Gökhan Azcan Haberleri

Gökhan Azcan haber, Gökhan Azcan son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Gökhan Azcan - 16.10.2012
Karabük'te Minibüs Devrildi: 23 Yaralı
Safranbolu Kaymakamı Gökhan Azcan da olay yerine gelerek kaza hakkında bilgi aldı.
Gökhan Azcan - 16.10.2012
Karabük'teki Trafik Kazası
Kaza sonrası Safranbolu Kaymakamı Gökhan Azcan da olay yerine gelerek bilgiler aldı.
Gökhan Azcan - 11.10.2012
Karabük'te Kaybolan 3 Yaşındaki Çocuk
Ziyarette Safranbolu Kaymakamı Gökhan Azcan da hazır bulundu.
Gökhan Azcan - 11.10.2012
Vali Küçük'ten Küçük Nurican'a Geçmiş Olsun Ziyaret
Vali İzzettin Küçük beraberinde Safranbolu Kaymakamı Gökhan Azcan ile birlikte Nurican ve Özenir ailesine geçmiş olsun ziyaretinde bulundu.
Gökhan Azcan - 11.10.2012
Ovacuma 16 Ek Derslik Binası Bayrama Bitecek
Vali İzzettin Küçük beraberinde Safranbolu Kaymakamı Gökhan Azcan, İlçe Milli Eğitim Müdürü Aslan Derin ve Özel İdare Genel Sekreter Yardımcısı İsmail Kökçü ile birlikte Ovacuma beldesinde yapım çalışmaları devam eden ilköğretim okulu binası inşaatında incelemelerde bulundu.
Gökhan Azcan - 10.10.2012
Vali Küçük, Ovacuma'da Okul İnceledi
Vali İzzettin Küçük beraberinde Safranbolu Kaymakamı Gökhan Azcan, İlçe Milli Eğitim Müdürü Aslan Derin ve Özel İdare Genel Sekreter Yardımcısı İsmail Kökçü ile birlikte Ovacuma beldesinde yapım çalışmaları devam eden ilköğretim okulu binası inşaatında incelemelerde bulundu.
Gökhan Azcan - 10.10.2012
Vali Küçük'ten Okullarda İnceleme
Küçük, beraberinde Safranbolu Kaymakamı Gökhan Azcan ve İlçe Milli Eğitim Müdürü Aslan Derin ile birlikte Ovacuma İlköğretim Okulu ve Türk Telekom Çok Programlı Lisesi ek bina inşaatlarında incelemelerde bulunarak, yetkililerden bilgiler aldı.
Gökhan Azcan - 07.10.2012
Safranbolu'da Foto Safari
Safranbolu Kaymakamlığı'nın katkıları, Safranbolu İlçe Mili Eğitim Müdürlüğü ve Gıda Tarım ve Hayvancılık İlçe Müdürlüğü destekleri ile "Tarihin Sessiz Tanığı Safranbolu'da Buluşalım" projesi kapsamında, "Kültürel Miras ve Korumacılık" konulu fotoğraf safarisi yapıldı. Safariye; İlçe Kaymakamı Gökhan Azcan, İlçe Milli Eğitim Müdürü Aslan Derin, Gıda Tarım ve Hayvancılık İlçe Müdürü Çetin Ayvalık ve çok sayıda fotoğrafçı katıldı.
Gökhan Azcan - 06.10.2012
Safranbolu'da Foto Safari Düzenlendi
Yaklaşık 5 kilometrelik yürüyüşün ardından, Tabakhane mevkisinde bulunan eski bir değirmende son bulan safariye, Safranbolu Kaymakamı Gökhan Azcan, Belediye Başkanı Necdet Aksoy ve çok sayıda fotoğrafçı katıldı.
