MUSTAFA YENEROĞLU HABERLERİ

Mustafa Yeneroğlu haber, Mustafa Yeneroğlu son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Mustafa Yeneroğlu - 28.02.2017
TBMM İnsan Haklarını İnceleme Komisyonu Başkanı Yeneroğlu Açıklaması
TBMM İnsan Haklarını İnceleme Komisyonu Başkanı Mustafa Yeneroğlu, 28 Şubat'tan bugünlere bakıldığında Türkiye'de demokratik kültürün gelişme seyri açısından büyük mesafelerin katedildiğini ve milletin tehdit olarak ilan edildiği dönemlerin kapandığını belirtti.
Mustafa Yeneroğlu - 27.02.2017
Prof. Dr. Mustafa Şentop Uetd Konferansına Katıldı
UETD Ruhr Bölgesi Temsilcisi Erol Kesici'nin açış konuşmasıyla başlayan toplantıda TBMM İnsan Hakları İnceleme Komisyonu Başkanı ve Ak Parti İstanbul Milletvekili Mustafa Yeneroğlu, T.
Mustafa Yeneroğlu - 16.02.2017
İmamların Evlerine Baskınların Kabul Edilmesi Mümkün Değil"
Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) İnsan Haklarını İnceleme Komisyonu Başkanı Mustafa Yeneroğlu, "Almanya'da DİTİB imamlarının evlerine yapılan baskınların kabul edilmesi mümkün değil." dedi.
Mustafa Yeneroğlu - 15.02.2017
TBMM İnsan Hakları Komisyonu Başkanı Yeneroğlu Açıklaması
TBMM İnsan Haklarını İnceleme Komisyonu Başkanı Mustafa Yeneroğlu, Diyanet İşleri Türk İslam Birliği (DİTİB) imamlarının evlerinde yapılan aramaların her türlü mesnetten yoksun olduğunu belirterek, "Bu aramalar değerlendirmesinde bulundu.
Mustafa Yeneroğlu - 10.02.2017
İnsan Haklarını İnceleme Komisyonu Başkanı Yeneroğlu Açıklaması
TBMM İnsan Haklarını İnceleme Komisyonu Başkanı Mustafa Yeneroğlu, Başbakan Binali Yıldırım'ın, 18 Şubat'ta Almanya'nın Oberhausen şehrinde Avrupa ülkelerinde yaşayan vatandaşlarla bir araya geleceğini bildirdi.
Mustafa Yeneroğlu - 01.02.2017
TBMM İnsan Hakları Komisyonu Başkanı Yeneroğlu Açıklaması
TBMM İnsan Haklarını İnceleme Komisyonu Başkanı ve AK Parti İstanbul Milletvekili Mustafa Yeneroğlu, "Suriye ve Irak'taki son durum ve bundan kaynaklı olarak Türkiye'ye sığınan milyonlarca mültecinin yükü görmezden gelinmektedir.
Mustafa Yeneroğlu - 26.01.2017
Yeneroğlu: PKK Yöneticisinin Cezalandırılması Önemli Ancak Yeterli Değil
AK Parti İstanbul Milletvekili ve TBMM İnsan Haklarını İnceleme Komisyonu Başkanı Mustafa Yeneroğlu, Düsseldorf Yüksek Eyalet Mahkemesi'nin yasaklı terör örgütü PKK'nın Almanya'daki eski bir üst düzey yöneticisini 3 yıl hapis cezasına çarptırması üzerine bir açıklama yaptı.
Mustafa Yeneroğlu - 26.01.2017
Dha Ankara- Yeneroğlu: PKK Yöneticisinin Cezalandırılması Önemli Ancak Yeterli Değil
AK Parti İstanbul Milletvekili ve TBMM İnsan Haklarını İnceleme Komisyonu Başkanı Mustafa Yeneroğlu, Düsseldorf Yüksek Eyalet Mahkemesi'nin yasaklı terör örgütü PKK'nın Almanya'daki eski bir üst düzey yöneticisini 3 yıl hapis cezasına çarptırması üzerine bir açıklama yaptı.
Mustafa Yeneroğlu - 26.01.2017
TBMM İnsan Haklarını İnceleme Komisyonu Başkanı Yeneroğlu Açıklaması
TBMM İnsan Haklarını İnceleme Komisyonu Başkanı ve AK Parti İstanbul Milletvekili Mustafa Yeneroğlu, "Almanya'da PKK yöneticisine 3 yıl hapis cezası verilmesine ilişkin, "Bu dava da göstermiştir ki PKK terör örgütü eskiden olduğu gibi Almanya'yı geri çekilme, finans kaynağı edinme ve...
Mustafa Yeneroğlu - 26.01.2017
Uetd Genel Merkezi'ne Yapılan Saldırı
TBMM İnsan Haklarını İnceleme Komisyonu Başkanı Mustafa Yeneroğlu, toplumsal birlik ve bütünlük adına önemli çalışmalar yapan Avrupalı Türk Demokratlar Birliği'ne (UETD) düzenlenen saldırıyı en şiddetli biçimde kınadığını bildirdi.
