TBMM Başkanı Toptan Mezuniyet Törenine Katıldı

TBMM Başkanı Toptan Mezuniyet Törenine Katıldı

Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) Başkanı Köksal Toptan, Bartın'da İsmini Taşıyan Köksal Toptan Lisesi'nin Mezuniyet Törenine Katıldı. Toptan, Okul Birincisi, İkincisi ve Üçüncüsüne Çeşitli Hediyeler Verdi.

TBMM Başkanı Toptan Mezuniyet Törenine Katıldı

Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) Başkanı Köksal Toptan, Bartın'da ismini taşıyan Köksal Toptan Lisesi'nin mezuniyet törenine katıldı. Toptan, okul birincisi, ikincisi ve üçüncüsüne çeşitli hediyeler verdi.

Köksal Toptan Lisesi'nde düzenlenen mezuniyet törenine TBMM Başkanı Köksal Toptan, Bartın Valisi İsa Küçük, AK Parti Bartın Milletvekili Avukat Yılmaz Tunç, CHP Bartın Milletvekili Rıza Yalçınkaya, Belediye Başkanı Ahmet Altıntel, Milli Eğitim Müdürü Hacı Ali Yeşilyurt, Tarım İl Müdürü Yusuf Alagöz, Okul Müdürü Rahmi Eraslan, İl Özel İdare Genel Sekreteri İbrahim Kayış, AK Parti İl Başkanı Yakup Ulupınar, daire amirleri, öğretmenler, öğrenciler ve velileri katıldı. Saygı duruşunda bulunulması ve İstiklal Marşı'nın okunmasının ardından bir konuşma yapan TBMM Başkanı Toptan, öğrencilerin bilim çağında gelişimi yakalamak için azimle çalışması gerektiğini, 2023 Türkiye'sinde gençlerin Türkiye'nin geleceğini oluşturacağını söyledi.

Okul Müdürü Rahmi Eraslan ise, "Biz tarih yazmıyoruz, ama tarih bir gün mutlaka Köksal Toptan'ı ve Köksal Toptan Lisesi'ni yazacak" dedi.

Konuşmaların ardından TBMM Başkanı Köksal Toptan, okulda dereceye giren öğrencilere çeşitli hediyeler verdi. Köksal Toptan ve eşi Saime Toptan, öğrencilerin yıl içinde yaptığı resim çalışmalarının beğeniye sunulduğu sergiyi gezerken, öğrenciler de mezuniyet sevincini keplerini havaya fırlatarak yaşadı.

(MAO-ET-OK-Y)

Kaynak: İHA