Gökhan Azcan Haberleri

Gökhan Azcan haber, Gökhan Azcan son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Gökhan Azcan - 16.09.2013
Yeni Eğitim Öğretim Yılı
Sapanca İlkokulu'nun bahçesinde düzenlenen törende konuşan İlçe Milli Eğitim Müdürü İrfan Gerçek, çocukların iyi şekilde yetişebilmesi ve gelişebilmesi için ailelerin öğretmenlere yardımcı olması ve bu konuda düzenlenen koplantılara katılması gerektiğini söyledi.  Çocukların eğitimi konusunda ailelere görevler düştüğünü vurgulayan Gerçek, şunları kaydetti: "Öğrencilerimizi hayatın hiçbir aşamasında bırakmayan fedakar, cefakar her türlü zorlukta kendini siper eden, kıymetli annelerimiz İlköğretim haftamızın ve 2013-2014 eğitim ve öğretim yılının sağlıkla, huzurla, mutlulukla ve başarı ile geçmesini temenni ediyor ve kutluyorum. Çocuklarımızın dünden bu güne yetiştirilmesinde emek veren başta Cumhuriyetimizin kurucusu Başöğretmen Mustafa Kemal Atatürk'ü ve bu çerçevede vefat etmiş olan öğretmenlerimizi rahmetle, minnetle anıyorum." Törene Kaymakam Gökhan Azcan, Belediye Başkanı İbrahim Uslu, İlçe Jandarma Komutanı Binbaşı Hasan Dazkır, Emniyet Müdürü Erdem Mali, öğretmenler ve veliler katıldı.
Gökhan Azcan - 31.05.2013
Yörük Köyü, Unesco Dünya Kültür Mirası Listesi'ne Girmeyi Hedefliyor
Safranbolu Kaymakamı Gökhan Azcan, AA muhabirine yaptığı açıklamada, bakanlık nezdindeki çalışmaların tamamlandığını, köyün, UNESCO Dünya Kültür Mirası Listesi'neki Safranbolu ilçesi ile değerlendirileceğini söyledi.
Gökhan Azcan - 30.05.2013
Safranbolu'da Hayır Çarşısı Faliyete Girdi
Hayır Çarşısı'nın açılış törenine Vali İzzettin Küçük ve eşi Ayşe Küçük, Safranbolu Kaymakamı Gökhan Azcan ve eşi, İl Milli Eğitim Müdürü İsmail Gürpınar, Safranbolu Belediye Başkanı Necdet Aksoy, daire müdürleri ve SAKEM kursiyerleri katıldı.
Gökhan Azcan - 30.05.2013
Safranbolu Belediyesi Hayır Çarşısı Açıldı
"Veren Elle Alan Eli Buluşturmak" sloganıyla Safranbolu Belediyesi tarafından yaklaşık üç ay önce hizmete giren Hayır Çarşısı'nın açılışı Karabük Valisi İzzettin Küçük ve eşi Ayşe Küçük, Safranbolu Kaymakamı Gökhan Azcan ve eşi, Safranbolu Belediye Başkanı Dr.
Gökhan Azcan - 30.05.2013
Safranbolu'da Park Açılışları Sürüyor
Açılışa; Karabük Valisi İzzettin Küçük, Safranbolu kaymakamı Gökhan Azcan, Safranbolu Belediye Başkanı Dr.
Gökhan Azcan - 25.05.2013
Liseler Arası Bilgi Yarışması Finali Çekişmeli Geçti
BRTV kanalı tarafından düzenlenen 'Liseler Arası Bilgi Yarışması' finali, Karabük Üniversitesi Prof.Dr.Bektaş Açıkgöz Konferans Salonu'nda yapıldı.
Gökhan Azcan - 25.05.2013
Safranbolu'da Türk - Japon Dostluk Günleri
Safranbolu Kent Tarihi Müzesi bahçesinde düzenlenen açılış törenine Karabük Vali Yardımcısı Erkan Çapar, Japonya Ankara Büyükelçiliği Kültür Ataşesi Shigeru Kikuma, Safranbolu Kaymakamı Gökhan Azcan, Safranbolu Belediye Başkanı Necdet Aksoy, Türk-Japon Kültür Değişim Derneği Başkanı Kanji Ishimoto, Karabük Emniyet Müdürü Oktay Keskin katıldı.
