Haberler

  Hayatı Kaçıranlar İmza Gününde Buluşuyor!

  Kadın Haberleri

  Türkiye’de ilk defa bir farkındalık projesi kapsamında 27 ünlü isim ve tüm Türkiye keşkelerini anlattı.

  İdrar kaçırma sorununa dikkat çekmek amacıyla 2017 yılında başlatılan "Hayatı Kaçırma Sen, Bir Yolu Var İstersen" projesi için hayatta kaçırılan anlar ve keşkelerin toplandığı kitap projesinde yazarlar ve ünlüler 12 Mayıs'ta okurlarla buluşmaya hazırlanıyor.

  Nergis Kumbasar ve Onur Büyüktopçu okurlarla buluşuyor

  Proje temsilcisi Nergis Kumbasar'ın katılımıyla birlikte moderatörlüğünü Onur Büyüktopçu'nun yapacağı "Hayatı Kaçırma Sen, Bir Yolu Var İstersen" isimli kitabın, imza etkinliği 12 Mayıs 14.00-16.00 saatleri arasında Aqua Florya AVM'de gerçekleşecek.

  Kitabın geliri Türkiye Kas Hastalıkları Derneği'ne bağışlanacak

  Aralarında Seyfi Dursunoğlu, İsmail Hacıoğlu, Yılmaz Vural ve Ceyhun Yılmaz gibi birçok ünlünün hikayelerinin de yer aldığı kitapta Türkiye genelinden seçilen toplam 85 hikaye yer aldı.

  Libros Yayıncılık etiketiyle çıkacak "Hayatı Kaçırma Sen, Bir Yolu Var İstersen" isimli kitabın geliri Türkiye Kas Hastalıkları Derneği'ne (KASDER) bağışlanacak.

  27 ünlü ve tüm Türkiye farkındalık için bir kitapta

  Türkiye'de 40 yaş ve üzeri 2,7 milyon kadın idrar kaçırma sorunu yaşıyor. Geçtiğimiz yıl Canped, Kontinans Derneği ve oyuncu Nergis Kumbasar'ın önderliğinde idrar kaçırma problemi yaşayan kadınların bilgilendirilmesini hedefleyen "Hayatı Kaçırma Sen, Bir Yolu Var İstersen" kampanyası başlatılmıştı. Türkiye'de idrar kaçırma alanında ilk defa 27 ünlü ve tüm Türkiye'den gönüllü yazarlarla gerçekleşen önemli bir farkındalık projesine imza atılmıştı.

  Kaynak: Pembenar / Kadın

  Nergis Kumbasar Türkiye Kadın Haberler

  title