Haberler

Yerel Seçimlere Doğru

Cumhur İttifakı Samsun Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mustafa Demir, Havza'da proje tanıtım toplantısı gerçekleştirdi.

Cumhur İttifakı Samsun Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mustafa Demir, Havza'da proje tanıtım toplantısı gerçekleştirdi.

Demir, AK Parti Havza Seçim Koordinasyon Merkezi'ni ziyaret etti ardından esnafla bir araya geldi, vatandaşlarla sohbet etti.

Daha sonra Havza Belediyesi Kültür Merkezi'nde düzenlenen proje tanıtım toplantısına katılan Demir, ilçede önemli projeleri hayata geçireceklerini vurguladı.

Demir, 31 Mart sonrası görevi devir alması durumunda gece gündüz demeden çalışacağını ifade ederek, "Bana Büyükşehir Belediye Başkanlığı onurunu verirseniz, sizlerin hakkına, hukukuna sahip çıkacağıma, hakkaniyetten, adaletten asla ayrılmayacağıma, samimi ve dürüst olacağıma söz veriyorum. Sabah namazının ardından işe koyulacağım. Beş yıl gece demeden gündüz demeden sizler için, bu güzel memleket için, Samsunumuz için çalışacağım. Projelerimizi açıkladık, nasıl bir Samsun planladığımızı herkes gördü." dedi.

Havza Belediye Başkanı Murat İkiz de ilçeye 15 yılda bir çok hizmet yaptıklarını işaret ederek, "31 Mart'ta hizmetlerin devamı için hem Havza'da hem de büyükşehirde Cumhur İttifakına destek vereceğiz. Ben Havza'ya güveniyorum. Yine Havza rekor bir oy oranı ile gerekli desteği verecektir." ifadelerini kullandı.

AK Parti Havza Belediye Başkan adayı Sebahattin Özdemir ise Havza için çeşitli projeleri olduğunu ifade ederek, "Bizim derdimiz, bizim gayemiz Havza. İşsizlik, göç ve kırsal mahallelerinin tüm altyapı sorunları çözülmüş, sosyal belediyeciliğin güzel örnekleri uygulamaya sokmak için yola çıktık ve bunu hep birlikte yapacağız. Sizlerin desteği ile bu başaracağız." diye konuştu.

Havza AK Parti İlçe Başkanı Kadir Kayan da seçimin son gününe kadar sahada olacakları ve çalışacaklarını belirtti.

MHP İlçe Başkanı Uğur Yıldırım ise ittifak ruhu içinde çalışmalara destek verdiklerini ve vermeye devam edeceklerini vurguladı.

Kaynak: AA / Güncel

AK Parti Samsun Havza Haberler

İstanbul'daki Aydos Ormanı'nda yangın çıktı! Alevler yerleşim yerlerine doğru ilerliyor

İstanbul'daki Aydos Ormanı'nda yangın çıktı! Alevler yerleşim yerlerine doğru ilerliyor

Emeklilik sistemi değişiyor mu? Cumhurbaşkanı Erdoğan yeni yasama dönemini işaret etti

Emeklilik sistemi değişiyor mu? Cumhurbaşkanı Erdoğan yeni yasama dönemini işaret etti

Kontrolden çıkan TOGG 3 metre yüksekten düştü: 1'i ağır 5 yaralı

Kontrolden çıkan TOGG 3 metre yüksekten düştü: 1'i ağır 5 yaralı

Bakmadan Geçme

Akın Akınözü kimdir? Akın Akınözü kaç yaşında ve nereli? 21 Temmuz TV yayın akışı! Bu akşam TV'de hangi diziler, filmler var? 21 Temmuz Pazar ATV, Kanal D, Star, Show'da neler var? 21-22 Temmuz Konya elektrik kesintisi listesi! (GÜNCEL) MEDAŞ Konya elektrik kesintisi ne zaman bitecek? 21-22 Temmuz 2024 Antalya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Antalya'da elektrikler ne zaman gelecek? 21-22 Temmuz Gaziantep elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Gaziantep'te elektrikler ne zaman gelecek? Gaziantep'te elektrik kesintisi! 21-22 Temmuz İstanbul elektrik kesintisi! ELEKTRİKLER NE ZAMAN GELECEK? Ümraniye, Küçükçekmece, Beyoğlu elektrik kesintisi! 21-22 Temmuz Manisa elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Manisa'da elektrik ne zaman gelecek? Manisa'da elektrik kesintisi! 21-22 Temmuz İzmir GEDİZ elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! İzmir'de elektrik ne zaman gelecek? İzmir elektrik kesintisi! 21-22 Temmuz Ankara elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Ankara'da elektrikler ne zaman gelecek? Ankara'da elektrik kesintisi! 21-22 Temmuz Adana elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Adana'da elektrikler ne zaman gelecek? Adana'da planlı elektrik kesintileri! Büyükçekmece hangi yakada, İstanbul'un neresinde? Büyükçekmece nerede, Avrupa yakasında mı Anadolu yakasında mı? Masterchef Yudum kimdir, kaç yaşında? Yudum Kıvanç Kaya kim, yaşı, aslen nereli, evli mi? Masterchef Alper kimdir, kaç yaşında? Alper Öztamur kim, yaşı, aslen nereli, evli mi? Masterchef Enes Şahin kimdir, kaç yaşında? Enes Şahin kim, yaşı, aslen nereli, evli mi? Masterchef Ayşe kimdir, kaç yaşında? Ayşe Ekiz kim, yaşı, aslen nereli, evli mi?
AK Partili Türkeş'ten sokak hayvanları düzenlenmesine tepki: Bu doğru bir şey değil

AK Partili Türkeş'ten sokak hayvanları düzenlenmesine tepki: Bu doğru bir şey değil

500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title