Fabrika İşçisini Önce Ayağından Vurup Yere Düşürdüler Sonra Kurşun Yağdırdılar

Fabrika İşçisini Önce Ayağından Vurup Yere Düşürdüler Sonra Kurşun Yağdırdılar

Bursa'da 38 yaşındaki fabrika işçisi 4 kişinin silahlı saldırısına uğradı. Ayağından vurulup yere düşen işçiye saldırganlar 4 el daha ateş açıp ağır yaraladı.

Bursa'da fabrika işçisi 38 yaşındaki Ahmet M., evine giderken kimliği belirsiz 4 kişinin silahlı saldırısı sonucu kaçarken ayağından vurularak yere düştü. Ardından silahlı 2 kişinin 4 kez daha ateş ettiği Ahmet M. ağır yaralı olarak hastaneye kaldırılırken, polis zanlıları yakalamak için çalışma başlattı.

AYAĞINDAN VURULUP YERE DÜŞTÜ

Olay, geç saatlerde merkez Osmangazi ilçesi Santral Garaj Mahallesi'nde meydana geldi. Bir fabrikada işçi olarak çalışan Ahmet M., evine giderken kimliği henüz belirlenemeyen 4 kişinin saldırısına uğradı. Ahmet M., kaçmaya çalışırken saldırganların açtığı ateş sonucu ayağından vurulunca yere düştü. Yerde acı içinde kıvranan Ahmet M.'nin yanına gelen saldırganlardan 2'si çevredekilerin dehşet dolu bakışları arasında göğsüne ve karnına 4 el daha ateş açıp kaçtı.

POLİS ŞÜPHELİLERİ YAKALAMAK İÇİN ÇALIŞMA BAŞLATTI

Çevredeki vatandaşların ihbarı üzerine olay yerine gelen sağlık ekipleri, ağır yaralanan Ahmet M.'yi Bursa Devlet Hastanesi'ne kaldırdı. Ahmet M.'nin ameliyata alındığı ve hayati tehlikesinin bulunduğu öğrenildi. Polis, Ahmet M.'ye saldıran 4 şüpheliyi yakalamak için çalışma başlattı.

Kaynak: DHA