Madonna'nın Dansçısına Teklif

Madonna'nın Dansçısına Teklif

Ünlü şarkıcı Berkay, dünyaca ünlü isimlerle çalışan Luca Tommassini’ye ilk Açıkhava konseri tüm dans koreografisi ve sahne üzeri görsellerini teslim etmek için teklif götürdü.

Madonna'nın Dansçısına Teklif

Ünlü şarkıcı Berkay, dünyaca ünlü isimlerle çalışan Luca Tommassini'ye ilk Açıkhava konseri tüm dans koreografisi ve sahne üzeri görsellerini teslim etmek için teklif götürdü.

Kısa bir süre önce sevenleriyle buluşturduğu yeni şarkısı 'Uygun Adım' ile en çok dinlenen şarkılardan birisi olan Berkay, ilk kez sahne alacağı Açıkhava konserine hummalı çalışmasını sürdürüyor. Berkay'ın, konseri için bugüne kadar Madonna, Jaminoquai, Geri Halliwell, Luciano Pavarotti, Kylie Minogue ve Robbie Williams gibi birbirinden ünlü isimlerle çalışan İtalyan asıllı Luca Tommassini'ne ilk Açıkhava konseri tüm dans koreografisi ve sahne üzeri görsellerini teslim etmek için teklif götürdüğü açıklandı.

Organizasyonunu Pera Event'in üstlendiği Turkcell Yıldızlı Geceler kapsamında 11 Ağustos'ta Harbiye Cemil Topuzlu Açıkhava Tiyatrosu'nda sahne alacak. - İSTANBUL

Kaynak: İHA