İstanbul'da 7 İlçede Elektrikler Kesilecek

İstanbul'da 7 İlçede Elektrikler Kesilecek

İstanbul'da 7 İlçede Elektrikler Kesilecek
Anadolu Ajansı - Haberler | Güncel

BEDAŞ'tan yapılan açıklamaya göre, 11 Temmuz Pazartesi günü Fatih, Küçükçekmece, Çatalca, Silivri, Bakırköy, Şişli ve Avcılar'da elektrik kesintisi uygulanacak.

Fatih, Küçükçekmece, Çatalca, Silivri, Bakırköy, Şişli ve Avcılar'ın bazı mahallelerinde, 11 Temmuz Pazartesi günü elektrik kesintisi uygulanacak.

BEDAŞ'tan yapılan açıklamaya göre, Fatih'te 00.00-10.00 saatleri arasında Topkapı Mahallesi Urban, Şeyhüli·slam, Bi·can Bağcıoğlu Yokuşu, Bi·rol, Fatma Sultan Cami·si, Emi·n Molla, Emece, Mari·fetname, Un Deği·rmeni·, Ethem Efendi· Çıkmazı, Ethem Efendi·, Koltukçu Tahi·r, Hoşgörü, Şerbethane, Dr. Nasırbey, Kahalbaşı, Emek sokakları ile Sulukule, Tatlıpınar, Çayır Meydanı, Topkapı caddeleri ve Adnan Menderes Vatan Bulvarı'na, 09.00-15.00 saatleri arasında Kemalpaşa Mahallesi Şi·rvani·zade, Seli·mpaşa, Defter Emi·ni·, Yeşi·ltulumba, Bukali·dede sokakları ve civarına elektrik verilmeyecek.

Küçükçekmece: 09.00-18.00 saatleri arasında, Kanarya Mahallesi Toy, Kaşıkçın, 1. Çalıkuşu, Pelikan sokakları ve civarı elektrik alamayacak.

Çatalca: Elbasan, İnceği·z, Kabakça, Kalfa, İhsani·ye, Gümüşpınar, Başak, Çi·ftli·kköy, Yaylacık, Aydınlar, Atatürk, Fati·h ile Silivri'de Akören, Danamandıra mahalleleri ve civarında 09.00-15.00 saatleri arasında elektrik kesintisi uygulanacak.

Şişli: Merkez Mahallesi Güvenç sokak civarına 09.00-13.00 saatleri arasında, Merkez Mahallesi, Huzur, İyi·ni·yet, Güvenç sokak ve civarlarına 11.00-15.00 saatleri arasında elektrik verilemeyecek.

Avcılar: 09.00-21.00 saatleri arasında Ambarlı Mahallesi, Canan, Işık, Emekli· sokakları, Merkez Mahallesi, Tali·mhane, Asya, Şamlı sokakları ve civarı elektrik alamayacak.

Bakırköy: Osmani·ye Mahallesi, Çırpıcı Koşuyolu Sokak, Ekrem Kurt Bulvarı, E-5 Çırpıcı Yanyol Caddesi ve civarında 10.00-12.40 saatleri arasında elektrik kesintisi uygulanacak.

Kaynak: Anadolu Ajansı

Haber Yorumları
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Manşet Haberler

title