Haberler

İBB 2023 BURSU NE ZAMAN AÇIKLANACAK, açıklandı mı, yatacak mı? İBB Genç Üniversiteli Eğitim Yardımı sonuçları belli oldu mu?

Güncelleme:

İstanbul Büyükşehir Belediyesi tarafından üniversite öğrencilerinin eğitim giderlerine destek amacıyla verilecek olan İBB bursuna başvuru yapan adaylar İBB 2023 Bursu ne zaman açıklanacak, açıklandı mı, yatacak mı? İBB Genç Üniversiteli Eğitim Yardımı sonuçları belli oldu mu? Merak ediyor. İşte detaylar…

İBB 2023burs ne zaman açıklanacak? sorusu gündemde yer alıyor. Sona eren İBB burs başvurularının ardından öğrenciler burs başvurularının ne zaman açıklanacağını merak ediyor. Peki, İBB Burs açıklandı mı, yatacak mı? İBB Genç Üniversiteli Eğitim Yardımı sonuçları belli oldu mu? İşte detaylar…

İBB 2023 BURSU NE ZAMAN AÇIKLANACAK

İBB burs sonuçları 20 Ekim Cuma günü sona erdi. Başvuru sonuçları henüz açıklanmadı. Geçtiğimiz yıl başvurular 16 Ekim'de sona ermiş ve Aralık ayında sonuçlar açıklanmıştı. Bu yıl da benzer şekilde sonuçların aralık ayı içerisinde duyurulması bekleniyor.

Resmi kurum ya da kişilerden bu kapsamda açıklamalar geldikçe haberimizde yer vereceğiz.

İBB 2023 BURSU NE ZAMAN AÇIKLANACAK, açıklandı mı, yatacak mı? İBB Genç Üniversiteli Eğitim Yardımı sonuçları belli oldu mu?

İBB GENÇ ÜNİVERSİTELİ EĞİTİM YARDIMI SONUÇLARI BELLİ OLDU MU?

İstanbul Büyükşehir Belediyesi, 2023-2024 eğitim öğretim yılı burs başvuru sonuçlarını henüz duyurmadı. Burs başvuruları 4 Kasım'da sona erdi ve değerlendirme süreci şu anda 27. gününde.

Burs başvuru sonuçlarının en geç Aralık ayının ilk haftasında açıklanması öngörülüyor. Burs verilecek öğrencinin koşulları, ekonomik durumu, eğitim aldığı şehir gibi faktörler göz önünde bulundurularak, burs alacak öğrenciler belirlenecek.

İBB 2023 BURSU NE ZAMAN AÇIKLANACAK, açıklandı mı, yatacak mı? İBB Genç Üniversiteli Eğitim Yardımı sonuçları belli oldu mu?

2023-2024 İBB BURS ÜCRETLERİ KAÇ TL?

İstanbul Büyükşehir Belediyesi, 2022-2023 eğitim öğretim yılında desteklenen öğrencilere toplamda 6 bin lira burs sağlamıştı. Bu dönemde burs almaya hak kazanan öğrencilere ise üç ayrı taksitte toplamda 2.500 TL ödeme yapılacak. Toplam burs miktarı ise 7.500 TL olarak belirlendi.

İBB 2023 BURSU NE ZAMAN AÇIKLANACAK, açıklandı mı, yatacak mı? İBB Genç Üniversiteli Eğitim Yardımı sonuçları belli oldu mu?

İBB BURS BAŞVURUSU ŞARTLARI NELERDİR?

  • Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak,
  • Öğrencinin kendisinin veya ailesinin/anne-baba vefat durumunda yakınının İstanbul'da ikamet etmesi *,
  • Lisans veya ön lisans öğrencisi olmak,
  • Normal öğrenim süresinin içinde eğitimine devam ediyor olmak,
  • Devlet üniversitesinde okuyor olmak veya vakıf /özel üniversitede %100 burslu okuyor olmak,
  • Ara ve son sınıf öğrencileri için yılsonu başarı notunun en az 100 üzerinden 53 ya da 4,00 üzerinden 2,00 olması,
  • Gelir durumu açısından maddi desteğe ihtiyacı olmak.
Serhıldan Hülakü
Haberler.com - Gündem

İBB Burs 3. Sayfa Gündem Yaşam Güncel Haberler

Bakmadan Geçme

Sağlık Bakanlığı personel alımı Resmi Gazete'de yayınlandı! Resmi Gazete bugünün (21 Şubat) kararları neler? 21 ŞUBAT YAYIN AKIŞI | 21 Şubat (bu akşam) kanallarda hangi dizi veya filmler var? Ronaldinho Survivor'a katılacak mı? Futbolcu Ronaldinho kimdir, kaç yaşında? Müge Anlı CANLI İZLE! 21 Şubat Müge Anlı Canlı İzleme Linki! Müge Anlı son bölüm neler oldu? 21 ŞUBAT GÜNÜ OKULLAR TATİL Mİ? 21 Şubat Çarşamba günü okullar tatil edildi mi, kaç gün tatil edildi? İSTANBUL SEÇİM ANKETLERİ 2024! İstanbul yerel seçim anketlerinde kim önde? Murat Kurum son anketi paylaştı! 21 ŞUBAT BİM AKTÜEL ÜRÜNLER KATALOĞU YAYINLANDI: Bu hafta neler var? Bu hafta BİM'e hangi ürünler geldi? Okulların kapanmasına kaç gün kaldı? (21 Şubat) 2024 eğitim-öğretim yılı takvimi açıklandı? Rüyada siyah at görmek ne anlama gelir? Rüyada siyah at sevmek, rüyada siyah at binmek ne ifade etmektedir? Ronaldinho neden hapse girdi, nerede hapis yattı, suçu neydi? Sağlık Bakanlığı 27 hemşire-ebe alımı ne zaman, şartları ne? 21 Şubat 2024 Konya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Konya'da elektrik ne zaman gelecek? Şans Topu sonuçları açıklandı mı? Şans Topu sonuçları ne zaman açıklanır? 21 Şubat 2024 Çarşamba Şans Topu sonuçlarına ne zaman, nereden bakılır? 21 Şubat 2024 Sayısal Loto çekiliş sonuçları açıklandı mı? Sayısal Loto sonuçları saat kaçta açıklanacak? Sayısal Loto CANLI izle! 21 Şubat İstanbul elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Elektrikler ne zaman gelecek? İstanbul'da elektrik kesintisi!
1000
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title