Haberler

Başkan Bakıcı, Şeyh Şamil Parkı'nda Çalışmaları İnceledi

Abone Ol

Bozüyük Belediye Başkanı Fatih Bakıcı, Şeyh Şamil Parkı’ndaki revize çalışmalarına katılarak incelemelerde bulundu.

Bozüyük Belediye Başkanı Fatih Bakıcı, Şeyh Şamil Parkı'ndaki revize çalışmalarına katılarak incelemelerde bulundu.

Bozüyük'te Yeni Mahalle'de hizmet veren Şeyh Şamil Parkı'nda başlatılan revize çalışmaları tüm hızıyla devam ediyor. Beraberindeki Başkan Yardımcısı Ali Avcıoğlu ile birlikte park alanındaki çalışmaları inceleyen Belediye Başkanı Fatih Bakıcı görevlilerden çalışmalar hakkında bilgi aldı. Deforme olan ve kullanılamaz hale gelen eski futbol sahasının yerine 800 metrekarelik bir alan üzerine yapılan sentetik çim yüzeyli futbol sahasında incelemelerde bulunan Başkan Bakıcı, çalışanlara görevlerinde kolaylıklar diledi. Park alanında oynarken yanlarına gelen minik hayranı ile de yakından ilgilenen Başkan Bakıcı ona hediye vererek sevindirdi. Revize çalışmaları devam eden Şeyh Şamil Parkı ile ilgili olarak değerlendirmede bulunan Başkan Bakıcı, çalışmaların kısa süre içerisinde tamamlanarak parkın yeni yüzüyle vatandaşların hizmetine sunulacağını belirtti.

Toplam alanı 6 bin 270 metrekare olan Şeyh Şamil Parkı'nda başlatılan revize çalışmaları kapsamında park alanında yeşil alan düzenlemesi ve otomatik sulama sistemi yapılarak, yaklaşık 300 metrekarelik oyun parkı yenilenecek. Ayrıca kullanılamaz hale gelen eski futbol sahası sentetik çim yüzeyli futbol sahasına dönüştürülecek. - BİLECİK

Kaynak: İhlas Haber Ajansı / Güncel

Fatih Bakıcı Şeyh Şamil Bozüyük Futbol Politika Güncel Haberler

Bakmadan Geçme

THY, Avustralya uçuşları ne zaman başlayacak, direkt uçuş var mı? Margot Robbie, THY'nin reklam yüzü oldu mu? Beylerbeyi Sarayı hangi günler açık? Beylerbeyi Sarayı giriş ücreti! Beylerbeyi Sarayı ne zaman yapıldı? Dolmabahçe Sarayı hangi günler açık? Dolmabahçe Sarayı giriş ücreti ne kadar? Motorine indirim var mı? Motorine indirim gelecek mi, ne kadar gelecek? 6 Aralık güncel Motorin ve akaryakıt fiyatları! KABİNE TOPLANTISI'NDA ALINAN KARARLAR SON DAKİKA! Asgari ücret zammı belli oldu mu, ne kadar olacak? Topkapı Sarayı nerede, hangi günler açık? Topkapı Sarayı bölümleri neler? Benzine indirim var mı? Benzine indirim gelecek mi, ne kadar gelecek? 6 Aralık güncel benzin ve akaryakıt fiyatları! İstanbul Arkeoloji Müzesi nerede? Arkeoloji Müzesi giriş ücreti ne kadar? İbrahim Kaboğlu kimdir? Halk Tv konuğu İbrahim Kaboğlu kaç yaşında, nereli? İbrahim Kaboğlu biyografisi! Kolesterol nedir, nasıl düşürülür? Kolesterol yüksekliği neden olur? Yılmaz Morgül kimdir? 2. Sayfa konuğu Yılmaz Morgül kaç yaşında, nereli? Yılmaz Morgül biyografisi! Pnömoni virüsü nedir, belirtileri neler? Pnömoni virüsü hangi ülkelerde var? Göz kuruluğu neden olur? Göz kuruluğu belirtileri neler? Yalı Çapkını yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Yalı Çapkını 49. bölüm fragmanı izle! Yalı Çapkını yeni bölüm fragmanı izle! Bugün hangi maçlar var? Bugün maç var mı? 6 Aralık Bu akşam hangi maçlar var, hangi kanalda?
title