Bursaspor Taraftar Grubu Lideri: Patlamadan 5 Dakika Önce Stattan Ayrıldık - Haberler Spor
Haberi Paylaş

Bursaspor Taraftar Grubu Lideri: Patlamadan 5 Dakika Önce Stattan Ayrıldık

AA - Haberler | Spor

Bursaspor taraftar grubu Teksas'ın tribün lideri, "Biz çıktığımızda bir şey yoktu ama stattan ayrıldıktan 5 dakika sonra patlama oldu. Çok şükür bizim kafilede bir şey yok." dedi.

Bursaspor'un taraftar grubu Teksas'ın tribün lideri Selim Kurtulan, Beşiktaş'ta Vodafone Arena yakınlarındaki patlamadan 5 dakika önce stattan ayrıldıklarını söyledi.

Kurtulan, AA muhabirine yaptığı açıklamada, Beşiktaş- Bursaspor karşılaşmasının oynandığı stattan ayrıldıkları sırada herhangi bir olumsuzlukla karşılaşmadıklarını belirtti.

Patlama sesini stattan ayrıldıktan 5 dakika sonra duyduklarını aktaran Kurtulan, şunları dile getirdi:

"ÇOK ŞÜKÜR BİZİM KAFİLEDE BİR ŞEY YOK"

"Biz sesi duyduk ama öyle bomba aklımıza gelmemişti. Biz çıktığımızda herhangi bir şey yoktu. Ama stattan ayrıldıktan 5 dakika sonra patlama oldu. Yolda giderken detayları öğrenmeye başladık. Sonradan bizi arayanlar patlama olduğunu söyledi.

Çok şükür bizim kafilede bir şey yok. Sürekli bizi arıyorlar, merak ediyorlar. Bursaspor taraftarlarımız merak etmesin, hepimiz iyiyiz. Bu alçak saldırıyı kınıyoruz. Bu olayın Beşiktaş maçından sonra olması bizi üzdü. Umarım şehitlerimiz olmaz, daha da üzülmeyiz. Geçmiş olsun."

BASIN SÖZCÜSÜ 15-20 DAKİKA ÖNCE STATTAN AYRILDI

Bursaspor Kulübü Basın Sözcüsü Suat Paçacı da kendisinin patlamadan 15-20 dakika önce stattan ayrıldığını belirtti.

"Durumu öğrenir öğrenmez otobüslerle gelen taraftarlarımızın grup liderlerini hemen aradık." diyen Paçacı, "Yaralıların arasında taraftarlarımızın olmadığını öğrendik. Taraftarların yaralanmaması sevindirdi ama diğer yaralılar için üzüldük. Geçmiş olsun, acil şifalar diliyoruz. " ifadelerini kullandı.

Bursaspor Taraftar Grubu Lideri: Patlamadan 5 Dakika Önce Stattan Ayrıldık

AA - Spor Haberleri

Bursaspor, Beşiktaş, Teksas, Spor, Haber

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title