Gökhan Azcan - 25.05.2013
Japon Dostluk Günü Kutlandı
Her yıl binlerce Japon turistin ziyaret ettiği Safranbolu'da bu yıl 6'ncısı düzenlenen Türk- Japon Dostluk Günü, dün akşam düzenlenen etkinliklerle başladı. Van depreminde ölen Japon Dr. Atsushi Miyazaki'nin adının verildiği Camikebir Mahallesi'ndeki parkın açılışı yapıldı. Japon ve yerli konuklara ayran ve pilav ikram edildi. Kent Tarihi Müzesi'nin bahçesindeki etkinliğe Karabük Vali Yardımcısı Erkan Çapar, Karabük Emniyet Müdürü Oktay Keskin, Safranbolu Kaymakamı Gökhan Azcan, Safranbolu Belediye Başkanı Necdet Aksoy, Japonya Ankara Büyükelçiliği Kültür Ateşesi Shigeru Kikuma, Türk-Japon Kültür Değişim Derneği Başkanı Kanji Ishimato ve davetliler katıldı.
Gökhan Azcan - 24.05.2013
9. Geleneksel Liseler Arası Bilgi Yarışmasının Finali Kbü'de Yapıldı
Prof. Dr. Bektaş Açıkgöz Konferans Salonu'nda düzenlenen yarışmaya, Karabük Valisi İzzettin Küçük, Karabük Vali Yardımcısı Erkan Çapar, Rektör Prof. Dr. Burhanettin Uysal, Safranbolu Kaymakamı Gökhan Azcan, Safranbolu Belediye Başkanı Dr.
Gökhan Azcan - 24.05.2013
9. Geleneksel Liselerarası Bilgi Yarışması
Öğrencilere hediyeler veriler yarışmayı, Karabük Valisi İzzettin Küçük, Karabük Vali Yardımcısı Erkan Çapar, Karabük Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Burhanettin Uysal, Safranbolu Kaymakamı Gökhan Azcan, Safranbolu Belediye Başkanı Necdet Aksoy, Karabük Mili Eğitim Müdürü İsmail Gürpınar ve BRTV Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Çetinkaya da izledi.
Gökhan Azcan - 23.05.2013
Sagiad Kadın Kulübü, Karabük ve Safranbolu'ya İş ve Kültür Gezisi Düzenledi
Toplam 15 kişilik heyeti İncekaya Su Kemeri'inde Karabük Valisi İzettin Küçük'ün eşi Ayşe Küçük, Safranbolu Kaymakamı Gökhan Azcan'ın eşi Emine Azcan ve KASİAD üyeleri ağırladı.
Gökhan Azcan - 12.05.2013
Matematik Yarışmasında Dereceye Girenler Ödüllerini Aldı
Safranbolu İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından ortaokulların 6, 7 ve 8. Sınıf öğrencilerinin matematiğe olan ilgisini artırmak, öğrencilerin kendi matematik seviyesini görmesini sağlamak, toplum hizmetleri çerçevesinde öğrencilerin kendine güven duygusunu geliştirmek amacıyla düzenlenen 2. Ünsal Tülbentçi Ulusal Matematik Yarışmasında dereceye girenle ödülleri törenle verildi. Safranbolu Ünsal Tülbentçi Öğretmenevi'nde gerçekleştirilen ödül törenine; Karabük Valisi İzzettin Küçük, Safranbolu Kaymakamı Gökhan Azcan, Emniyet Müdürü Oktay Keskin, Karabük İl Milli Eğitim Müdürü İsmail Gürpınar, Zonguldak İl Milli Eğitim Müdürü Turgut Özbek, İlçe Milli Eğitim Müdürü Aslan Derin, öğretmenler, öğrenciler ve veliler katıldı.
Gökhan Azcan - 10.05.2013
Trafik Parkı Törenle Açıldı
Trafik parkı, Safranbolu Kaymakamı Gökhan Azcan, Safranbolu Belediye Başkanı Dr.
Gökhan Azcan - 08.05.2013
Konuşan Fırçalara Yoğun İlgi
Safranbolu Belediyesine bağlı Safranbolu Kültür ve Eğitim Merkezi (SAKEM )'de Kaymakam Gökhan Azcan, Belediye Başkanı Dr.