Gökhan Azcan - 02.10.2012
Safranbolu'da Foto Safari Düzenlenecek
Kaymakam Gökhan Azcan, AA muhabirine yaptığı açıklamada, sahip olduğu zengin kültürel mirası kent ölçeğinde korumadaki başarısı sayesinde UNESCO tarafından "Dünya Miras Listesi"ne dahil edilen Safranbolu'nun, "Kültürel Miras ve Korumacılık" konulu fotoğraf safarisine ev sahipliği yapabilecek uygun bir mekan olduğunu söyledi.
Gökhan Azcan - 01.10.2012
Safranbolular Feshane'de Buluştu
Safranbolu Belediye Başkanı Dr. Necdet Aksoy'un ev sahipliği yaptığı yemeğe; Kalkınma Bakan Yardımcısı Mehmet Ceylan, Karabük Valisi İzzettin Küçük, Diyanet İşleri Başkan Yardımcısı ve Başkan Vekili Prof. Dr. Hasan Kamil Yılmaz, Karabük Milletvekili Osman Kahveci, Safranbolu Kaymakamı Gökhan Azcan, Karabük İl Müftüsü Halil Bektaş, Safranbolu İlçe Müftüsü İlyas Yılmaztürk, İstanbul Müftüsü Doç.
Gökhan Azcan - 25.09.2012
İş Adamı Dizdar'dan Eğitime Destek
Törene, Safranbolu Kaymakamı Gökhan Azcan, İlçe Milli Eğitim Müdürü Aslan Derin ve İl Genel Meclis Başkanı Hüsnü Özcan da katıldı.
Gökhan Azcan - 23.09.2012
13. Uluslararası Altın Safran Belgesel Film Festivali
Festival etkinlikleri çerçevesinde "En iyi restore edilen ve korunan ev" seçilen Leyla Hanım Konağı'na, Safranbolu Kaymakamı Gökhan Azcan, Belediye Başkanı Necdet Aksoy ile konak sahibi Şefik Dizdar tarafından plaket çakıldı.
Gökhan Azcan - 23.09.2012
13. Uluslararası Altın Safran Belgesel Film Festivali
13. Uluslar arası Altın Safran Belgesel Film Festivali etkinlikleri kapsamında hizmete açılan Cam Seyir terasından başlayıp Tokatlı kanyonundan devam ederek Gümüş mahallesine kadar doğa yürüyüşü gerçekleştirildi. "En İyi Restore Edilen ve Korunan Ev" yarışmasında dereceye giren Çarşı bölgesindeki Leyla Hanım Konağı'na plaketi Safranbolu Kaymakamı Gökhan Azcan, Belediye Başkanı Dr.
Gökhan Azcan - 23.09.2012
13. Uluslararası Altın Safran Belgesel Film Festivali
Konuşmanın ardından serginin açılışını Milletvekili Şahin, Safranbolu Kaymakamı Gökhan Azcan, Belediye Başkanı Necdet Aksoy, AK Parti Karabük İl Başkanı Ömer Ayar ve diğer protokol üyeleri ile yaptı.
Gökhan Azcan - 23.09.2012
Belgesel Ödüllleri Sahiplerini Buldu
Kent Tarihi Müzesi bahçesinde yapılan törene, AK Parti Karabük Milletvekili Mehmet Ali Şahin, Safranbolu Kaymakamı Gökhan Azcan, Safranbolu Belediye Başkanı Dr.
Gökhan Azcan - 22.09.2012
"13. Uluslararası Altın Safran Belgesel Film Festivali"
Ödüller, AK Parti Karabük Milletvekili Mehmet Ali Şahin, Safranbolu Kaymakamı Gökhan Azcan, Belediye Başkanı Necdet Aksoy ve diğer protokol üyeleri tarafından verildi.
