Seda Sayan'ın Oğlunun Lüks Otomobili Göz Kamaştırdı

Seda Sayan'ın Oğlunun Lüks Otomobili Göz Kamaştırdı

Haberler.Com - Haberler | Magazin
Seda Sayan'ın Oğlunun Lüks Otomobili Göz Kamaştırdı

Eğitim hayatına İtalya'da devam eden Oğulcan Engin, tatil için İstanbul'a geldi. Engincan'ın pahalı ve lüks otomobili herkesin gözünü kamaştırdı.

25 yaşında olan Oğulcan Engin geçtiğimiz günlerde Türkiye'ye geldi. Eğitim hayatına İtalya'da devam eden Seda Sayan'ın oğlu Oğulcan, tatil için İstanbul'a geldi. Bentley'ini de getiren Engin, İtalyan plakalı aracıyla önceki gece Arnavutköy'de görüntülendi.

AŞK DEDİKODULARI ÇIKMIŞTI

Oğulcan Engin'in bir süre önce oyuncu Hande Doğandemir ile flört ettiği iddia edilmişti.

Kaynak: Haberler.Com

Haber Yorumları (91)
SİNAN RAXY: ''''''''DİN VE İNANÇ:''''''''BİSMİLLAHİRRAHMANİRRAKİYM!?. ''''''''YARATAN VE YARATILMAMIŞ ALLAH''IN EMİR VE YASAKLARINA, KURALLARINA, KANUNLARINA, FERMANLARINA VE HÜKÜMLERİNE VE GÖNDERİLEN BÜTÜN PEYGAMBERLERİNE BÜSBÜTÜN TESLİM VE TABİ OLARAK VE ÇOK KORKARAK, SAYGILAR GÖSTEREREK VE DİZ ÇÖKEREK VE SECDELERE KAPANARAK UĞRUNDA VE UĞURLARINDA ÖLMEK VE DÜŞMANLARIYLA ÇATIŞIRKEN ÖLDÜRÜLMEK VE DÜŞMANLARINI ÖLDÜRMEKTİR!?. ''''''''
MUHARREM: HUZURLU YAŞAMI BAŞARMAK ESASEN ASIL BAŞARIDIR. SIRADANLIK HAKİKATTEN UZAK YAŞAMAK SADECE KENDİNİ AVUTMAKTIR. TOPRAĞIN ALTINDAN ÇIKAN FOSİLLER BİZE MİLYONLARCA YIL ÖNCESİNDEKİ HAYATIN HABERİNİ VERİYOR. MİLYONLARCA YIL ÖNCELERDEN BERİ KİMLER GELMİŞ KİMLER GEÇMİŞ YANİİİ. BU DÜNYA KESİNLİKLE GELİP GEÇİCİ AMA YOK OLMAK DEĞİL ÖLÜM. O ZAMAN BU DÜNYADA ADİL OLMAYAN İŞLERİN HESABI OLMADIĞI BİR HAKİKAT OLAMAZ. O NEDENLE AHİRET HAYATI VE YAŞAMI İSLAMI İYİ ÖĞRENMEKTE KURUKURUYA DEĞİL ÖZÜMSEMEKTE YARAR VAR.
CENK: Sekiz kocali hürmüzün oglu
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Manşet Haberler

title