Mehmet Ali Aydınlar'ın Oğlu Hayatını Kaybetti
Haberler » Dünya » Haber

Mehmet Ali Aydınlar'ın Oğlu Hayatını Kaybetti

Fenerbahçe'nin Eski Yönetim Kurulu Üyelerinden, Türkiye Futbol Federasyonu Yönetim Kurulu Üyesi ve Acıbadem Hastanesi'nin Sahibi Mehmet Ali Aydınlar'ın Oğlu Kerem Aydınlar (25), KKTC'de Geçirdiği Trafik Kazasında Hayatını Kaybetti.

Mehmet Ali Aydınlar'ın Oğlu Hayatını Kaybetti

Fenerbahçe'nin eski yönetim kurulu üyelerinden, Türkiye Futbol Federasyonu yönetim kurulu üyesi ve Acıbadem Hastanesi'nin sahibi Mehmet Ali Aydınlar'ın oğlu Kerem Aydınlar (25), KKTC'de geçirdiği trafik kazasında hayatını kaybetti. Kaza saat 17.00 sıralarında İskele-Ercan anayolu üzerinde bulunan Çukurova kavşağı yakınlarında meydana geldi. Kazada Aydınlar ile birlikte 3 kişi hayatını kaybederken 2'si ağır olmak üzere 4 kişi de yaralandı.

Edinilen bilgiye göre kaza Ercan-İskele anayolunun Çukurova yol kavşağı yakınlarında meydana geldi. Kerem Aydınlar (25), Cemal Coşkun (59) ve Gülten Coşkun (57) hayatını kaybettiği kazada, Mehmet Aslanoğlu (59), Selma Aslanoğlu, Mehmet Şenol (41) ve Alan Şenol (6) da yaralandı.

Kaza, Mehmet Aslanoğlu yönetimindeki ZEG 052 plakalı kiralık aracın Ercan'dan İskele istikametine doğru giderken, yolun sağına geçerek şerit değiştirmesi ve bu esnada karşı şeritten gelmekte olan Mehmet Şenol yönetimindeki HV 400 plakalı araç ile çarpışması sonucu yaşandı. Çarpışmanın etkisiyle kiralık araç demir yığınına dönerken, diğer araç ise savrularak banketten tarla içine uçtu. Kaza sonucu, ZEG 052 plakalı araçta bulunan Kerem Aydınlar ile Cemal Coşkun olay yerinde hayatını kaybetti. Ağır yaralanan Gülten Coşkun ise hastaneye kaldırılırken yolda yaşamını yitirdi.

ZEG 052 plakalı aracın sürücüsü Mehmet Aslanoğlu ve aynı araçta yolcu olarak bulunan Selma Aslanoğlu ile HV 400 plakalı aracın sürücüsü Mehmet Şenol (41) ve Alan Şenol (6) ise kazadan yaralı olarak kurtuldu. Lefkoşa Dr. Burhan Nalbantoğlu Devlet Hastanesi'ne kaldırılan yaralılar, müşahede altına alınırken, ağır yaralanan Mehmet Aslanoğlu ile Selma Aslanoğlu ameliyata alındı.

(MG-KK-KK-D)