Haberler

İkizce'de Yıl Sonu Sergisi

Ordu'nun İkizce ilçesinde Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü tarafından yıl sonu sergisi açıldı.

Ordu'nun İkizce ilçesinde Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü tarafından yıl sonu sergisi açıldı. Şenlik havasında geçen sergide başarılı olanlara sertifikaları verilirken, merkezde 1563 kursiyer ile 82 kurs açıldı.

Yıl sonu sergisinde konuşan Halk Eğitim Merkezi Müdürü Murat Parlak, "2018-2019 eğitim ve öğretim yılında Eylül 2018'den bugüne kadar bilhassa hitap ettiğimiz sivillere, memuriyete giriş ve üniversiteye giriş sınavlarına hazırlanmaları için destekleme ve yetiştirme kursları düzenledik. Bu kursların yanında öğrenci, öğretmen, mezun ve ailelere seminer ve birçok program düzenlemeye çalıştık. 2018-2019 eğitim ve öğretim yılında toplamda 1463 kursiyerimize 82 kurs açtık. Bunlardan 2 tanesi İŞKUR ile ortaklaşa açmış olup bu iki kursa katılan kursiyerlerimize katıldıkları her gün için 40 lira ödeme yapılmış olup yine Genel Sağlık sigortaları İŞKUR tarafından karşılanmıştır" dedi.

Program daha sonra açılış kurdelesinin kesimi ile devam etti. İkizce Kent Meydanı'nda açılan yıl sonu sergisinde el sanatları ve yöresel ürünlerden oluşan sergiler büyük ilgi görürken, programda ayrıca Halk eğitim kurslarına katılan kursiyerlere belgeleri verildi.

Halk oyunları gösterisi, güreş gösterileri ile devam eden programda kursiyerlere belgelerini veren İkizce Kaymakamı Ali Recai Yerlikaya, İkizce Halk Eğitim Merkezi Müdürü ve personelini kutlayarak, gösterdikleri gayret ve emekten dolayı kendilerine teşekkür etti.

Programa ayrıca Belediye Başkanı Osman Kaygı, Jandarma Komutanı Jandarma Teğmen İsmail Bayar, İkizce Milli Eğitim Müdürü Aykut Fidan katıldı. - ORDU

Kaynak: İhlas Haber Ajansı / Güncel

İkizce Ordu Güncel Haberler

Peş peşe tetiğe bastı! Sokak köpeğinin saldırdığı vatandaşı polis memuru güçlükle kurtardı

Peş peşe tetiğe bastı! Sokak köpeğinin saldırdığı vatandaşı polis memuru güçlükle kurtardı

İstanbul'da perdeleri açarak cinsel içerikli film izleyen çift mahalleyi ayağa kaldırdı

İstanbul'da perdeleri açarak cinsel içerikli film izleyen çift mahalleyi ayağa kaldırdı

4 cinayet, onlarca suç! İlk duruşmada örgüt lideri dahil tüm tutuklular tahliye edildi

4 cinayet, onlarca suç! İlk duruşmada örgüt lideri dahil tüm tutuklular tahliye edildi

Bakmadan Geçme

Moody's kredi notları anlamları! A1, A2 ve B1, B2 ne demek? Kredi notları ne anlama geliyor? 1 Ağustos hangi burç? Ağustos'un 1'inde doğanlar hangi burç oluyor? 1 Ağustos burcu! 20 Temmuz Konya elektrik kesintisi listesi! (GÜNCEL) MEDAŞ Konya elektrik kesintisi ne zaman bitecek? 20 Temmuz 2024 Antalya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Antalya'da elektrikler ne zaman gelecek? 20 Temmuz Gaziantep elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Gaziantep'te elektrikler ne zaman gelecek? Gaziantep'te elektrik kesintisi! 20 Temmuz İstanbul elektrik kesintisi! ELEKTRİKLER NE ZAMAN GELECEK? Fatih, Zeytinburnu, Şişli elektrik kesintisi! 20 Temmuz Manisa elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Manisa'da elektrik ne zaman gelecek? Manisa'da elektrik kesintisi! 20 Temmuz İzmir GEDİZ elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! İzmir'de elektrik ne zaman gelecek? İzmir elektrik kesintisi! 20 Temmuz Ankara elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Ankara'da elektrikler ne zaman gelecek? Ankara'da elektrik kesintisi! 20 Temmuz Adana elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Adana'da elektrikler ne zaman gelecek? Adana'da planlı elektrik kesintileri! Türkiye İspanya maç özeti ve golleri izle! (VİDEO) Türkiye İspanya U19 maçı özeti! Golleri kim attı, maç kaç kaç bitti? Türkiye İspanya maçı kaç kaç, bitti mi? MAÇ SKORU! Türkiye İspanya U19 maçı kaç kaç, canlı maç skoru! Az önce deprem nerede oldu? SON DAKİKA! Deprem şiddeti ve büyüklüğü kaç, nerede oldu? 19 Temmuz son depremler AFAD ve Kandilli listesi Efsane Milan kadrosu! Efsane Milan kadrosunda kimler var, hangi yıl, neden efsane oldular? Marmara'da deprem mi oldu? Marmara'da son dakika deprem oldu! Deprem şiddeti ve büyüklüğü kaç, nerede oldu? Son depremler AFAD ve Kandilli listesi
Yazılım kaynaklı sorun nedeniyle ATM'ye giden vatandaşlar eli boş döndü

Yazılım kaynaklı sorun nedeniyle ATM'ye giden vatandaşlar eli boş döndü

500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title