MUSTAFA YENEROĞLU HABERLERİ

Mustafa Yeneroğlu haber, Mustafa Yeneroğlu son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Mustafa Yeneroğlu - 31.10.2016
TBMM İnsan Haklarını İnceleme Komisyonu Başkanı Yeneroğlu Açıklaması
TBMM İnsan Haklarını İnceleme Komisyonu Başkanı Mustafa Yeneroğlu, "Türkiye ile Almanya arasındaki ilişkiler bir takım konjonktürel gerginliklere kurban edilecek kadar önemsiz olamaz." dedi.
Mustafa Yeneroğlu - 31.10.2016
Yeneroğlu Lahey'de
TBMM İnsan Haklarını İnceleme Komisyonu Başkanı Mustafa Yeneroğlu, Hollanda'da Türk Sivil Toplum Kurululuşları (STK) temsilcileriyle bir araya geldi.
Mustafa Yeneroğlu - 29.10.2016
TBMM İnsan Haklarını İnceleme Komisyonu Başkanı Yeneroğlu Açıklaması
TBMM İnsan Haklarını İnceleme Komisyonu Başkanı Mustafa Yeneroğlu, Avrupa'nın terör örgütü PKK'ya yönelik tavrını eleştirerek, "DEAŞ terör örgütü ne kadar tehlikeli ise PKK terör örgütü de o kadar tehlikelidir.
Mustafa Yeneroğlu - 29.10.2016
TBMM İnsan Haklarını İnceleme Komisyonu Başkanı Yeneroğlu, Viyana'da
TBMM İnsan Haklarını İnceleme Komisyonu Başkanı ve AK Parti İstanbul Milletvekili Mustafa Yeneroğlu, "Avusturya, PKK'yı desteklemeye devam ettiği sürece, burada her türlü propaganda yapmalarına müsaade ettiği sürece, aynı zamanda Avusturya bizim vatandaşlarımızı ve Müslümanları...
Mustafa Yeneroğlu - 28.10.2016
Avusturya'da Cumhuriyet Bayramı Resepsiyonu
Resepsiyona, TBMM İnsan Hakları İnceleme Komisyonu Başkanı Mustafa Yeneroğlu, Türkiye'nin Birleşmiş Milletler (BM) Viyana Daimi Temsilcisi Büyükelçi Emine Birnur Fertekligil, Avrupa Güvenlik ve İşbirliği Teşkilatı (AGİT) nezdinde Geçici Maslahatgüzarı Salih Boğaç Güldere, Viyana Başkonsolosu Tayyar Kaan Atay, sivil toplum örgütleri temsilcileri ve çok sayıda davetli katıldı.
Mustafa Yeneroğlu - 27.10.2016
TBMM İnsan Haklarını İnceleme Komisyonu Başkanı Yeneroğlu Açıklaması
TBMM İnsan Haklarını İnceleme Komisyonu Başkanı Mustafa Yeneroğlu, Fransa'da banliyö ayaklanmalarını doğuran nedenlerle mücadele edilmediği gibi, aşırı sağa desteğin artmasıyla yeni sorunların doğmasına zemin hazırlandığını bildirdi.
Mustafa Yeneroğlu - 27.10.2016
İnsan Hakları İzleme Örgütünün Türkiye Raporu
TBMM İnsan Haklarını İnceleme Komisyonu Başkanı Mustafa Yeneroğlu, İnsan Hakları İzleme Örgütü de dahil herhangi bir insan hakları organizasyonundan, son aylarda tutuklulara işkence ve kötü muamele iddialarına ilişkin komisyona somut başvuruda bulunulmadığını belirterek, "Hal böyleyken...
Mustafa Yeneroğlu - 27.10.2016
Tekstil Üretiminde Kayıt Dışı Suriyeli Çocuk Çalıştırıldığı İddiası
TBMM İnsan Haklarını İnceleme Komisyonu Başkanı Mustafa Yeneroğlu, Türkiye'ye iç savaştan kaçarak gelen Suriyeli çocukların, uluslararası dev giyim şirketleri tarafından çalıştırılmasının kabul edilemeyeceğini bildirdi.
