Haberler

Pkk, Bingöl'dek Televizyon ve Gsm Vericilerine Roketle Saldırdı

Bingöl'de bulunan televizyon ve GSM cihazlarının bulunduğu vericilere roketatarlı ve uzun namlulu silahlarla saldırı düzenlendi.

Bingöl'de bulunan televizyon ve GSM cihazlarının bulunduğu vericilere roketatarlı ve uzun namlulu silahlarla saldırı düzenlendi. Saldırıda GSM vericileri büyük çapta tahrip oldu.

Bingöl'ün Mirzan Mahallesi'nde bulunan televizyon ve GSM vericilerinin bulunduğu Seyir Tepesi Mevkii'ne saat 00.30 sıralarında gelen bir grup PKK'lı, buradaki cihazlara roketatar ve otomatik silahlarla tarayarak, kullanılmaz hale getirdi. Daha önce de bombalı saldırının hedefi olan vericiler, ikinci kez saldırıya uğradı. PKK'lılar, vericilere önceden yerleştirdikleri patlayıcıyı infilak ettirdikten sonra, verici direklerinin bulunduğu yere roketatarlı ve silahlı saldırı düzenledi. Saldırının ardından GSM operatörlerine ait vericilerin bulunduğu kabinlere otomatik silahlarla ateş edildi.

Gece geç saatlerde bölgenin güvenliğini alan emniyet güçleri, gece pusu kurulma olasılığını göz önüne alarak gün ağarınca bölgede inceleme yaptı. Bölgede önlem alan sağlayan güvenlik güçleri, PKK'lıların kaçabilecekleri yerlerde konuşlandı. Kaçan PKK'lılar ile bunları takip eden güvenlik güçleri arasında sıcak temas sağlandı. Kısa süreli çatışma ardından PKK'lı grup, ormanlık alana kaçtı. - Bingöl

Kaynak: Demirören Haber Ajansı / Güncel

Bingöl Pkk Gsm Politika Güncel Haberler

Bodrum bu yaz neden boş kaldı? Görüşlerinizi yazın

Bodrum bu yaz neden boş kaldı? Görüşlerinizi yazın

Hz. Muhammed'e hakaret eden şüpheli tutuklandı

Hz. Muhammed'e hakaret eden şüpheli tutuklandı

Kılıçdaroğlu'ndan Özel'e zehir zemberek 'El sıkma' yanıtı: Sarayda oturan zatın elini sıkmayacağız ve mücadele edeceğiz

Kılıçdaroğlu'ndan Özel'e zehir zemberek "El sıkma" yanıtı: Sarayda oturan zatın elini sıkmayacağız ve mücadele edeceğiz

Bakmadan Geçme

24-25 Temmuz Adana elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Adana'da elektrikler ne zaman gelecek? Adana'da planlı elektrik kesintileri! 24-25 Temmuz Konya elektrik kesintisi listesi! (GÜNCEL) MEDAŞ Konya elektrik kesintisi ne zaman bitecek? 24-25 Temmuz 2024 Antalya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Antalya'da elektrikler ne zaman gelecek? 24-25 Temmuz Gaziantep elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Gaziantep'te elektrikler ne zaman gelecek? Gaziantep'te elektrik kesintisi! 24-25 Temmuz İstanbul elektrik kesintisi! ELEKTRİKLER NE ZAMAN GELECEK? Pendik, Üsküdar, Esenler elektrik kesintisi! 24-25 Temmuz Manisa elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Manisa'da elektrik ne zaman gelecek? Manisa'da elektrik kesintisi! 24-25 Temmuz İzmir GEDİZ elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! İzmir'de elektrik ne zaman gelecek? İzmir elektrik kesintisi! 24-25 Temmuz Ankara elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Elektrikler ne zaman gelecek? Ankara Keçiören, Pursaklar, Gölbaşı elektrik kesintisi! Gaziosmanpaşa hangi yakada, İstanbul'un neresinde? Gaziosmanpaşa nerede, Avrupa yakasında mı Anadolu yakasında mı? Fatih hangi yakada, İstanbul'un neresinde? Fatih nerede, Avrupa yakasında mı Anadolu yakasında mı? Eyüpsultan hangi yakada, İstanbul'un neresinde? Eyüpsultan nerede, Avrupa yakasında mı Anadolu yakasında mı? Lugano Fenerbahçe maç özeti ve golleri izle! (VİDEO) Lugano FB maçı özeti! Golleri kim attı, maç kaç kaç bitti? Lugano Fenerbahçe maçı kaç kaç, bitti mi? MAÇ SKORU! Lugano Fenerbahçe maçı kaç kaç, canlı maç skoru! Lugano Fenerbahçe maçı CANLI izle! (HD) 23 Temmuz Lugano Fenerbahçe maçı canlı yayın nereden ve nasıl izlenir? Lugano Fenerbahçe maçı ilk 11'i! Fenerbahçe'nin Lugano maçı 11'i belli oldu mu, ilk 11'de kimler var?
Sahipsiz sokak köpekleriyle ilgili kanun teklifi, TBMM Tarım, Orman ve Köyişleri Komisyonunda kabul edildi

Sahipsiz sokak köpekleriyle ilgili kanun teklifi, TBMM Tarım, Orman ve Köyişleri Komisyonunda kabul edildi

500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title