Pınarhisar Haberleri

Pınarhisar haber, Pınarhisar son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Pınarhisar - 06.06.2019
Elektrik kesintisi
TREDAŞ'tan yapılan açıklamaya göre, bakım ve onarım çalışmaları nedeniyle, Pınarhisar ilçesine bağlı Yenice köyünün Hürriyet ve Cumhuriyet mahallelerine yarın, Ataköy köyüne ise 8 Haziran Cumartesi günü elektrik enerjisi verilmeyecek.
Pınarhisar - 30.05.2019
Elektrik kesintisi
Kırklareli'nde yedi köy, üç mahallede elektrik kesintisine gidilecek. TREDAŞ'tan yapılan açıklamaya göre, bakım ve onarım çalışmaları nedeniyle, Vize ilçesinin Çövenli ve Topçuköy köyü, Babaeski ilçesinin Ağayeri köyü ve Kurtuluş mahallesi, Lüleburgaz ilçesinin Ceylanköy ve Kırıkköy köyü ile Hürriyet ve Cumhuriyet mahalleleri Pınarhisar ilçesinin Çayırdere ve Hacıfaklı köylerine yarın elektrik enerjisi verilmeyecek.
Pınarhisar - 30.05.2019
Kırklareli'nden kısa kısa
Pınarhisar Belediye Başkanı İhsan Talay, atık su arıtma tesisine incelemelerde bulundu.
Pınarhisar - 30.05.2019
Ramazan Bayramı tedbirleri
Pınarhisar Kaymakamlığı, Ramazan Bayramı nedeniyle yaşanabilecek olaylara karşı tedbirleri arttırdı.
Pınarhisar - 28.05.2019
Kırklareli'nden kısa kısa
TREDAŞ'tan yapılan açıklamaya göre, bakım ve onarım çalışmaları nedeniyle, Lüleburgaz ilçesinin Barış, Atatürk, Güneş ve Gündoğdu mahallesi ile Yenibedir köyü, Vize ilçesinin Müsellim köyü, Pınarhisar ilçesine bağlı Yenice köyü ile Babaeski ilçesine bağlı Büyükmandıra beldesinin Paşa Mahallesi'ne yarın elektrik enerjisi verilmeyecek.
Pınarhisar - 27.05.2019
Kırklareli'nden kısa kısa
Kaldırım düzenleme ve yol çalışması Pınarhisar Belediyesi'nce kaldırım düzenleme ve yol çalışması yapıldı.
Pınarhisar - 01.04.2019
Kırklareli'nde Belediyeler 2 Partiye Dağıldı
Kırklareli'nde kesin olmayan sonuçlara göre, Kırklareli merkezde bağımsız aday, 4 ilçede AK Parti, 3 ilçede CHP adayları seçimi önde tamamladı. Kesin olmayan sonuçlara göre, Kırklareli Belediye Başkanı bağımsız aday Mehmet Siyam Kesimoğlu oldu. Demirköy, Kofçaz, Pınarhisar, Pehlivanköy AK Parti, Lüleburgaz, Babaeski ve Vize CHP adayları sandıktan ilk sırada çıktı.
Pınarhisar - 31.03.2019
Kırklareli'nin Pınarhisar İlçesinde Belediye Başkanlığını Kesin Olmayan Sonuçlara Göre, AK Parti...
Kırklareli'nin Pınarhisar ilçesinde belediye başkanlığını AK Parti adayı İhsan Talay kazandı.
Pınarhisar - 29.03.2019
Millet İttifakı Manisa Mitingi
Sahneye çıkarken yanında getirerek kürsüye koyduğu çantayı gösteren Akşener, "Bu çanta dün akşam televizyon kanallarında, ondan evvel mitinglerde, ondan evvel televizyonlarda sayın Erdoğan'ın 'Meral Akşener'i tutuklattıracağım, 1 Nisan'dan itibaren tutuklattıracağım' demesine bir cevaptır. Bu çanta Yassıada'ya giderken rahmetli Menderes'in elindeydi. Bu çanta Zincirbozan'a giderken rahmetli Demirel ve Ecevit'in elindeydi. Bu çanta Mamak'a giderken rahmetli Başbuğumuz Alparslan Türkeş'in elindeydi. Kadere bakın bu çanta Pınarhisar'a giderken Erdoğan'ın elindeydi.
