Seo Haberleri

Seo haber, Seo son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Seo - 16.04.2019
Tügva Medya İletişim Okulu Üçüncü Dönem Öğrencilerini Ağırlıyor
Bu kapsamda, video kurgu, görsel efekt, grafik tasarım uzmanı, SEO uzmanı, sosyal medya uzmanı, reklam yazarlığı ve internet haber editörlüğü alanlarında akademik ve pratik eğitimler veriliyor.
Seo - 16.04.2019
E-ticaret Kampı Başlıyor!
İşini internete taşımak isteyen ama nereden başlayacağınızı bilemeyen, e-ticarete adım atmaya hevesli herkesin katılımına açık atölye programında, KOBİ'lere ve girişimcilere yönelik eğitimler verilecek. İki günlük eğitim programı kapsamında, altyapı, tasarım, sayfa yönetimi, ürün, ödeme ve kargo yönetimi, B2B modeli, e-arşiv, e-fatura, dijital pazarlama, SEO, sipariş sonrası işlemler ve kampanya kurgulama gibi konular uzmanlar tarafından anlatılacak.
Seo - 15.04.2019
WordPress Dünyası WPFest'te buluştu
Türkiye'nin en büyük WordPress etkinliği WPFest 2019, Boğaziçi Üniversitesi'nde düzenlendi. İnternetin enpopüler içerik yönetim sistemi WordPress dünyasını buluşturan etkinlikte, dijitalde var olmak, içerik yönetimi, güvenlik, SEO gibi önemli konular tartışıldı.
Seo - 04.02.2019
Tüketici Talebi İnternete Kaydı Tuvalet Kağıdı Aramaları 4'E Katlandı
FMCG sektöründe gerçekleştirdiği analizin sonuçlarına göre, son iki yılda kahveden, şekere tuvalet kağıdından çöp poşetine birçok kalemde alışveriş e-ticaret sitelerine yöneldi.
Seo - 10.01.2019
Bu Hafta 7 Film Vizyona Girecek
Güney Kore yapımı, Chang-dong Lee'nin yönetmenliğini üstlendiği filmde, Ah-in Yoo, Steven Yeun, Jong-seo Jeon gibi isimler rol alıyor.
Seo - 02.11.2018
Gittigidiyor'dan Startup'lara Tam Destek
Gittigidiyor'dan yapılan açıklamaya göre, büyük veri ve yapay zeka çözümleri alanında Tarentum, bulut çözümlerinde VNGRS, çevik (agile) dönüşümde ACM-Software ve SEO alanında Kriko, GittiGidiyor'un teknoloji alanında çalıştığı startuplar'ın başında geliyor.
title