Gökhan Azcan - 04.05.2013
Safranbolu 1. Doğa Sporları Şenliği
Karabük'ün Safranbolu İlçe Kaymakamlığı tarafından düzenlenen 1. Doğa Sporları Yürüyüşü Tokatlı kanyonundan başladı. Şenliğe; Karabük Vali Yardımcıları Abidin Ünsal, Ertuğ Şevket Aksoy, İlçe Kaymakamı Gökhan Azcan ve vatandaşlar katıldı.
Gökhan Azcan - 04.05.2013
"1. Doğa Sporları Şenliği"
Vali yardımcıları Abidin Ünsal ve Ertuğ Şevket Aksoy, Safranbolu Kaymakamı Gökhan Azcan ile vatandaşlar, yürüyüş için İncekaya Cam Terası'nda toplandı.
Gökhan Azcan - 02.05.2013
Safranbolu'da "1. Doğa Sporları Şenliği" Yapılacak
Safranbolu Kaymakamı Gökhan Azcan, "1.Doğa Sporları Şenliği" yapılacaklarını bildirdi.
Gökhan Azcan - 25.04.2013
Safranbolu Dağ Bisiklet Yarışı'nın Birincileri Brisaspor'dan
Elit erkekler sonuçları (6 tur) 1) Abdulkadir Kelleci (Brisaspor) 2) Bilal Akgül (Brisaspor) 3) Yavuz Kilim (Bursa Gürsu Belediye spor) U23 Erkekler sonuçları (6 Tur) 1)İsak Ünal (Brisapor) 2) Mehmet Şer (İstanbul Ferdi) 3) Recep Bozkurt (İstanbul Ferdi) Devletin ileri gelenlerinin de ilgi gösterdiği yarışta dereceye giren sporculara ödüllerini Karabük Valisi İzzettin Küçük, Kalkınma Bakan Yardımcısı Mehmet Ceylan, Safranbolu Kaymakamı Gökhan Azcan, Türkiye Beyazay Derneği Başkanı Lokman Ayva, Safranbolu Belediye Başkanı Necdet Aksoy ve Çekmeköy Belediye Başkan Yardımcısı Şenol Çetin verdi.
Gökhan Azcan - 23.04.2013
Safranbolu'da 23 Nisan Etkinlikleri
Safranbolu Kaymakamlığı önünde başlayan ilk tören İlçe Milli Eğitim Müdürü Arslen Derin ve öğrencilerin Atatürk Anıtı'na çelenk sunumuyla başladı. Törene; İlçe Kaymakamı Gökhan Azcan, Belediye Başkanı Dr.
Gökhan Azcan - 15.04.2013
Turizm Haftası
Kokteyle, Safranbolu Kaymakamı Gökhan Azcan, 125.
Gökhan Azcan - 15.04.2013
Yağmur Altında Bisiklet Yarışı
Dereceye girenlere ödülleri Karabük Valisi İzzettin Küçük, Kalkınma Bakan Yardımcısı Mehmet Ceylan, Safranbolu Kaymakamı Gökhan Azcan, Türkiye Beyazay Derneği Başkanı Lokman Ayva, Safranbolu Belediye Başkanı Necdet Aksoy ve Çekmeköy Belediye Başkan Yardımcısı Şenol Çetin tarafından verildi.
Gökhan Azcan - 14.04.2013
Bisiklet
Dereceye girenlere ödüllerini Karabük Valisi İzzettin Küçük, Kalkınma Bakan Yardımcısı Mehmet Ceylan, Safranbolu Kaymakamı Gökhan Azcan, Türkiye Beyazay Derneği Başkanı Lokman Ayva, Safranbolu Belediye Başkanı Necdet Aksoy ve Çekmeköy Belediye Başkan Yardımcısı Şenol Çetin verdi.
Gökhan Azcan - 10.04.2013
Safranbolu'da Polis Teşkilatı'nın Kuruluşu Kutlandı
Safranbolu Kaymakamı Gökhan Azcan ise şöyle konuştu: "Her insanın polisi kendi vicdanıdır, polis ise vicdansızların karşısında, halkımızın huzur ve refahı için çalışan kolluk kuvvetidir.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Gökhan Azcan Haberleri | Gökhan Azcan Kimdir - Haberler - Sayfa 2 - Gökhan Azcan haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Gökhan Azcan kimdir, hayatı ve biyografisi. Sapanca'da 29 Ekim Kutlamaları Coşkulu Geçti.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 10.4.2021 17:15:24. #1.16#
title