Gökhan Azcan - 22.09.2012
"13. Uluslararası Altın Safran Belgesel Film Festivali"
Bilim ve teknoloji çağının, insan hayatını kolaylaştırırken, insanını da içine kapattığını ifade eden Şahin, şöyle konuştu: "Bilgisayara giren bir insan, adeta dış dünya ile bağlantısını koparıyor. Biraz önce bir internet kafeye girdim. Çocuklar bilgisayarlara dalmış, 'merhaba' diye seslenmeme rağmen kimse aldırış etmedi. Çünkü o kadar konsantre olmuşlar ki dünya ile irtibatları kesiliyor. O bakımdan çağımızın bu kadar gelişmiş olmasına rağmen, savaşlar, sıkıntılar, gözyaşları almış başını götürüyor. Böyle bir durumda sanatın çok fazla öneminin olduğunu düşünüyorum. Çünkü bir sanat ile uğraşan kişi kendisiyle ve başkalarıyla barışık kişidir. Çünkü o bir şey üretiyordur. Bir şeyler üreten kişi kendisine güvenir." Konuşmanın ardından serginin açılışını Şahin, Safranbolu Kaymakamı Gökhan Azcan, Belediye Başkanı Necdet Aksoy, AK Parti Karabük İl Başkanı Ömer Ayar ve diğer protokol üyeleri ile yaptı.
Gökhan Azcan - 21.09.2012
Altın Safran Belgesel Film Festivali Başladı
Konuşmaların ardından festival meşalesini Karabük Vali Vekili Abidin Ünsal, AK Parti Karabük Milletvekili Osman Kahveci, Safranbolu Kaymakamı Gökhan Azcan ve Safranbolu Belediye Başkanı Necdet Aksoy birlikte yaktı.
Gökhan Azcan - 19.09.2012
"Safranbolu Geleneksel Bağ Bozum Şenliği"
Şenliğe, AK Parti Karabük Milletvekili Osman Kahveci, Karabük Vali Yardımcısı Cahit Çelik, İl Genel Meclis Başkanı Hüsnü Özcan, Safranbolu Kaymakamı Gökhan Azcan, Safranbolu Belediye Başkanı Necdet Aksoy, AK Parti Karabük İl Başkanı Ömer Ayar, bazı daire müdürleri, üzüm yetiştiricileri ve vatandaşlar katıldı.
Gökhan Azcan - 18.09.2012
Karabük'te Ahilik Haftası Kutlamaları
Karabük Vali Yardımcısı Ertuğ Şefket Aksoy, Safranbolu Kaymakamı Gökhan Azcan, Belediye Başkanı Necdet Aksoy ve diğer protokol üyeleri, kaybolmaya yüz tutmuş mesleklerden, nalbantçı, semerci, demirci, kalaycı, sayacı ve yemeniciliğin son ustalarının açtıkları stantları gezdi.
Gökhan Azcan - 18.09.2012
Safranbolu'da "Ahilik Haftası" Kutlandı
Karabük Valiliği, Karabük Esnaf Odaları Birliği, Safranbolu Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği ve Bilim Sanayi ve Teknoloji Müdürlüğü koordinatörlüğünde Safranbolu ilçesinde pazar yerinde program düzenlendi. Programa; Karabük Vali Yardımcısı Ertuğ Şevket Aksoy, Safranbolu Kaymakamı Gökhan Azcan, Belediye Başkanı Dr.
Gökhan Azcan - 18.09.2012
Üzümler Toplanmaya Başlandı
Safranbolu Gıda Tarım ve Hayvancılık İlçe Müdürlüğü tarafından düzenlenen Bağ Bozumu Şenlikleri kapsamında Konarı köyünde Yakupoğlu Üzüm Bağı'nda üzümler toplandı. Bağ Bozumuna; Karabük Valisi İzzettin Küçük, AK Parti Karabük Milletvekili Mehmet Ali Şahin, Safranbolu Kaymakamı Gökhan Azcan, Safranbolu Belediye Başkanı Dr.
