Ünlü Komedyen Cem Yılmaz, Kendisini Eleştiren Kadir İnanır'a İmalı Göndermede Bulundu

Ünlü Komedyen Cem Yılmaz, Kendisini Eleştiren Kadir İnanır'a İmalı Göndermede Bulundu

Usta oyuncu Kadir İnanır'ın ünlü komedyenler Şahan Gökbakar ve Cem Yılmaz'a "sinema onlardan soruluyormuş" diye göndermede bulunmasının ardından Cem Yılmaz'dan imalı açıklama geldi.

Ünlü komedyen Cem Yılmaz, son filmi 'Arif V 216'nın kamera arkası görüntülerinden oluşan 'Arif V 216 Yapmışlar Ama Nasıl?' belgeseli için düzenlenen özelgecede merak edilenleri cevapladı. Cem Yılmaz geçtiğimiz günlerde kendisini eleştiren usta oyuncu Kadir İnanır'a imalı göndermede bulundu.

"BİRÇOK İNSAN SİNEMAYI BIRAKABİLİR"

Cem Yılmaz, filmin belgeselinin yapılması ile ilgili olarak, "Bir yandan olumsuz tarafı da olabilir. Birçok insan sinemayı bırakabilir. Çünkü çok iyi gitar çalan birini görünce yeni gitar çalmaya başlayan birinin hevesi kırılabilir. Bizimkisi de aynı durum. Hayırlı da olabilir" dedi.

"SİNEMAYI BIRAKACAK KİŞİLER KOMEDYENLER Mİ?"

Muhabirlerin "Sinemayı bırakabilecek birkaç kişi dediniz. Bu kişiler komedyen mi acaba?" sorusuna Cem Yılmaz'dan flaş bir yanıt geldi.

"KOMEDYENLER DEĞİL DRAMA OYUNCULARI İÇİN SÖYLEDİM"

Başarılı komedyen, "Yok komedyen değil. Özellikle drama oyuncuları için söyledim" sözleriyle, usta oyuncu Kadir İnanır'a gönderme yaptı. Kadir İnanır, daha önce "Ülkenin sinemasını komedyenler kurtaracakmış" şeklindeki sözleriyle Cem Yılmaz ve Şahan Gökbakar'ı eleştirmişti.

YORUMLAR (40)

 • NPCAN 43:
  ne kadir inanır nede şahan bi zerre kadar sevmem. komedyenlik küfürbazlık değildir. ŞAHAN bi oyunculuk komedyenlik dersi alsın. . . cem yılmaza laf söylemeyin adam çağ açtı türkiye komedyenlerden buyuk usta rahmetli kemal sunal adile naşit, cem yılmaz, haluk bilginer den başkasını tanımam. . . . okadar.
  ÖMER: Aynen. Çok abartılıyor bazı ünlüler. Kadir inanır zamanında hep benzer kabadayı rolleriyle buraya gelmiş. Muhteşem oyınculuğu da yok
 • SELÇUK:
  Kadir senın devrin bitti helekı siyasette yaptığın haınlıgı kimse unutmaz son zamanlarını hüzün ve acı içinde gececek gibi duruyor ne buyuk trajedi
 • MESUT OZTURKMEN:
  Allah askina ya cem yilmaz da kimbe kardesim cem dediginiz kisi bir kac tane salagi guldurebilen biri.kadir inanir la kiyasa sokulacak kisi cem se ya 1 saat dusunmeli cem yilmaz kim ki kiyas edecegiz.kimsin sen ya he kimsin KADİR İNANİR la mukayese dahi edilemez.kardesim komedyen guldurur gulmez.adini yazmaya dahi tenezzul etmiyorum.Allah askina kayda deger birinden bahsedin ya yuruyun isinize gidin evinize donun
 • ALAİDDİN:
  Yani Kadir inanır sinema bizden sorulur kurtulacaksa biz kurtarırız demek istiyorsa kimleri kastediyor. komedyen yeni Kuşak olmasa sinemanın baksınlar bakalım son Yıllarına . ya eskiler yenilere niye destek çıkmaz siz onların başısınız kıskanmak aşağılamak bir yere destek olmalısınız
Tüm 40 yorumu okumak için tıklayın
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.