Mustafa Yeneroğlu - 27.10.2016
TBMM İnsan Haklarını İnceleme Komisyonu Başkanı Yeneroğlu Açıklaması
TBMM İnsan Haklarını İnceleme Komisyonu Başkanı ve İstanbul Milletvekili Mustafa Yeneroğlu, Türkiye hakkındaki işkence iddialarının kara propagandaya, siyasi malzemeye ve ideolojik çatışmaya dönüşmesine fırsat verilmemesi gerektiğini bildirdi.
Mustafa Yeneroğlu - 26.10.2016
Almanya'daki Avrupalı Türk Demokratlar Birliği Şubesine Saldırı
TBMM İnsan Haklarını İnceleme Komisyonu Başkanı Mustafa Yeneroğlu, "Bir kuruma mükerreren saldırabilecek kadar palazlanabilen şiddet yanlısı gruplara karşı Alman kamuoyu Almanya'daki Avrupalı Türk Demokratlar Birliğine (UETD) destek vermeli, böylece şiddete karşı açık ve kesin bir tavır almalıdır.
Mustafa Yeneroğlu - 19.10.2016
TBMM İnsan Haklarını İnceleme Komisyonu Başkanı Yeneroğlu Açıklaması
TBMM İnsan Haklarını İnceleme Komisyonu Başkanı ve AK Parti İstanbul Milletvekili Mustafa Yeneroğlu, "Darbe teşebbüsüyle birlikte daha da artmış olan terör olayları karşısında Türkiye, bir açık demokrasi olarak, özgürlük-güvenlik dengesinin muhafaza edilmesi noktasında olağanüstü ve örnek gösterilecek bir çaba sergiledi.
Mustafa Yeneroğlu - 14.10.2016
TBMM İnsan Haklarını İnceleme Komisyonu Başkanı Yeneroğlu Açıklaması
TBMM İnsan Haklarını İnceleme Komisyonu Başkanı ve AK Parti İstanbul Milletvekili Mustafa Yeneroğlu, "PKK sempatizanlarının ve mensuplarının Almanya'da hiçbir engelle karşılaşmadan terör örgütü propagandası yapabildiğini senelerden beri üzüntü ve hayretle takip etmekteyiz.
Mustafa Yeneroğlu - 12.10.2016
Uygur Lider Tohti'ye İnsan Hakları Ödülü Verilmesi
TBMM İnsan Haklarını İnceleme Komisyonu Başkanı Mustafa Yeneroğlu, Uygur lider İlham Tohti'ye, insan hakları ödülü verilmesine ilişkin, "Bu ödül, Çin'in Tohti'yi nefret ve ölümü destekleyen bir ayrılıkçı olarak göstermeye çalışmasına verilebilecek en güzel cevaptır.
Mustafa Yeneroğlu - 06.10.2016
İnsan Haklarını İnceleme Komisyonu Toplantısı
TBMM İnsan Haklarını İnceleme Komisyonu Başkanı Mustafa Yeneroğlu, "Konu insan hakları ihlali olduğu zaman bizim için kişinin dili, dini, tabiiyeti, rengi ve cinsiyetinin nasıl bir önemi yoksa tutuklu ve hükümlüler söz konusu olduğu zaman da ceza infaz kurumunda hangi gerekçe ile bulunulduğunun hiçbir önemi kalmamaktadır.
Mustafa Yeneroğlu - 06.10.2016
İnsan Hakları İnceleme Komisyonu Toplandı
İnsan Hakları İnceleme Komisyonu Başkanı Mustafa Yeneroğlu, Komisyona 26’ncı yasama yılı içinde 5 Ekim 2016 itibariyle 3 bin 94 başvuru ulaştığını, başvurulardan 2 bin 244’ü hakkında işlem yapılıp geri kalanların da yasal süresi içinde cevaplanacağını söyledi.