Gökhan Azcan - 18.09.2012
Safranbolu Bağ Bozumu Şenlikleri
Konarı Köyü Yakupoğlu Bağında düzenlenen törene, Karabük Valisi İzzettin Küçük, AK Parti Karabük Milletvekili Mehmet Ali Şahin, Safranbolu Kaymakamı Gökhan Azcan, Belediye Başkanı Necdet Aksoy, Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürü Halil Tekin ile diğer protokol üyeleri ve vatandaşlar katıldı.
Gökhan Azcan - 27.08.2012
Karabük'te Orman Yangını
Yangın sonrası havayı kara dumanlar kaplarken, arazinin dağlık ve engebeli olması nedeniyle çalışmalar güçlükle sürdürülüyor. Karabük Valisi İzzettin Küçük, Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili, Safranbolu Kaymakamı Gökhan Azcan, Safranbolu Belediye Başkanı Necdet Aksoy'un yanı sıra Orman İşletme Müdürlüğü yetkilileri ile itfaiye müdürleri, bizzat ekiplerin başına yangına müdahale ediyor.
Gökhan Azcan - 23.08.2012
Beykoz Belediye Başkanından Başkan Aksoy'a Ziyaret
Bir dizi ziyaret ve gezi amaçlık geldikleri Safranbolu'da ilk olarak Safranbolu Kaymakamı Gökhan Azcan'ı ziyaret eden Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek ve beraberindekiler, buradan Başkan Aksoy'u makamında ziyaret ettiler.
Gökhan Azcan - 10.08.2012
Safranbolu Kaymakamlığı'ndan Şehit ve Gazi Aileleri ile İftar
Yemeğe; Safranbolu Kaymakamı Gökhan Azcan ve ailesi başta olmak üzere, 125.
Gökhan Azcan - 08.08.2012
Safranbolu Belediyesi'nden Protokole İftar
Safranbolu Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü tarafından eski çarşı belediye binası önünde hazırlanan iftar yemeğine başta Karabük Valisi İzzettin Küçük, Safranbolu Kaymakamı Gökhan Azcan olmak üzere birçok daire amiri katıldı.
Gökhan Azcan - 06.08.2012
Mimar Sinan Olimpiyatları Yarı Final Toplantısı
Ev sahipliğini Safranbolu Belediye Başkanı Dr. Necdet Aksoy'un üstlendiği toplantıya Kalkınma Bakan Yardımcısı Mehmet Ceylan, Çevre ve Şehircilik Bakan Yardımcısı Muhammet Balta, Çevre Şehircilik Müsteşar Yardımcısı Mehmet İslamoğlu, Safranbolu Kaymakamı Gökhan Azcan, Karayolları Genel Müdürü Cahit Turan, Devlet Su İşleri Genel Müdürü Akif Özkaldı, Toplu Konut İdaresi Başkanı Ahmet Haluk Karabel, Karabük, Atatürk ve Manas Üniversitesi rektörleri ve çok sayıda kurul üyesi katıldı.
Gökhan Azcan - 06.08.2012
Kurultay Üyeleri Safranbolu'yu Gezdi
Kalkınma Bakan Yardımcısı Mehmet Ceylan, Çevre ve Şehircilik Bakan Yardımcısı Muhammet Balta, Çevre Şehircilik Müsteşar Yardımcısı Mehmet İslamoğlu, Karayolları Genel Müdürü Cahit Turan, Devlet Su İşleri Genel Müdürü Akif Özkaldı, Safranbolu Kaymakamı Gökhan Azcan, Toplu Konut İdaresi Başkanı Ahmet Haluk Karabel, TDMMB başkanları ve Yönetim Kurulu üyeleri Ali Boz, Muammer Mert, Nemci Yıldırım, Sami Özer, Temel Öztürk, Turhan Doymuş, Alaattin Nalcıoğlu, Karabük, Atatürk ve Manas Üniversitesi rektörleri, İstanbul Büyükşehir Belediye Başdanışmanı İbrahim Baz, Türk Dünyası Mühendisler ve Mimarlar Birliği Genel Başkanı İlyas Demirci, Yönetim Kurulu Üyesi İbrahim Terzioğlu, Tabiat Varlıklarını Koruma Genel Müdürü Osman İyimaya, Türk Dünyası Yazarlar ve Sanatçılar Vakfı Başkanı Yahya Akengin, Mimar Sinan Derneği Yönetim Kurulu Üyesi Enver Büyük, Birlik Vakfı Genel Sekreteri Ali Öztürk, Teknik Elemanlar Derneği Kurucu Başkanı Ali Vural ile Safranbolu Belediyesi Başkan Yardımcısı Mustafa Dayıoğlu ve İmar ve Şehircilik Müdürü Başak Dökmeci, Safranbolu Belediye Başkanı Dr.
