Yüksekovalı iş insanından sağlık çalışanları için 1 ton meyve - Haberler
Haberi Paylaş

Yüksekovalı iş insanından sağlık çalışanları için 1 ton meyve

Demirören Haber Ajansı - Yaşar Kaplan - Güncel
 - Güncelleme:
Yüksekovalı iş insanından sağlık çalışanları için 1 ton meyve

HAKKARİ'nin Yüksekova ilçesinde yaşayan iş insanı Orhan Aydın, pandemi sürecinde sağlık çalışanlarına dağıtılmak üzere, bir ton meyveyi Yüksekova Devlet Hastanesi yetkililerine teslim etti.

HAKKARİ'nin Yüksekova ilçesinde yaşayan iş insanı Orhan Aydın, pandemi sürecinde sağlık çalışanlarına dağıtılmak üzere, bir ton meyveyi Yüksekova Devlet Hastanesi yetkililerine teslim etti.

Tüm dünyada olduğu gibi Türkiye'de de ölümlere neden olan koronavirüs ile mücadele edenlerin başında sağlık çalışanları geliyor. Hakkari'nin Yüksekova ilçesinde yaşayan iş insanı Orhan Aydın, sağlık çalışanlarına dağıtılmak üzere Yüksekova Devlet Hastanesi yetkililerine bir ton meyve teslim etti. Aydın, pandemi sürecinde sağlık çalışanlarının fedakarca bir mücadele yürüttüğünü belirterek, "Dünyayı ve ülkemizi saran koronavirüsle mücadele eden başta Sağlık Bakanımız olmak üzere, tüm sağlık çalışanlarımıza teşekkür ediyorum. Sağlık çalışanlarımız, bu işte en çok mücadeleyi veren insanlar oldukları için onları unutmadığımızı, bizler için çok önemli olduklarını hissettirmek adına bugün buradayız. Her zaman sağlık çalışanlarımızın yanındayız. Sağlık çalışanlarımıza vermiş olduğu mücadelelerinden dolayı teşekkür ederim" dedi.


Demirören Haber Ajansı / Yaşar Kaplan - Güncel

Orhan Aydın Yüksekova Hakkari Aydın Güncel Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
Bu haber Demirören Haber Ajansı tarafından hazırlanmış olup habere Haberler.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. Demirören Haber Ajansı tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı Demirören Haber Ajansı kurumudur.
title