Tekirdağ'dan Kısa Kısa

Tekirdağ'dan Kısa Kısa
Anadolu Ajansı - Haberler | Güncel

Süleymanpaşa Belediyesi tarafından düzenlenen, alternatif sahne günleri devam ediyor.

Süleymanpaşa Belediyesi tarafından düzenlenen, alternatif sahne günleri devam ediyor.

Belediyeden yapılan yazılı açılamaya göre, Olimpos isimli tiyatro topluluğu, Devekuşu Kabare'nin Aşk Olsun isimli oyunundan skeçler ve doğaçlama tiyatro gösterisinden oluşan oyunlarını sahneledi.

Namık Kemal Üniversitesi öğrencilerinin bir araya gelerek oluşturduğu olimpos tiyatro topluluğu, çoğunluğu öğrencilerden oluşan seyircilere keyifli anlar yaşattı.

Milletveili Yel, Eşkinat'ı ziyaret etti

AK Parti Milletvekili Mustafa Yel, Süleymanpaşa Belediye Başkanı Ekrem Eşkinat'ı makamında ziyaret etti.

Belediyeden yapılan yazılı açıklamada, Süleymanpaşa Belediyesi Tarihi Belediye Binası'nda gerçekleşen ziyarette Milletvekili Yel ve Eşkinat'ın Tekirdağ'ın sorunlarını görüştüğü bildirildi.

Ziyarette ayrıca şehrin birleştirici gücü Tekirdağspor'a da katkıların artarak devam etmesi gerektiği kaydedildi.

TESKİ yönetim kurulu toplantısı

Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü (TESKİ) Yönetim Kurulu Haftalık Olağan Toplantısı Kapaklı ilçesinde gerçekleştirildi.

Belediyeden yapılan yazılı açıklamada, yönetim kurulu üyeleri Nilgün Marmara, Rıza Tekin ve TESKİ Genel Müdür Yardımcısı İbrahim İçöz'ün de hazır bulunduğu toplantıda, gündemi oluşturan konular görüşülürken, TESKİ Genel Müdürü Dr. Şafak Başa, Başkan Albayrak'a TESKİ'nin Kapaklı ve Tekirdağ genelinde yapmış olduğu çalışmalar hakkında bilgiler verdi.

Kaynak: Anadolu Ajansı

Çok Okunan Haberler

title