Haberler

Gençlik ve Spor Bakanı Osman Aşkın Bak, Uyuşturucuyla Mücadeleyi Vurguladı

Güncelleme:

Gençlik ve Spor Bakanı Osman Aşkın Bak, Keşan Atatürk Stadyumu'nda düzenlenen toplu açılış töreninde yaptığı konuşmada uyuşturucuyla mücadele ve bağımlılıkla mücadele konusunda önemli bir görevleri olduğunu vurguladı. Bakan Bak, çocukları spor tesislerine getirerek kötü alışkanlıklardan uzak tutmanın önemine dikkat çekti.

Gençlik ve Spor Bakanı Osman Aşkın Bak, "Uyuşturucuyla mücadele, bağımlılıkla mücadele bizim birinci görevimizdir. Çocuklarınızı alın spor tesislerine getirin." dedi.

Bakan Bak, Keşan Atatürk Stadyumu'nda düzenlenen toplu açılış töreninde yaptığı konuşmada ilçeye yapılan yatırımların hayırlı olmasını diledi.

Keşan Belediye Başkanı Mustafa Helvacıoğlu'nun çok çalıştığını, ilçeye güzel hizmetlerde bulunduğunu aktaran Bak, "Atatürk Stadyumu'nu yaptırdı, semt sahalarını ve yarı olimpik havuzu tamamladı, işte başkan çalışıyor, Keşan ayağa kalkıyor." ifadelerini kullandı.

Bak, Türkiye'nin son 22 yılda spor tesislerine yapılan yatırımlarla önemli bir konuma geldiğini, sporcuların her alanda başarılı sonuçlar elde ettiğini vurguladı.

Türkiye genelinde yapılan spor tesislerini çocukların kötü alışkanlıklardan uzaklaştırmak açısından çok önemsediklerini ifade eden Bak, "Anneler, babalar, veliler, teyzeler burayı iyi dinlesin. Uyuşturucuyla mücadele, bağımlılıkla mücadele bizim birinci görevimizdir. Çocuklarınızı alın spor tesislerine getirin. Futbol, basketbol, voleybol oynasınlar. Tekvando, karate, atletizm yapsınlar. İşte bu yüzden ailelere 'çocuklarınızı spor tesislerine getirin' diyoruz." diye konuştu.

Edirne Valisi Yunus Sezer ise ailelere seslenerek çocuklarını spor sahalarına getirmelerini istedi.

AK Parti Edirne Milletvekili Fatma Aksal ise ilçeye yapılan yatırımlar nedeniyle Bak'a teşekkür etti.

Cumhur ittifakı Belediye Başkan Adayı Helvacıoğlu ise ilçeye yapılan yatırımları anlatarak katkılarından dolayı Bak'a teşekkür etti.

Konuşmaların ardından Keşan Atatürk Stadyumu, yarı olimpik yüzme havuzu ve ilçeye yapılan 21 semt sahasının açılışı yapıldı.

Bakan Bak, Uzunköprü ilçesinde AK Parti Uzunköprü İlçe Seçim Koordinasyon Merkezi'nin açılışını da gerçekleştirdi.

Seçimlere sayılı günler kaldığını hatırlatan Bak, "Çok çalışmalıyız. Uzunköprü'yü eser siyasetiyle, hizmet siyasetiyle, AK belediyeciyle buluşturmak için kapı kapı dolaşmalıyız. Buradaki tablo şunu söylüyor. Sandıklar hazır olun, AK Parti geliyor, sandıkları patlatacak." dedi.

Vatandaşlarla sohbet eden Bak, AK Parti Uzunköprü Belediye Başkan Adayı Mustafa Ravalı'ya destek istedi.

Kaynak: AA / Güncel

Osman Aşkın Bak Gençlik Keşan Keşan Spor Politika Spor Güncel Haberler

En düşük emekli maaşı 12 bin 500 TL 'ye yükseltildi

En düşük emekli maaşı 12 bin 500 TL 'ye yükseltildi

Maaşını isteyen 22 yaşındaki işçiye işkence! Dişlerini kerpetenle çekip böcek yedirdiler

Maaşını isteyen 22 yaşındaki işçiye işkence! Dişlerini kerpetenle çekip böcek yedirdiler

Özel Harekatçıların Bahçeli'nin elini öptüğü ziyaretten yeni görüntüler

Özel Harekatçıların Bahçeli'nin elini öptüğü ziyaretten yeni görüntüler

Bakmadan Geçme

ANESTEZİ BÖLÜMÜ ÜNİVERSİTE TABAN PUANLARI | 2024 ÖSYM ve YÖK ATLAS Anestezi taban puanları, başarı sıralaması ve kontenjanları listesi! Duru Nayman kimdir? Arda Güler'in sevgilisi Duru Nayman kaç yaşında, nereli? OBP puanı nedir, ne işe yarar? OBP puanı nasıl hesaplanır? Yurt dışı çıkış harcı ne kadar oldu? Yurt dışı çıkış harcı nereden alınır? Emekli maaşı 12 bin TL mi oldu? Emekli maaşı kaç TL, ne kadar? En düşük emekli maaşı ne kadar oldu? Emekli maaşı açıklandı mı? İŞLETME BÖLÜMÜ ÜNİVERSİTE TABAN PUANLARI | 2024 ÖSYM ve YÖK ATLAS İşletme taban puanları, başarı sıralaması ve kontenjanları listesi! CANLI ALTIN KURU | Bugün çeyrek altın fiyatı ne kadar, kaç TL? 16 Temmuz altın fiyatı! Gram altın kaç lira? HUKUK BÖLÜMÜ ÜNİVERSİTE TABAN PUANLARI | 2024 ÖSYM ve YÖK ATLAS Hukuk taban puanları, başarı sıralaması ve kontenjanları listesi! YKS yerleştirme puanı nedir? Ek yerleştirme puanı nedir, nasıl kullanılır? Evde bakım yardımı hesaplara yattı mı? Evde bakım yardımı ne kadar? Antalya'da aylarca işkence gören genç kimdir? Olay ne, nerede oldu? 3. DÖNEM AÖL SINAVA GİRİŞ BELGESİ 2024 l AÖL 3. Dönem sınav yerleri açıklandı mı ? YAZILIM MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜMÜ ÜNİVERSİTE TABAN PUANLARI | 2024 ÖSYM ve YÖK ATLAS Yazılım Mühendisliği taban puanları, başarı sıralaması ve kontenjanları PSİKOLOJİ BÖLÜMÜ ÜNİVERSİTE TABAN PUANLARI | 2024 ÖSYM ve YÖK ATLAS psikoloji taban puanları, başarı sıralaması ve kontenjanları listesi!
ÖSYM'den emsal niteliğinde karar! Mağduriyet yaşayan öğrenciler tekrar sınava girecek

ÖSYM'den emsal niteliğinde karar! Mağduriyet yaşayan öğrenciler tekrar sınava girecek

500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title