Gökhan Azcan - 05.08.2012
"Tarihin Sessiz Tanığı Safranbolu'da Buluşalım" Projesi
Safranbolu Kaymakamı Gökhan Azcan, hazırladıkları "Tarihin Sessiz Tanığı Safranbolu'da buluşalım" projesine Batı Karadeniz Kalkınma Ajansı'ndan (BAKKA) 50 bin lira destek aldıklarını bildirdi.
Gökhan Azcan - 21.07.2012
Safranbolu Ayvazoğlu Camii İbadete Açıldı
Karabük'ün Safranbolu ilçesinde bir iş adamı tarafından yaptırılan Ayvazoğlu Camisi törenle ibadete açıldı.24.08.2011 tarihinde yapımına başlanan ve tamamlanan caminin açılışına Vali İzzettin Küçük, Safranbolu Kaymakamı Gökhan Azcan, Safranbolu...
Gökhan Azcan - 21.07.2012
Safranbolu Ayvazoğlu Camisi İbadete Açıldı
Caminin açılışı, Vali Küçük ile birlikte Safranbolu Kaymakam Gökhan Azcan ve Belediye Başkanı Necdet Aksoy tarafından gerçekleştirildi.
Gökhan Azcan - 16.07.2012
Safranbolu Belediye Başkanına Saldırı
Olayı haber alan Safranbolu İlçe Kaymakamı Gökhan Azcan ve İl Genel Meclis Başkanı Hüsnü Özcan ile AK Parti Karabük İl Başkanı Ömer Ayar, Belediye Başkanı Aksoy'un yanına gelerek olayla ilgili bilgi aldı.
Gökhan Azcan - 11.07.2012
Ircıca, Safranbolu'da Konferans Düzenledi
Belediye Başkanı Dr. Necdet Aksoy tarafından çeşitli hediyeler verilen grup, daha sonra Kaymam Gökhan Azcan'ı ziyarete gitti.
Gökhan Azcan - 11.07.2012
Köylüler Konarı Gölünde Buluştu
Konarı Gölü'nde gerçekleştirilen etkinliğe Vali Vekili Abidin Ünsal başta olmak üzere; Milletvekili Osman Kahveci, Safranbolu Kaymakamı Gökhan Azcan, Safranbolu Belediye Başkanı Dr.
Gökhan Azcan - 10.07.2012
Safran Konak Hizmete Açıldı
Yaklaşık üç yıllık bir çalışmayla ve aslına uygun olarak restorasyonu yapılan Safran Konak Vali İzzettin Küçük ve Ayşe Küçük, Safranbolu Kaymakamı Gökhan Azcan, İl Genel Meclis Başkanı Hüsnü Özcan, İl Emniyet Müdürü Süleyman İlhan Acaröz, Safranbolu Belediye Başkan vekili Ahmet Aygür ve davetlilerin katılımlarıyla açılışı yapıldı.
Gökhan Azcan - 07.07.2012
Ankaralı Ressamlar, Safranbolu'da Sergi Açtı
Safranbolu Kaymakamı Gökhan Azcan, Kent Tarihi Müzesi'ndeki serginin açılışında yaptığı konuşmada, ilçenin sadece bir turizm kenti olmadığını, her türlü sanatsal etkinliklere de ev sahipliği yaptığını söyledi.