Mustafa Yeneroğlu - 10.01.2017
TBMM İnsan Haklarını İnceleme Komisyonu Başkanı Yeneroğlu Açıklaması
TBMM İnsan Haklarını İnceleme Komisyonu Başkanı ve AK Parti İstanbul Milletvekili Mustafa Yeneroğlu, Nüfus Hizmetleri Kanununda yapılan değişiklikle yurt dışındaki Türk vatandaşlarının adres kayıtlarının yaşadıkları ülkedeki adres kayıtlarına ya da bağlı oldukları temsilcilik bilgilerine...
Mustafa Yeneroğlu - 16.12.2016
18 Aralık Uluslararası Göçmenler Günü
TBMM İnsan Haklarını İnceleme Komisyonu Başkanı ve AK Parti İstanbul Milletvekili Mustafa Yeneroğlu, "Yerinden yurdundan edilmiş, daha insani ve güvenli bir ortam için yeni yaşam alanları arayışına girmiş sığınmacılara karşı gösterilmesi beklenen dayanışma ve duyarlılık yüzeysel...
Mustafa Yeneroğlu - 13.12.2016
Seta'dan Türkiye-Almanya Paneli
TBMM İnsan Hakları İnceleme Komisyonu Başkanı Mustafa Yeneroğlu panelde yaptığı konuşmada, "Almanya'da 3 milyon insanımız yaşıyor ve bunların 1,6 milyonu ya Alman vatandaşı ya da çifte vatandaş.
Mustafa Yeneroğlu - 09.12.2016
10 Aralık Dünya İnsan Hakları Günü
TBMM İnsan Haklarını İnceleme Komisyonu Başkanı AK Parti İstanbul Milletvekili Mustafa Yeneroğlu, "Ülke olarak ciddi sınamalardan geçtiğimiz bir dönemde, hiçbir uluslararası örgüt ya da siyasal aktörün insan hakları kavramını tekeline alarak söz konusu değerleri siyasi malzemeye dönüştürmeye ve...
Mustafa Yeneroğlu - 02.12.2016
Meclisten Arakanlı Müslümanlara Destek
TBMM İnsan Haklarını İnceleme Komisyonu Başkanı Mustafa Yeneroğlu, Arakanlı Müslümanlara yönelik zulme dünyanın sessiz kalmaması gerektiğini belirtti.
Mustafa Yeneroğlu - 21.11.2016
TBMM İnsan Haklarını İnceleme Komisyonu Başkanı Yeneroğlu Berlin'de
TBMM İnsan Haklarını İnceleme Komisyonu Başkanı ve AK Parti İstanbul Milletvekili Mustafa Yeneroğlu, "Almanya'dan terörle mücadelede daha fazla dayanışma göstermesini bekliyoruz ancak bunu göremiyoruz.
Mustafa Yeneroğlu - 15.11.2016
Almanya Dışişleri Bakanı Steinmeier'in Türkiye Ziyareti
TBMM İnsan Haklarını İnceleme Komisyonu Başkanı Mustafa Yeneroğlu, Almanya Dışişleri Bakanı Frank-Walter Steinmeier'in Türkiye ziyaretine ilişkin, "Türkiye kamuoyu, Almanya'da ülkemize yönelik sürekli gündemde yer alan eleştirilerin samimiyetini terörle mücadelede gösterilen dayanışmayla ölçüyor.
Mustafa Yeneroğlu - 05.11.2016
AK Parti Bingöl İl Başkanlığı Danışma Toplantısı
Toplantıya, AK Parti Bingöl Milletvekili Enver Fehmioğlu, AK Parti İstanbul Milletvekili Mustafa Yeneroğlu, AK Parti Ankara Milletvekili Aydın Ünal, AK Parti İl Başkanı Yılmaz Seven ve partililer katıldı.
Mustafa Yeneroğlu - 03.11.2016
Almanya Devlet Bakanı Böhmer, TBMM'yi Gezdi
Böhmer, Almanya'nın Ankara Büyükelçisi Martin Erdmann ve beraberindeki heyetle, TBMM'de İnsan Haklarını İnceleme Komisyonu Başkanı Mustafa Yeneroğlu ile bir araya geldi.
Mustafa Yeneroğlu - 31.10.2016
TBMM İnsan Haklarını İnceleme Komisyonu Başkanı Yeneroğlu Açıklaması
TBMM İnsan Haklarını İnceleme Komisyonu Başkanı Mustafa Yeneroğlu, "Türkiye ile Almanya arasındaki ilişkiler bir takım konjonktürel gerginliklere kurban edilecek kadar önemsiz olamaz." dedi.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Mustafa Yeneroğlu Haberleri | Mustafa Yeneroğlu Kimdir - Haberler - Sayfa 8 - Mustafa Yeneroğlu haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Mustafa Yeneroğlu kimdir, hayatı ve biyografisi. TBMM Insan Hakları Komisyonu Başkanı Yeneroğlu.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 2.3.2021 04:49:58. #1.15#
title