Yapı Kredi Bankası ile Bucak TSO kredi protokolü imzaladı

Yapı Kredi Bankası ile Bucak TSO kredi protokolü imzaladı

Yapı Kredi Bankası ile Bucak Ticaret ve Sanayi Odası (BTSO) arasında kredi protokolü imzaladı. Yapı Kredi Antalya Bölge Müdürü Şadi Cengiztekin, Yapı Kredi Bucak Şube Müdürü Gazi Demircioğlu ve BTSO Başkanı Hasan Yalçın Meçikoğlu'nun imzaladığı protokole göre; oda üyeleri işletme finansmanı gereksinimlerini uygun şartlarla karşılamak üzere, Yapı Kredi'nin özel kredi olanaklarından faydalanabile...

Yapı Kredi Bankası ile Bucak TSO kredi protokolü imzaladı

Yapı Kredi Bankası ile Bucak Ticaret ve Sanayi Odası (BTSO) arasında kredi protokolü imzaladı. Yapı Kredi Antalya Bölge Müdürü Şadi Cengiztekin, Yapı Kredi Bucak Şube Müdürü Gazi Demircioğlu ve BTSO Başkanı Hasan Yalçın Meçikoğlu'nun imzaladığı protokole göre; oda üyeleri işletme finansmanı gereksinimlerini uygun şartlarla karşılamak üzere, Yapı Kredi'nin özel kredi olanaklarından faydalanabilecek.

Yapı Kredi Antalya Bölge Müdürü Sadi Cengiztekin, genişleyen şube ağıyla 'VIP müşteri' olarak kabul ettikleri KOBİ müşterilerine mümkün olan her il ve ilçede ayrıcalıklı ticari ve bireysel bankacılık hizmetleri sunmayı amaçladıklarını dile getirdi. Cengiztekin, "Şube aştığımız il ve ilçelerdeki sanayi ve ticaret odalarıyla anlaşma yaparak, söz konusu il ve ilçelerin büyüyen ekonomisine ve KOBİ'lerimizin gelişmesine katkıda bulunmak istiyoruz." dedi. Yapı Kredi Bucak Şube Müdürü Gazi Demircioğlu da bankalarının 2007 yılında başlayan KOBİ bankacılığı alanındaki atılımlara, 2008'de de yeni hizmetlerle devam edileceğini ifade etti.

Kaynak: CHA