Mustafa Yeneroğlu - 06.10.2016
Mehmet Metiner: Darbe Gecesi Elimde Silah Olsaydı Alnının Çatısından Vururdum
"İŞKENCE GİBİ KONULARI BU ZORLU GÜNLERDE KİMSENİN KÖTÜYE KULLANMAMASI GEREKİR" TBMM İnsan Haklarını İnceleme Komisyonu, İnsan Hakları Komisyonu Başkanı Mustafa Yeneroğlu başkanlığında toplandı.
Mustafa Yeneroğlu - 05.10.2016
AB Konseyi Genişleme Grubu Üyeleri, TBMM'de
Avrupa Birliği Konseyi Genişleme Grubu (COELA) üyeleri, TBMM AB Uyum Komisyonu Başkanı Mehmet Kasım Gülpınar ve TBMM İnsan Haklarını İnceleme Komisyonu Başkanı Mustafa Yeneroğlu ile görüştü.
Mustafa Yeneroğlu - 04.10.2016
Avustralya Stk'larından TBMM'ye Ziyaret
TBMM İnsan Hakları Komisyonu Başkanı Mustafa Yeneroğlu, Avustralya Türk ve Müslüman toplumu temsilcilerinden oluşan "I Stand with Turkey" platformu üyelerini kabul etti.
Mustafa Yeneroğlu - 29.09.2016
İnsan Hakları Komisyonu Başkanından "Kadına Şiddet" Konusunda Uyarı
? TBMM İnsan Haklarını İnceleme Komisyonu Başkanı Mustafa Yeneroğlu, kadına kars¸ı s¸iddetin bir insan hakkı ihlali oldugˆunun, insanların zihinlerine ku¨c¸u¨k yas¸tan itibaren yerles¸tirmesi gerektiğini kaydetti.
Mustafa Yeneroğlu - 29.09.2016
Mustafa Yeneroğlu: Saldırılara Karşı Hiçbir Etkin Önlem Alınmıyor
Almanya'da zaman zaman camilere saldırılar yapıldığını ancak birçoğunun kamuoyuna yansımadığını belirten Yeneroğlu, Federal Hükümetin bir soru önergesine verdiği cevaba göre bu yıl nisan ve haziran ayları arasında Almanya'da 14 caminin siyasi motivasyonlu saldırıya hedef olduğunu söyledi.
Mustafa Yeneroğlu - 29.09.2016
Dresden Fatih Camisi'ne Saldırıya Tepkiler
TBMM İnsan Haklarını İnceleme Komisyonu Başkanı ve AK Parti İstanbul Milletvekili Mustafa Yeneroğlu, Almanya'da barışçıl bir toplumsal yaşamı mümkün kılmak ve Müslüman azınlığı ırkçı saldırılardan korumak için siyasilere ve güvenlik güçlerine daha büyük görevler düştüğünü belirterek, "İslami kuruluşların, gücünü yabancı düşmanlığı ve Müslüman karşıtlığından alan saldırılara hedef olması önlenmelidir.
Mustafa Yeneroğlu - 27.09.2016
TBMM İnsan Haklarını İnceleme Komisyonu Başkanı Yeneroğlu'nun Kabulü
TBMM İnsan Haklarını İnceleme Komisyonu Başkanı Mustafa Yeneroğlu, Alman siyasiler, sivil toplum kuruluşu temsilcileri ve medya mensuplarından oluşan heyeti kabul etti.
