Niğde'de Şehitler İçin Mevlit Okutuldu
Haberler » Güncel » Niğde'de Şehitler İçin Mevlit Okutuldu - Haber

Niğde'de Şehitler İçin Mevlit Okutuldu

Niğde Şehit Aileleri Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği, Şehitleri Anma Günü ve Çanakkale Deniz Zaferi’nin 103’üncü yıldönümü dolayısıyla mevlit okuttu.

Niğde'de Şehitler İçin Mevlit Okutuldu

Şehit Aileleri Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği, Şehitleri Anma Günü ve Deniz Zaferi'nin 103'üncü yıldönümü dolayısıyla mevlit okuttu.


Fatih Sultan Mehmet Camii'nde düzenlenen programda açıklama yapan Dernek Başkanı , 14 yıldır her 17 Mart günü aynı organizasyonu yaptıklarını söyledi. Demir, "Şehit, vatan, bayrak, namus, din uğruna verilen bir kahramandır. Ülkemizde yaşanan büyük sıkıntılar var. İnşallah bunların her biri bertaraf edilecek. Temennimiz şu ki, birlik, beraberlik daim olacak. Vatanımızın ve milletimizin bölünmez bütünlüğü her zaman payidar olacak. Şehitlerimize Cenabı Allah'tan rahmet diliyoruz. Ailelerine metanet sabırlar diliyoruz, Rabbim sabırlar versin. Rabbim inşallah bizlere şehit haberleri verdirmesin" dedi.


Mevlit programına Niğde Valisi Yılmaz Şimşek, Niğde Belediye Başkanı Rifat Özkan, kamu kurum müdürleri, şehit aileleri ve vatandaşlar katıldı. - NİĞDE

Kaynak: İHA

Manşet

Haberler