Futbolda Maç Programı
Turkcell Süper Lig ile Türk Telekom Lig A'da 20., Lig B'de Yükselme Grubu'nda 3., 4. ve 5. Klasman Gruplarında İse İlk Hafta Maçları Yapılacak.
Turkcell Süper Lig ile Türk Telekom Lig A'da 20., Lig B'de Yükselme Grubu'nda 3., 4. ve 5. Klasman gruplarında ise ilk hafta maçları yapılacak.
Futbol Federasyonu'ndan yapılan açıklamaya göre, Turkcell Süper Lig, Türk Telekom Lig (A), Lig B Yükselme, 4. ve 5. Klasman gruplarında haftanın programı şöyle:
Turkcell Süper Lig:
10 Şubat Cumartesi:
14.00 Ankaragücü-Kayserispor (Ankara 19 Mayıs)
16.00 Çaykur Rizespor-Fenerbahçe (Rize Atatürk)
19.00 Beşiktaş-Denizlispor (BJK İnönü)
11 Şubat Pazar:
14.00 Antalyaspor-Konyaspor (Antalya Atatürk)
14.00 Gençlerbirliği-Bursaspor (Ankara 19 Mayıs)
14.00 Kayseri Erciyesspor-Ankaraspor (Büyükşehir Belediye Atatürk)
14.00 Sakaryaspor-Sivasspor (Sakarya Atatürk-Seyircisiz)
16.00 Trabzonspor-Gaziantepspor (Hüseyin Avni Aker)
19.00 Galatasaray-Vestel Manisaspor (Ali Sami Yen)
Türk Telekom Lig A:
10 Şubat Cumartesi:
13.00 Mardinspor-İstanbul Büyükşehir Belediyespor (21 Kasım)
11 Şubat Pazar:
13.30 Kocaelispor-Orduspor (İsmetpaşa)
13.30 Uşakspor-İstanbulspor (1 Eylül)
13.30 Eskişehirspor-Akçaabat Sebatspor (Eskişehir Atatürk)
13.30 Karşıyaka-Türk Telekomspor (Alsancak)
13.30 Gençlerbirliği OFTAŞ Spor-Altay (Cebeci İnönü)
13.30 Samsunspor-Elazığspor (Samsun 19 Mayıs)
13.30 Gaziantep Büyükşehir Belediyesi-Kasımpaşa (Kamil Ocak)
12 Şubat Pazartesi:
17.30 Malatyaspor-Diyarbakırspor (Malatya İnönü)
Lig B:
Yükselme Grubu:
11 Şubat Pazar:
13.30 Şanlıurfaspor-Kırıkkalespor (11 Nisan)
13.30 Boluspor-Arsinspor (Bolu Atatürk)
13.30 Sarıyer-Kartalspor (Yusuf Ziya Öniş)
13.30 Adana Demirspor-Küçükköyspor (5 Ocak)
13.30 Tarsus İdmanyurdu-Alanyaspor (Burhanettin Kocamaz)
4. Klasman Grubu:
11 Şubat Pazar:
13.30 Tokatspor-Yeni Kırşehirspor (Gaziosmanpaşa)
13.30 Erzincanspor-Erzurumspor (13 Şubat)
13.30 Ünyespor-Yimpaş Yozgatspor (Ünye İlçe)
13.30 Pazarspor-Giresunspor (Pazar İlçe)
5. Klasman Grubu:
10 Şubat Cumartesi:
13.30 Şanlıurfa Belediyespor-Kahramanmaraşspor (11 Nisan)
11 Şubat Pazar:
13.30 Hatayspor-Cizrespor (Hatay Atatürk)
13.30 İskenderun Demir Çelikspor-Gaskispor (5 Temmuz)
13.30 Adıyamanspor-Siirtspor (Adıyaman Atatürk)