Gökhan Azcan - 06.07.2012
Tarihi Iskalyon Binasında Restorasyon Başladı
Restorasyon çalışmaları başlayan İskalyon binasında Vali İzzettin Küçük, Safranbolu Kaymakamı Gökhan Azcan, Karabük Kültür ve Tabiat Varlıklarını Koruma Bölge Kurulu Müdürü Mustafa Sucu, ÇEKÜL Vakfı Başkanı Prof.
Gökhan Azcan - 06.07.2012
Tarihi İskalyon Binasında Restorasyon Çalışmaları Başladı
İncelemelere, Safranbolu Kaymakamı Gökhan Azcan, Karabük Kültür ve Tabiat Varlıklarını Koruma Bölge Kurulu Müdürü Mustafa Sucu, belediye ve ÇEKÜL yetkilileri katıldı.
Gökhan Azcan - 03.07.2012
Safranbolu'ya "2012 Avrupa Diploması" Ödülü
Fransa'nın Strasbourg'daki Avrupa Konseyinde yapılan törenle diploma ödülünü alan Safranbolu Belediye Başkanı Dr. Necdet Aksoy, Strasbourg dönüşü Safranbolu Kaymakamı Gökhan Azcan ile birlikte makamında yaptığı basın açıklamasında, daha önce yapılan başvuru sonucunda, Avrupa Konseyi Parlamenterler Meclisin Çevre Kültür ve Yerel ve Bölgesel İşler Komitesince, bu komiteye bağlı Avrupa Ödülü Alt Komitesince, dört ana dalda verilen ödüllerde Safranbolu'nun ilk basamakta olduğunu söyledi.
Gökhan Azcan - 02.07.2012
Safranbolu, "2012 Avrupa Diploması" Ödülünü Aldı
"2012 Avrupa Diploması" ödülünü aldığını bildirdi.
Gökhan Azcan - 01.07.2012
Safranbolu'da Off Road Heyecanı
Safranbolu Kaymakamı Gökhan Azcan ile Safranbolu Belediye Başkanı Necdet Aksoy dereceye giren yarışmacılara kupalarını verdi.
Gökhan Azcan - 01.07.2012
Safranbolu'da Off-Road Heyecanı
Sınıf klasmanında 3 ayak yarışında ise, Caner Akkafa ve Suat İnan birinciliği alırken, Nihat Keskin ve Deniz Dağlı ikinciliği, Ahmet Tınkır ve Rafet Yılmaz ise üçüncülüğü aldı. Dereceye giren yarışmacılara ödülleri Safranbolu Belediye Başkanı Dr. Necdet Aksoy, İlçe Kaymakamı Gökhan Azcan ile KARDOOF Başkanı Ahmet Demir tarafından verildi.
Gökhan Azcan - 16.06.2012
Kasiad, İş Adamlarını ve Siyasetçileri Bir Araya Getirdi
Toplantıya, Safranbolu Kaymakamı Gökhan Azcan, Safranbolu Belediye Başkanı Necdet Aksoy, İl Emniyet Müdürü Süleyman İlhan Acaröz ile çok sayıda iş adamı ve siyasetçi katıldı.
Gökhan Azcan - 16.06.2012
Kasiad, İş Dünyası ve Bürokratları Buluşturdu
KASİAD tarafından ilki düzenlenen yaz kahvaltısında iş dünyası ve bürokratlar bir araya geldi. Kahvaltıya; AK Parti Karabük Millevekili Osman Kahveci, Karabük Emniyet Müdürü Süleyman İlhan Acaröz, Safranbolu Kaymakamı Gökhan Azcan, Eskipazar Belediye Başkanı Dursun Baş, Safranbolu Belediye Başkanı Dr.
