Karsspor Yönetiminden Konser Çağrısı

Kars Belediye Başkanı ve Karsspor Fahri Başkanı Naif Alibeyoğlu, Karsspor'a Destek Amacıyla Düzenlenecek Olan Kubat ve Yavuz Bingöl Konserlerine Herkesin Bilet Alarak Katılması Çağrısında Bulundu.

Karsspor Yönetiminden Konser Çağrısı

Kars Belediye Başkanı ve Karsspor Fahri Başkanı Naif Alibeyoğlu, Karsspor'a destek amacıyla düzenlenecek olan Kubat ve Yavuz Bingöl konserlerine herkesin bilet alarak katılması çağrısında bulundu.

Başkan Alibeyoğlu, Kulüp Başkanı Dünyamalı Demir ve yönetimle birlikte Karsspor tesislerinde basın toplantısı düzenledi. Başkan Alibeyoğlu, 3. Lig'den 2. Lig'e çıkan Karsspor'un daha iyi şartlarda olabilmesi için takımın geleceğinin masaya yatırıldığını belirterek, "Pazar akşamı Türk Halk Müziği'nin güçlü sesleri Yavuz Bingöl ve Kubat, tek bir kuruş bile almadan Karsspor yararına konser verecekler. Herkesin bu takıma katkı için elini cebine atmasını ve böylesine ucuz fiyattan satılan biletleri almalarını bekliyoruz" dedi.

Karsspor'un 2. Lig'e çıkmasının gururunu ve onurunu yaşadıklarını da söyleyen Alibeyoğlu, "Gerek yurt içinden, gerekse yurt dışından binlerce hemşehrimiz bizi aradı ve tebrik etti. İstanbul'un Beykozspor takımı da 2. Lig'e çıktı. O nedenle İstanbul'da Beykozspor'la dostluk maçı yapacağız ve binlerce Karslı bu maça katılacak. Karsspor'a destek olmak adına Yavuz Bingöl'den rica ettik, bizden ücret almadan İsmail Aytemiz Spor ve Sergi Sarayı'nda 11 Mayıs'ta konser verecek. Bu konser biletinin fiyatı 20 YTL'dir. Batıda normal bir konser bile 100 YTL'ye yapılıyor. Bazı borçlarımız ve sıkıntılarımız var. Takıma vaatlerimiz var. Onların yerine getirilmesi adına bu desteğin sağlanması gerekiyor. Yeni transferler yapılacak, takım kampa alınacak, yeni kadro oluşturulacak. Mevcut sahamız 2. Lig için uygun değil. Herkesin bu desteği paylaşması gerekiyor" diye konuştu.

11 Mayıs Pazar günü İsmail Aytemiz Spor ve Sergi Sarayı'nda gerçekleştirilecek konser, saat 19.30'da başlayacak.

(BA-AC-CC-S)

Kaynak: İHA