biz büyük bir aileyiz" temalı yürüyüş gerçekleştirildi.

Uluslararası Aile Haftası kapsamında "Biz büyük bir aileyiz" temalı yürüyüş gerçekleştirildi.

Hafta kapsamında Valilik ile Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü tarafından düzenlenen yürüyüş, Madenci Anıtı'nda başladı.

Yürüyüşün Valilik binası önünde sona ermesinin ardından saygı duruşunda bulunuldu ve İstiklal Marşı okundu.

Günün anlam ve önemini belirten konuşma yapan Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Veli Köktürk, "Tarihin ilk zamanlarından beri güçlü bir aile yapısına sahip olan milletimiz, bu yönüyle diğer milletlere örnek olmuş, aile değerlerine verdiği önemle gelişimini sürdürmüş ve yüzyıllar boyunca köklerindeki bu kültürel kimliğini ve zenginliğini muhafaza etmiştir. Geleceğimizin mimarı olacak yeni nesillerimiz ancak mutlu ve huzurlu bir ailede yetişecektir." dedi.

Daha sonra yürüyüşe katılan ailelere fidan dağıtıldı.

Programa, Zonguldak Vali Yardımcısı Yıldırım Uçar, Zonguldak Belediye Başkan Yardımcısı Erol Yılmaz, Emniyet Müdürü Fahri Aktaş, Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdür Vekili Veli Köktürk, İl Gençlik ve Spor İl Müdürü Hakan Yüksel, daire müdürleri, huzurevi sakinleri, öğrenciler ve vatandaşlar katıldı.

Yerel Güncel Haberler

Bu haber AA tarafından hazırlanmış olup habere Haberler.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. AA tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı AA kurumudur.
title