Haberler

Konyaaltı Halk Masa Ekibi HayatPark'ta Vatandaşları Dinledi

Güncelleme:

Konyaaltı ilçesi sakinlerinin istek, talep ve sorunlarına anında çözüm üreten Halk Masa ekibi HayatPark'ta vatandaşları dinledi. Konyaaltı Belediyesi Basın-Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü'ne bağlı Halk Masa saha çalışmalarını sürdürüyor. Emekliler Kahvesi'nin ardından HayatPark'ta vatandaşlarla buluşan Halk Masa ekipleri burada talep, istek ve sorunlarını dinledi. Konyaaltı Belediye Başkanı Semih Esen de Halk Masa'nın belediyenin gözü kulağı olduğunu söyledi. Halk Masa ekiplerinin sahada da vatandaşlarla buluştuğunu aktaran Başkan Esen, 'Ekiplerimiz dijital ortamların yanı sıra telefonla da vatandaşlarımızın istek, talep ve şikayetlerini dinliyor. Vatandaşlarımızın olduğu her yerde ekiplerimiz olacak. Saha çalışmalarına devam edeceğiz. Vatandaşlarımız aynı zamanda istek, talep ve şikayetlerini 0 242 245 55 00 numaralı telefondan Halk Masa'ya da iletebilirler' şeklinde konuştu.

Konyaaltı ilçesi sakinlerinin istek, talep ve sorunlarına anında çözüm üreten Halk Masa ekibi HayatPark'ta vatandaşları dinledi.

Konyaaltı Belediyesi Basın-Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü'ne bağlı Halk Masa saha çalışmalarını sürdürüyor. Emekliler Kahvesi'nin ardından HayatPark'ta vatandaşlarla buluşan Halk Masa ekipleri burada talep, istek ve sorunlarını dinledi.

İzmir'den Antalya'ya kızının yanına gezmeye geldiğini belirten Kübra Sağtürk, HayatPark'ın kendileri için olmazsa olmaz bir yer haline geldiğini söyledi. Sağtürk, "Belediyemizden çok memnun kaldığımı her fırsatta dile getiriyorum. İzmir'e gittiğimde eşime, dostuma burayı methediyorum. HayatPark'ta verilen imkan, Emekliler Kahvesi'nde verilen imkan, yürüyüş yolları. Bizler için yapılan o kadar güzel hizmetler var ki. Çay burada 1 lira. Nerede bulacağız bu fiyata. Ben İzmir'de anlatıyorum. İnanmıyorlar nasıl olur diyorlar" diye konuştu.

"Sahada olmaya devam edeceğiz"

Konyaaltı Belediye Başkanı Semih Esen de Halk Masa'nın belediyenin gözü kulağı olduğunu söyledi. Halk Masa ekiplerinin sahada da vatandaşlarla buluştuğunu aktaran Başkan Esen, "Ekiplerimiz dijital ortamların yanı sıra telefonla da vatandaşlarımızın istek, talep ve şikayetlerini dinliyor. Vatandaşlarımızın olduğu her yerde ekiplerimiz olacak. Saha çalışmalarına devam edeceğiz. Vatandaşlarımız aynı zamanda istek, talep ve şikayetlerini 0 242 245 55 00 numaralı telefondan Halk Masa'ya da iletebilirler" şeklinde konuştu. - ANTALYA

Kaynak: İhlas Haber Ajansı / Güncel

Konyaaltı Belediyesi Halkla İlişkiler Semih Esen Konyaaltı Güncel Haberler

AK Parti, en düşük emekli maaşına yapılacak zamla ilgili tarih verdi

AK Parti, en düşük emekli maaşına yapılacak zamla ilgili tarih verdi

Sosyal medyada canlı yayın yapıyordu, yanlışlıkla kafasına sıktı

Sosyal medyada canlı yayın yapıyordu, yanlışlıkla kafasına sıktı

Namaz kılmaya gelmeyen cemaate cami imamından tabelalı sitem: Namazın kılınmadan namazını kıl

Namaz kılmaya gelmeyen cemaate cami imamından tabelalı sitem: Namazın kılınmadan namazını kıl

Bakmadan Geçme

Şehit Bahadır Rıdvan Talay kimdir? Şehidimizin memleketi neresi, babası kim, nerede görev yapıyordu? Seda Selek Halk TV'den ayrıldı mı? Cenk Tosun Fenerbahçe'ye mi gitti? China Suarez kimdir? Icardi - China Suarez sevgili mi? 12-13 Temmuz Akaryakıt Fiyatları: Benzine ve motorine indirim veya zam var mı? 13-14 Temmuz hava bugün ve yarın nasıl olacak? HAVA DURUMU! İstanbul'da yarın hava nasıl olacak, yağış var mı? İnstagram çöktü mü? İnstagram neden açılmıyor? 12 Temmuz Cuma İnstagram'da sorun mu var, neden yüklenmiyor? Hava Muhalefeti filmi oyuncuları kim, konusu ne, sonu nasıl bitiyor? Hava Muhalefeti filmi ne zaman, nerede çekildi? Canlı yayında kafasına sıkan adam öldü mü, yaşıyor mu? (VİDEO) Ankara'da kafasına sıkan yayıncı ne oldu, öldü mü? Üçlü Tehlike filmi oyuncuları kim, konusu ne, sonu nasıl bitiyor? Üçlü Tehlike filmi ne zaman, nerede çekildi? Katil Avcısı filmi oyuncuları kim, konusu ne, sonu nasıl bitiyor? Katil Avcısı filmi ne zaman, nerede çekildi? Görümce filmi oyuncuları kim, konusu ne, sonu nasıl bitiyor? Görümce filmi ne zaman, nerede çekildi? Çember: Karanlığın Gözleri filmi oyuncuları kim, konusu ne, sonu nasıl bitiyor? Çember: Karanlığın Gözleri filmi ne zaman, nerede çekildi? Allan Saint-Maximin maaşı ne kadar? Saint Maximin yıllık ne kadar kazanıyor, Fenerbahçe'de ne kadar kazanacak? Hızlı ve Öfkeli 9 filmi oyuncuları kim, konusu ne, sonu nasıl bitiyor? Hızlı ve Öfkeli 9 filmi ne zaman, nerede çekildi?
Eve temizliğe çağırdığı genç kızı 6 parçaya ayırmıştı! Kadın taklidi yaparak kandırdığı ortaya çıktı

Eve temizliğe çağırdığı genç kızı 6 parçaya ayırmıştı! Kadın taklidi yaparak kandırdığı ortaya çıktı

500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title