Gökhan Azcan - 15.06.2012
Aylin Özel Eğitim Merkezi Açıldı
Yenişehir Mahallesi'nde yapılan açılışa; Karabük Vali Yardımcısı Abidin Ünsal, Emniyet Müdürü Süleyman İlhan Acaröz, Safranbolu Kaymakamı Gökhan Azcan, KARDEMİR Yönetim Kurulu Başkanı Mutullah Yolbulan, KARDEMİR YÖnetim Kurulu Başkan Vekili Kamil Güleç, KARDEMİR Genel Müdür Fadıl Demirel, İl Genel Meclis Başkanı Hüsnü Özcan ve çok sayıda davetli katıldı.
Gökhan Azcan - 07.06.2012
Sadi Yaver Ataman Çeşitli Etkinliklerle Anıldı
7. Sadi Yaver Ataman'a saygı etkinlikleri kapsamında Safranbolu Kent Tarihi Müzesinde düzenlenen panele Vali İzzettin Küçük başta olmak üzere; Vali Yardımcısı Abidin Ünsal, Safranbolu Kaymakamı Gökhan Azcan, Karabük Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof.
Gökhan Azcan - 05.06.2012
Safranbolu'da "Çullu Börek Şenliği" Düzenledi
Safranbolu Kent ormanında düzenlenen şenliğe Kalkınma Bakanlığı Bakan Yardımcısı Mehmet Ceylan, AK Parti Karabük milletvekilleri Mehmet Ali Şahin ve Osman Kahveci, Safranbolu Kaymakamı Gökhan Azcan, İl Genel Meclis Başkanı Hüsnü Özcan, AK Parti İl Başkanı Ömer Ayar ve çok sayıda vatandaş katıldı.
Gökhan Azcan - 05.06.2012
Dünya Çevre Günü
İlçedeki çöplüğü kaldırarak başka bir yere taşıyacaklarını ifade eden Aksoy, şöyle konuştu: "Bu temizlik işçileri arkadaşlarımız bizler uyurken, gün boyu kirlettiğimiz sokak ve caddeleri bizler için kendi sağlıklarını hiçe sayarak temizliyorlar. Onlara biraz daha saygılı olalım, çevre temizliğine daha duyarlı olalım. Onları hor görmeyelim. Ayrıca geçtiğimiz yıl başlattığımız 'kapının önünü temizle' projesine ilaveten 'halkımız ile ele ele sende kirletme' projesini başlattık. Böylece çevre temizliğini daha az kirletmeyi hedefledik." Yürüyüşe, Kaymakam Gökhan Azcan da katıldı.
Gökhan Azcan - 05.06.2012
Karabük'te "Çullu Börek Şenliği" Düzenlendi
Bu şenliğin artık gelenekselleştiğini hatırlatan Aksoy, şunları söyledi: "Şenlik vesilesiyle yeni dostluklar sağlamak, gurbet hüznünü dağıtmak ve geleneksel kültürümüzü yaşatmak amaçlanmıştır. Bu tür etkinlikleri belediye olarak bizler destekliyoruz. Bu kent ormanını da biz derneğe tavsiye ettik. Bu tür organizasyon yapmak isteyenlere kapımız her zaman açık. Bu şenlikte emeği geçenlere teşekkür ediyorum." Daha önceden hazırlanan böreklerin ikram edildiği şenliğe, Kalkınma Bakanlığı Bakan Yardımcısı Mehmet Ceylan, AK Parti Karabük milletvekilleri Mehmet Ali Şahin ve Osman Kahveci, Safranbolu Kaymakamı Gökhan Azcan, İl Genel Meclis Başkanı Hüsnü Özcan, AK Parti İl Başkanı Ömer Ayar ve çok sayıda vatandaş katıldı.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Gökhan Azcan Haberleri | Gökhan Azcan Kimdir - Haberler - Sayfa 4 - Gökhan Azcan haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Gökhan Azcan kimdir, hayatı ve biyografisi. Kilosu 20 Bin Liraya Varan Bitkinin Hasadı Başladı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 11.4.2021 22:52:36. #1.15#
title