Teröristlerin Korkulu Rüyası Karadeniz'de! Polis Özel Harekat Giresun'da Operasyona Başladı

Teröristlerin Korkulu Rüyası Karadeniz'de! Polis Özel Harekat Giresun'da Operasyona Başladı

Terör örgütü PKK'ya Karadeniz'de tarihi darbeler vurulurken Polis Özel Harekat ekipleri Giresun kırsalında operasyona başladı. PÖH timlerini karşılarında gören teröristlerin korku dolu konuşmaları ise deşifre oldu.

Giresun kırsalında terör örgütü PKK'ya yönelik operasyonlar sürüyor.

Giresun İl Emniyet Müdürlüğü'ne bağlı Özel Harekat Şube Müdürlüğü timleri de sıcak bölgede asker ile omuz omuza terör örgütü PKK'ya karşı mücadele veriyor. Örgütün sözde Giresun grup sorumlusu 'Çiyager' kod adlı terörist Serdar Bekmez'in Yağlıdere kırsalında öldürülmesinin ardından PÖH timleri operasyonlarını hızlandırdı.

TERMAL KAMERA VE KOBRALAR TAKİPTE

Bölgede terör unsurlarına karşı arama tarama ve pusu faaliyeti yürüten timler termal kameralar ve 'Kobra' diye tabir edilen zırhlı araçlar ile bölgeyi didik didik tarıyor.

"BİR ANDA ÇIKTILAR, NE OLDUĞUNU ANLAYAMADIK"

JOPER, JÖH, PÖH ve istihbarat unsurları bölgede adeta kuş uçurtmazken bölücü terör örgütü mensuplarının son telsiz kestirmeleri de alındı. PÖH timleri ile girdikleri çatışma sonrası grup sorumlularının öldürülmesiyle şoka giren PKK'lılar telsizdeki konuşmaları da dikkat çekti. Telsiz kestirmesinde, "Bir anda karşımıza çıktılar, ne olduğunu anlamadık, ayakkabılarımızı dahi giyemeden kaçtık, Ciyager de öldü" dedikleri ortaya çıktı.

YORUMLAR (39)

  • VAY:
    Millet uyanıyor. Yüzyıllardır her cesit yönetimimizi, milletimizi ve vatanımızı parcalamak isteyen ic ve dıs gücler tarafınfan yaratılan bölücüler, provakatörler, yanlıs lanse ettiricicer, algıda yön değistiriciler, yalan hikayeciler, terör grupları kıskırtıcılar milletimiz uyandıkça cezalarını misliyle çekecekler. Derindeki yöneticileri büüyük hayal kırıklıkları yasayacaklar.
  • SEDA:
    demet akalın ayrılmış benım derdım bana yeter,,,,,,ne vatanı
    HÜSEYİN ULUÇAY: Ben sana yeterim ama ne yazık ki hiç şansın yok. Zira evliyim, ki bekar olsaydım da durum aynı olurdu. . . :)))
Tüm 39 yorumu okumak için tıklayın
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.