Mustafa Yeneroğlu - 12.09.2016
Maliye Bakanı Ağbal Açıklaması
Ağbal, özellikle özel sektörün maliyeye karşı bir çekingenliği olduğunu dile getirerek, şöyle devam etti: "Korkuyor millet maliyeden. Diyorum ki Maliye Bakanı olarak, şu çekingenliği, korkuları ortadan kaldıralım. Biz vatandaşımıza inanıyoruz, güveniyoruz. Vatandaşımız dişi ile tırnağı ile ekmek kazanmaya çalışıyor. Kendisine de başkasına da iş sağlıyor, ekmek veriyor. Dolayısıyla Maliye Bakanlığı olarak bizlerin özellikle işverenlerimize, iş alemine çok daha olumlu yaklaşması, güvenmesi lazım. Maliye Bakanı olarak her zaman söylüyorum, mükellefin hakkı her şeyin üzerindedir, bizim nezdimizde her mükellef beyanı da doğrudur, yaptığı iş de doğrudur. Hata yapmış olabilir, hatayı herkes yapar. O zaman da Maliye Bakanlığı olarak bu kardeşlerimize doğruyu, iyiliği, güzelliği anlatmamız lazım. İnşallah önümüzdeki dönemde yeni düzenlemeleri de bu anlamda hayata geçireceğiz." Vergi inceleme süresinin 5 yıl olduğunu anımsatan Bakan Ağbal, şu değerlendirmede bulundu: "Herhangi bir şekilde bir gün gelip, 'getirin bakalım defterleri, 2011 yılının defterlerine bakalım.' diyoruz. 5 yıl çok uzun bir süre. Bir mükellefin 5 yıl sonra hala, '5 yıl önce ne olacak?' diye kafasında tereddüt oluşması doğru değil. Maliye Bakanlığı da '5 yıl nasıl olsa uzun bir süre' deyip daha rahat hareket ediyor. Halbuki ben istiyorum ki Maliye Bakanlığı rahat hareket etmesin, daha sıkı çalışsın. Onun için inşallah yakında yapacağımız bir yasal düzenlemeyle vergi inceleme süresini 5 yıldan 3 yıla düşürüyoruz. Böylelikle vatandaşlarımız sadece geçmiş 3 yıla ilişkin incelemeyle muhatap olacaklar. Böylelikle mükellefler de idare de daha yakın bir zamanda vergi konularına bakacaklar." Bayramlaşma programına eski İçişleri Bakanlarından Ülkü Gökalp Güney, Vali İsmail Ustaoğlu, AK Parti Bayburt Milletvekili Şahap Kavcıoğlu, AK Parti İstanbul Milletvekili Mustafa Yeneroğlu, Belediye Başkanı Mete Memiş, Bayburt Üniversitesi Rektörü Prof.
Mustafa Yeneroğlu - 03.09.2016
Terör Örgütünün Almanya'da Yapacağı Gösteri
TBMM İnsan Haklarını İnceleme Komisyonu Başkanı Mustafa Yeneroğlu, bugün Almanya'nın Köln kentindeki gösteriyi düzenleyen ve PKK'nın kolu olan örgütün, aynen PKK gibi yasaklı durumda olduğunu belirterek, "Her gün siviller ve güvenlik güçleri PKK bombalarıyla kurban ediliyorlar.
Mustafa Yeneroğlu - 26.08.2016
Yeneroğlu: "Türkiye Özgürlük Güvenlik Dengesini Kurmada Olağanüstü Hassasiyeti Terör Eylemleri...
Türkiye Büyük Millet Meclisi İnsan Hakları İnceleme Komisyonu Başkanı Mustafa Yeneroğlu, "Türkiye özgürlük güvenlik dengesini kurmada olağanüstü hassasiyeti her gün terör eylemleri olduğu bir ortamda bile sürdürmektedir" dedi.
Mustafa Yeneroğlu - 26.08.2016
Alman Bakandan TBMM'ye Ziyaret
TBMM İnsan Haklarını İnceleme Komisyonu Başkanı Mustafa Yeneroğlu, "Türkiye ve Almanya'nın ilişkileri güncel bazı konjonktürel gerginliklere kurban edilecek nitelikte değil." dedi.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Mustafa Yeneroğlu Haberleri | Mustafa Yeneroğlu Kimdir - Haberler - Sayfa 9 - Mustafa Yeneroğlu haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Mustafa Yeneroğlu kimdir, hayatı ve biyografisi. TBMM Insan Haklarını Inceleme Komisyonu Başkanı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 9.3.2021 12:25:46. #1.15#
title