Trabzon Emniyet Müdür Yardımcısı, Kazada Yaşamını Yitirdi

Trabzon Emniyet Müdür Yardımcısı, Kazada Yaşamını Yitirdi

Trabzon Emniyet Müdür Yardımcısı, kazada yaşamını yitirdi (3)Trabzon Emniyet Müdür Yardımcısı, kazada yaşamını yitirdi (3)TÖREN DÜZENLENDİTrabzon'un Yomra ilçesinde kullandığı otomobil ile otobüse çarptığı kazazda yaşamını yitiren İl Emniyet Müdür Yardımcısı, 2'inci sınıf Emniyet Müdürü...

Trabzon Emniyet Müdür Yardımcısı, kazada yaşamını yitirdi (3)

Trabzon Emniyet Müdür Yardımcısı, kazada yaşamını yitirdi (3)

TÖREN DÜZENLENDİ

Trabzon'un Yomra ilçesinde kullandığı otomobil ile otobüse çarptığı kazazda yaşamını yitiren İl Emniyet Müdür Yardımcısı, 2'inci sınıf Emniyet Müdürü Ayhan Akduman (47), için görev yaptığı Emniyet Müdürlüğü önünde tören düzenlendi. Törene, eşi Nergiz ve kızı Çiçek'in (11) yanı sıra Trabzon Valisi Yücel Yavuz, Trabzon Emniyet Müdürü Orhan Çevik, Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu, Garnizon Komutanı Tankçı Albay Osman Akyıldız, İl Jandarma Komutanı Albay Burak Yürüten ile polisler katıldı.

Kazada ölen 2'inci sınıf Emniyet Müdürü Ayhan Akduman'ın Türk bayrağına sarılı tabutu Emniyet Müdürlüğü binası önüne getirildi. Bu sırada kızı Çiçek, 'Bu benim babam olamaz' diyerek gözyaşlarına boğuldu, tabuta sarıldı. Acılı kızı annesi Nergiz ile İl Emniyet Müdürü Orhan Çevik teselli etti. Saygı duruşunda bulunulması ile başlayan törende, Emniyet Müdürü Ayhan Akduman'ın özgeçmişi ile Kuran-ı Kerim okundu, dua edildi..Törenin ardından Akduman'ın cenazesi polis memurlarının omzunda cenaze aracına konuldu. Cenaze defnedilmek üzere İzmir'e gönderildi.