Haber : Türkiye Boks Grup Şampiyonası Adana'da Yapılacak - Haberler

Haberi Paylaş

Türkiye Boks Grup Şampiyonası Adana'da Yapılacak

Türkiye Boks Grup Şampiyonası Adana'da Yapılacak

Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Fazlı Bayram Hadi, 21-25 Ekim tarihleri arasında “Türkiye Boks Grup Şampiyonası”nın Adana’da yapılacağını söyledi.

Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Fazlı Bayram Hadi, 21-25 Ekim tarihleri arasında "Türkiye Boks Grup Şampiyonası"nın Adana'da yapılacağını söyledi.

Hadi, Yüreğir Serinevler Spor Salonu'nda yapılacak müsabakalara 18-40 yaş grubu sporcuların katılacağını ve karşılaşmaların 10 sıklet üzerinden 3'er dakikalık 3 raunt üzerinden gerçekleşeceğini kaydetti.

Grup müsabakaların 3 merkezde yapılacağını, burada dereceye giren sporcuların Türkiye Şampiyonası'na katılmaya hak kazanacağını ifade eden Hadi, şöyle devam etti:

"Boks Federasyonu Başkanı Eyüp Gözgeç'in Türkiye Boks Grup Şampiyonası'nı Adana'ya vermesinden dolayı mutluyuz. Yüreğir Serinevler Spor Salonu'na 2 ring kurulmasını sağladık. Tartı, güvenlik, sağlık ve ambulans gibi gerekli olan tedbirleri aldık. Müsabakalara 27 ilden 200 kadar sporcunun katılmasını bekliyoruz. Adana'ya gelecek kafilere tesis, ulaşım, beslenme ve konaklama konusunda gerekli desteği vereceğiz. Tüm hedefimiz kentimize gelen konuk sporcu, hakem, antrenör ve diğer yöneticilerin iyi izlenimle dönmeleridir."

Hadi, grup müsabakalarında sıkletlerinde ilk dört dereceyi alan sporcuların Türkiye Şampiyonası'na gitmeye hak kazanacaklarını sözlerine ekledi. - ADANA

İhlas Haber Ajansı / Spor

Fazlı Bayram Hadi Yüreğir Türkiye Spor Haberler

Bu haber İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanmış olup habere Haberler.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı İhlas Haber Ajansı kurumudur.
title