Pellegrini: Tek Sorunumuz Nihat'ın Sakatlığı

Pellegrini: Tek Sorunumuz Nihat'ın Sakatlığı

İspanya 1. Futbol Ligi Takımlarından Villarreal'in Şilili Teknik Direktörü Manuel Pellegrini, "Tek Sorunumuz Nihat'ın Sakatlığı" Dedi.

Pellegrini: Tek Sorunumuz Nihat'ın Sakatlığı

İspanya 1. Futbol Ligi takımlarından Villarreal'in Şilili teknik direktörü Manuel Pellegrini, "Tek sorunumuz Nihat'ın sakatlığı" dedi.

Sezon öncesi hazırlıklara başlayan Villarreal'in "çok büyük ve kaliteli" bir kadroya sahip olduğunu belirten Pellegrini, "Tam bir kadroya sahip olduğumuzu düşünüyorum. Nihat Kahveci'nin iyileşme sürecinin nasıl olacağını görmemiz gerekiyor. Şu anda çok rekabetçi bir gruba sahip olsak da tek sorunumuz o olabilir" diye konuştu.

Pellegrini ayrıca, bu sezon İspanya ligi, Şampiyonlar Ligi ve Kral Kupası olmak üzere 3 ayrı kupada mücadele edecek Villarreal'e "kesin bir kupa kazanılmalı" diye baskı yapılmaması gerektiğini, "bunun gereksiz" olacağını savundu.

Şilili teknik adam, "Sıfırdan başlıyoruz. Barcelona, Real Madrid, Sevilla, Atletico Madrid gibi bizimle aynı hedefleri olan büyük kadrolara sahip takımlar var. Geçtiğimiz yıllarda yaptıklarımız hesaba katılmamalı. Sıfırdan başlayacağımızı ve yeni bir takım yaratmak zorunda olduğumuzu unutmamalıyız" değerlendirmesini yaptı.

Kaynak: AA