Pınarhisar - 27.03.2019
Kırklareli'nde 276 Bin Seçmen Oy Kullanacak
Kırklareli'nde 276 bin 33 seçmen, 31 Mart Pazar günü yerel seçimler için sandığa gidecek.
Pınarhisar - 26.03.2019
Kadınlarımızın İşgücüne İlave Katılımında Avrupa'da Birinci Sıraya Yükseldik"
Selçuk, Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı iken Siirt'te okuduğu bir şiir yüzünden Pınarhisar Cezaevine gönderildiğini anımsatarak, Siirt'in, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ı milletvekili olarak Meclis'e gönderdiğini, Başbakan ve Cumhurbaşkanlığının yolunu açtığını söyledi.
Pınarhisar - 14.03.2019
Kırklareli'nden Kısa Kısa
Pınarhisar Devlet Hastanesinde vatandaşlara böbrek hastalığı hakkında bilgi verildi.
Pınarhisar - 08.03.2019
Bakan Koca: Şiddete Uğrayan Sağlık Çalışanının İfadesi Hastanede Alınacak (2)
'HELİKOPTER VE UÇAK AMBULANSI HİZMETLERİ ÜCRETSİZ' Bakan Koca, Kırklareli'ndeki ziyaretlerinden sonra Sağlık Bakanlığı tarafından Pınarhisar ilçesinde yaptırılan 30 yataklı Devlet Hastanesi'nin açılış törenine katıldı.
Pınarhisar - 08.03.2019
Arapça Çocuk Şarkları ve Şiir Yarışması Yapıldı
Yarışmada, çocuk şarkıları kategorisinde, Lüleburgaz İmam Hatip Ortaokulu'ndan Yusuf Karlı ve Muhammed Eryılmaz birinci, Babaeski Gazi İmam Hatip Ortaokulu'ndan Şeymanur Tekin ikinci, Kırklareli Bilal Yeşen İmam Hatip Ortaokulu'ndan Yaren Demirkıran üçüncü, çocuk şiirleri kategorisinde Kırklareli İmam Hatip Ortaokulu'ndan Nazlı Namlı birinci, Vize İmam Hatip Ortaokulu'ndan Rabia Köksal ikinci, Babaeski İmam Hatip Ortaokulu'ndan Aslı Nur Kaya üçüncü, liseler Arapça şiir kategorisinde ise Lüleburgaz Anadolu İmam Hatip Lisesi'nden Rabia Başal birinci, Vize Anadolu İmam Hatip Lisesi'nden Hediye Sarıgöl ikinci, Pınarhisar Anadolu İmam Hatip Lisesi'nden Esma Korkmaz da üçüncü oldu.
Pınarhisar - 08.03.2019
Gündem Özeti / 8 Mart 2019
(İstanbul/10.00/Bolu/14.30/Düzce/17.00/İstanbul/20.00/21.30) 4- Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, Edirne Valiliğini ziyaret edecek, ambulans teslim törenine katılacak, Sultan 1. Murat Devlet Hastanesinde incelemelerde bulunacak, Kırklareli Valiliği ile Kırklareli Devlet Hastanesini ziyaret edecek, Pınarhisar Devlet Hastanesi açılışına katılacak.
Pınarhisar - 01.03.2019
28 Şubat'tan En Fazla İstifade Eden Fetö'ydü"
28 Şubat'ı kendisinin biraz daha farklı yaşadığını anlatan Albayrak, "O dönemde babamın Pınarhisar Cezaevi'nde yattığı günlere denk geliyordu.
Pınarhisar - 19.02.2019
Geçici Aday Listeleri Seçim Kurullarında
Kırklareli'de 31 Mart 2019 Pazar günü yapılacak Mahalli İdareler Genel Seçimleri'nde yarışacak siyasi partiler, geçici aday listelerini seçim kurullarına teslim etti.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Pınarhisar Haberleri | Pınarhisar Haber - Haberler - Sayfa 8 - Pınarhisar haberleri, son dakika pınarhisar haber ve gelişmeleri burada. 94 Ruhuyla Cihannüma ve Kadim Dostlar Buluşması.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 17.5.2021 03:02:46. #1.15#

title