Haberler

Antalya'dan Yola Çıkan Motosiklet Tutkunları Bitlis'e Ulaştı

Güncelleme:

Antalya'dan yola çıkan 9 motosiklet tutkunu, Doğu ve Güneydoğu Anadolu bölgelerine düzenledikleri tur kapsamında Bitlis'in Tatvan ilçesine geldi. Motosikletli grup, Tatvan ilçesinde mola vererek Van'a gitmek üzere yola çıktı.

Antalya'dan yola çıkan 9 motosiklet tutkunu, Doğu ve Güneydoğu Anadolu bölgelerine düzenledikleri tur kapsamında Bitlis'in Tatvan ilçesine geldi.

Antalya'dan 27 Nisan'da hareket ederek birçok ili gezdikten sonra Bitlis'e ulaşan motosiklet tutkunları, Tatvan ilçesinde mola verdi.

İlçedeki Van Gölü sahilinde fotoğraf çeken motosikletli grup, Ahlat ile Adilcevaz ilçelerini de gezdikten sonra Van'a gidecek.

Ekip sorumlusu Derya Teziş, motosikletle yaklaşık 50 ülkeye gittiklerini, şimdi de Doğu ve Güneydoğu Anadolu bölgelerini gezdiklerini söyledi.

Hakkari ve Şırnak'ın ardından dönüşe geçeceklerini belirten Teziş, "70 kişilik ekibiz. Bu gezimize 9 kişi katıldı. Bu turda 3 bin 500 kilometre yol yapacağız. Mevsim itibarıyla yeşile bürünen Bingöl ve Muş Ovası'na hayran kaldık. Keban Barajı ve çevresi çok güzel. Şu an Tatvan'dayız. Ahlat ile Adilcevaz'ın ardından Van'a gideceğiz. Burası çok güzel, Ovaları yeşil ve dağlarında halen kar var. Türkiye'nin doğusu, güneyi ve kuzeyi ayrı güzel. Burada motorcuların tercih ettiği çok güzel virajlar var. Buraları herkese tavsiye ediyorum." diye konuştu.

Grupta yer alan Hasan Basri Yontar ise Doğu ile ilgili uzun süredir seyahat planın bulunduğunu belirterek, "Bütün motor tutkunlarına ve gezginlere tavsiye diyorum. Her yer yemyeşil, akarsular ve nehirler çok. İnsanlar cana yakın ve misafirperver. Doğası da çok güzel." dedi.

Tatvan sahilinde tur atan motosikletli grup, Van'a gitmek üzere yola çıktı.

Kaynak: AA / Güncel

Güneydoğu Anadolu Motosiklet Antalya Tatvan Bitlis Van Motosiklet Güncel Haberler

Sokak hayvanları nasıl uyutulacak? AK Partili isimden çok tartışılacak 'ötanazi' ifadesi

Sokak hayvanları nasıl uyutulacak? AK Partili isimden çok tartışılacak "ötanazi" ifadesi

Ayşe Ateş ölüm tehdidini duyurup içişleri ve adalet bakanlarına çağrı yaptı: Geleni görmüyor musunuz?

Ayşe Ateş ölüm tehdidini duyurup içişleri ve adalet bakanlarına çağrı yaptı: Geleni görmüyor musunuz?

Sergen Yalçın, tüm dünyanın ayakta alkışladığı Arda Güler'e demediğini bırakmadı

Sergen Yalçın, tüm dünyanın ayakta alkışladığı Arda Güler'e demediğini bırakmadı

Bakmadan Geçme

EURO 2024 F Grubu Puan Durumu! F Grubu'nda 1. ve 2. kim? EURO 2024 F Grubu'nda 3. ve 4. kim olacak? EURO 2024 E Grubu Puan Durumu! E Grubu'nda 1. ve 2. kim? EURO 2024 E Grubu'nda 3. ve 4. kim olacak? EURO 2024 D Grubu Puan Durumu! D Grubu'nda 1. ve 2. kim? EURO 2024 D Grubu'nda 3. ve 4. kim olacak? 20 Haziran Konya elektrik kesintisi listesi! (GÜNCEL) MEDAŞ Konya elektrik kesintisi ne zaman bitecek? 20 Haziran İstanbul elektrik kesintisi! ELEKTRİKLER NE ZAMAN GELECEK? İstanbul'da elektrik kesintisi! 20 Haziran 2024 Antalya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Antalya'da elektrikler ne zaman gelecek? 20 Haziran Gaziantep elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Gaziantep'te elektrikler ne zaman gelecek? Gaziantep'te elektrik kesintisi! 20 Haziran Ankara elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Ankara'da elektrikler ne zaman gelecek? Ankara'da elektrik kesintisi! 20 Haziran Manisa elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Manisa'da elektrik ne zaman gelecek? Manisa'da elektrik kesintisi! 20 Haziran İzmir GEDİZ elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! İzmir'de elektrik ne zaman gelecek? İzmir'de elektrik kesintisi! 20 Haziran Adana elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Adana'da elektrikler ne zaman gelecek? Adana'da planlı elektrik kesintileri! 21 Haziran Cuma 2024 Günlük Burç Yorumları! AŞK, EVLİLİK, SAĞLIK, KARİYER burç yorumları! 21 Haziran burç yorumları nedir? İskoçya İsviçre maç özeti ve golleri izle! (VİDEO) İskoçya İsviçre maçı özeti! Golleri kim attı, maç kaç kaç bitti? İskoçya İsviçre maçı kaç kaç, bitti mi? MAÇ SONUCU! İskoçya İsviçre maçı ne oldu? İskoçya İsviçre maçı CANLI izle! (EURO 2024) İskoçya İsviçre EURO 2024 maçını hangi kanal veriyor, şifresiz nereden izlenir?
Adı yasak aşk, tehdit, uyuşturucu kullanımı ve rüşvete karışan hakim hakkında karar çıktı

Adı yasak aşk, tehdit, uyuşturucu kullanımı ve rüşvete karışan hakim hakkında karar çıktı

500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title